Şimdi Ara

73 PRİEST MI ? 59 ASASİN Mİ ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN ÇAR ALICAM AMA 73 PRİESTMİ YOKSA 59 ASSASİNMİ ALAYIM ????

LÜTFEN BANA YARDIMIC OLUN HEPİNİZE YAPTIĞINIZ YARDIMDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM
    HEPİNİZDEN MESAJ BEKLİYORUMM .. ÖZELLİKLE SENDEN !!!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: sanalcengaver_25

ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN ÇAR ALICAM AMA 73 PRİESTMİ YOKSA 59 ASSASİNMİ ALAYIM ????

yuh be soruya bak ben çok zorlandım beyler cvpı siz verin lan 5 yaşındaki kuzenime sorsam bile 73 priest der sen hayla bişi bilmiyon oynama bu oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: TheFearles

quote:

Orjinalden alıntı: sanalcengaver_25

ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN ÇAR ALICAM AMA 73 PRİESTMİ YOKSA 59 ASSASİNMİ ALAYIM ????

yuh be soruya bak ben çok zorlandım beyler cvpı siz verin lan 5 yaşındaki kuzenime sorsam bile 73 priest der sen hayla bişi bilmiyon oynama bu oyunu

adam andream icin sormus bence sen anlayamiorsun ama kardesim 73 le 59 arasında ucuk fark war ki 73 lwl charıda ucuza alamazsın bi 500 ytl falan

• bencede kesinlikle 73 priest daha süper
  • 72 skilli harkia bpnin %350 defansı önemsemeden vuruo + 400 dmg
  • 73 priest alcak paran varsa al 71 de yada 72 de priestlerin vurus skili acılıyo cok manyak vuruyomus bence priesti al
  • Tabiki 73 lvl priest.Buda sorumu Yemişim ardream ini
  • %90 bizi keklemeğe çalışıyor arkadaş bence
  • 73lük priest bence, ama kasarım diyosan assası da alabilirsin
  • Sorumu bu şimdi
  • priestlerin 72 skill i war helless elinde iyi bir priest silah ı warsa bu skille en saglam warrior a bile en az 900 wurursun ayrıca 73 lwl oldugu için hp si de fazladır o priest in bu yüzden öle assas a fln hemen yatmassın ayrıca bu skill bazen spike dan bile fazla wuruyo we skill hiç bitmiyo istedigin kadar durmaksızın karşındakine wurabilirsin...
  • 59 asas al daha zewkli kendimden biliyorum
  • bu soruyu sorarken dusundumu
  • HACI SEN NAKIS - DIKIS KURSUNA GIT:)
  • bence de 73 priest daha güzellll
  • Priest tabiki 59 adam 3 günde kasılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: metemen

%90 bizi keklemeğe çalışıyor arkadaş bence

+1
  • 73 lwl priest derim.Çünkü ardream charı olarak alırsan alıcağın np az olacak, verdiği zevk az olacak ve çabuk yatıcaksın...
    73 lwl priest alırsan bide premium alırsın tek gezersin.Hem np bölünmez hemde zevkini çıkararak oynarsın...
  • PRİESTTTT PRİESTTT
  • ya priest ni 72 sklini kullan tw yi tekte alırsın bunu asasa kullan neyse bu arada sen 5 yaşındamısın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.