Şimdi Ara

72 TL'ye COD Black Ops - Cold War Alma [XBOX Series S / X]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
10.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk olarak COD Black Ops Standart Sürümü satın alıyoruz.

https://www.microsoft.com/en-GB/p/call-of-duty-black-ops-cold-war-standard-edition/9n41cr72zvsl?irgwc=1&OCID=AID2000142_aff_7794_1246483&tduid=%28ir__uw2npfx1ekkfq0ckkk0sohz3zu2xsnypzf9dqgm200%29%287794%29%281246483%29%28%28f00b5dc7a0da0d04cfbbbc6178a45af4%29%28266696%29%281018132%29%282072234755%29%28%29%29%28f00b5dc7a0da0d04cfbbbc6178a45af4%29&irclickid=_uw2npfx1ekkfq0ckkk0sohz3zu2xsnypzf9dqgm200&activetab=pivot:overviewtab

Daha sonra Cross-Gen sürümü sayfasına gidiyoruz ve hediye etme işlemini yapıyoruz.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/call-of-duty-black-ops-cold-war-cross-gen-bundle/9mv5sg2qhx8w?activetab=pivot:overviewtab

2 kişiye hediye edebilirsiniz oyunu. Ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

Hediye işlemini tamamlayıp oyunu diğer hesabınızda aktif ettikten sonra. Ana hesabınızdan aldığınız ana oyunu iade ediyorsunuz.

Bu şekilde 72 TL'ye Cold War almış oluyorsunuz.

Konuyu gören arkadaşlar, öne çıkar butonuna yüklenirse sevinirim. :)

PARA İADESİ BAĞLANTISI:

https://support.xbox.com/tr-TR/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/digital-goods-subscriptions-refund

BİLGİLENDİRME 1: BENİM İADEM YAPILDI.

BİLGİLENDİRME 2: PARA İADESİ ALDIKTAN SONRA OYUNU ETKİNLEŞTİRİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 17 Kasım 2020; 23:23:16 >

• Kardeş bilmeden bu kadar hararetli konuşma bari, 72TL ye ben aldım hesabıma ekledim. Her gün oynuyorum. Çok kısa bir süre için hediye alımında fiyat hatası oldu sonrada düzeltildi. Bu arada aldık hesabımıza ekledik. Ana oyunu da iade ettik.

İngilizce biliyorsan İngilizce kaynak buyur bak. İyice oku sayfalarca yazmışlar millet birleşip satın almış.

https://forums.redflagdeals.com/microsoft-2-x-10-c-gift-c-cod-black-ops-cold-war-next-gen-upgrade-2418720/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ayrıca hesabıma eklediğime dair resimde ekledim hediyeyi kontrol edebilirsin.

• Geri 500₺ iade oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Standard aldıktan sonra crossgen versiyon başka mail hesaba hediye ettiğimizde başlı başına oyun olarak mı tanınıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ixsmail kullanıcısına yanıt

600 TL iade alıyorsunuz.

• Utku_20 kullanıcısına yanıt

Evet cross gen oyun olarak tanımlanıyor.

• Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Hocam peki xbox one s e oluyor mu

Denemedim hocam, cross gen sürümü one s'de çalışır mı bilmiyorum. Farklılıkları var mı onu da bilmiyorum açıkçası.

Zaten crossgen destekleyen versiyonu, normal one serilerini hayli hayli destekliyor. Yalnız crossgen versiyonu ek paket olarak tanımlamamaları çok saçma bir açık olmuş:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 17 Kasım 2020; 0:7:26 >
  • Alıyorum inşallah geri iade olur öğrenciyim yoksa biterim :)

Ben iade talebinde bulundum. Talebim onaylandı. Maksimum 5 gün içinde para yatıyor.

Zaten oyunu hemen iade ettiğimiz için otomatik talep onaylanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 17 Kasım 2020; 0:8:20 >
  • crossgen upgrade paketi değil mi o, ana oyun istemeden açılıyor mu direk?

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Evet açılıyormuş. Yurtdışı yorumlarını okuduğumda normal oyun olarak tanımlanmış herkese.

• Xboc one ste deneyen olduysa paylaşsın lütfen

• Bi yandan da diyorum ki ulan açıktan yararlanıp milletin hakkına girme diyorum ( kendi içimden sözüm meclisten dışarı) ah fakirlik gözün kör olsun para olacak alacaksın hiç trick yapmadan

• Sonra pat diye ana oyuna da sahip olmanız lazım demesinler. Bu oyunun firması anasının gözüdür yaş tahtaya basmaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Bu forum da anasının gözüdür yaş tahtaya basmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ixsmail -- 17 Kasım 2020; 0:16:37 >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt

Şeytan da dürtmüyor değil ama.  

• Ben de diyorum yabancı takas platformlarında neden sürekli Xbox versiyonları var. Tahmin etmiştim bir bug olduğunu.

Alıyorsanız kendinize, hediyelerden birine talibim o halde :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.