Şimdi Ara

7210 vs LG G5300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. Lg'nin ekranı dehşet fakat radyosu yok! 7210'nun dış görünüşü dehşet fakat data kablosu yok!

kararsızım. kullanan, bilen varsa... [frndsp]

telefon ile internete bağlanabilirim de bağlanmayabilirimde! çünkü işyerinde 256 adls var. Oranın hızına alıştım. Arkadaşta c55 var oradan bağlanıp hotmail'e girene kadar canım çıkmıştı!

muhtemelen öyle bir interneti istemem ama Icq için idare edecek bir hız.

tekrar teşekkür!

• 7210 da kızılötesi var Lgde yok,net için buna dikkat et, ayrıca diger topicte kullanan bi arladas LG'nin pilinin çok cabuk bittiğini sölüyor,
  • arkadas nokiadan sasma derim hem 7210 lg ye basar
  • Ama untmayın ems özellüği 7210da yok ses dosyası alır ama yollayamaz lg 65000 renk ben tam olarak bilmediğim için LG kullanan birine sor ama 65000 renge karşı 4096 çok zayıf
  • renk o kadar onemli degil cunku 2 renkide telefonda gordum hic belli olmuyor
  • Birde şunu unutma Nokia'nın bu ara çıkardığı en iyi tel teknoloji olarak 7650-3650 dir ama LGDE FENA DEĞİL
  • lg yi bende fazla bilmiyorum guzeldir herhalde ama ben nokia dan sasmam
  • Arkadaşlar LG müthiş ama eksik yönlerini yazdım ben ve aldıktan yaklaşık bir hafta sonra geri gönderdim.2 Adet pil çıkıyor kutudan 2 si de 1 Günden fazla dayanmadı.Ayrıca GPRS için data kablosu ile birlikte şarj kablosunu takamıyorsun tek bir giriş var.Onların dışında .mid file yüklenmiyor.Mutlaka mmf file olması gerekiyor.WAP üzerinde çok iyi değil sayfalar yüklenemiyor hata mesajları çıkıyor.Bunu gibi şeyler işte.
  • 7210'da böyle sorunlar yok,nokia'yı tercih etmelisin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.