Şimdi Ara

72 lvl bp show (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
6.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri YouTube'ye upload etse çok güzel olur
  • valla kanka bide youtubeye atmayım sımdı zaten yeteri kadar uzun suruyor
  • http://video.google.com/videoplay?docid=7284751201680710911

ama bunu izleyin....bp showun musıgıne ait klip
  • hadi be martha, yap bi güzellik kralsın sen bu güzelliği esirgemezsin kardeşlerinden
  • biri you tube den koyabilirmi??
  • martha, bak buna ihtiyacım var. Priest'im, priest charların geleceği olmadığını düşünüyo, bırakacakmış priest'i... Ancak bunu izlerse vazgeçer, son umudum. Bu da olmassa yabancı priestlerin eline düşecez :S
  • 100 mb dan buyuk oldugu ıcın youtubeye atamıyorum sory arkadaslar mecbur burdan ındıreceksınız...
  • Ya herşey iteme bakıyo az buçukta oynamaya izlemeye gerek yok diye düşünüyorum hele bi rogueye 2k vuruyosa hiç gerek yok.
  • Helal olsun valla...
  • Arkadaşlar 2 parça halinde youtubeye atmaya çalışıyorum bu guzel eseri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basfates

Arkadaşlar 2 parça halinde youtubeye atmaya çalışıyorum bu guzel eseri...

3 ay önceki topiği hortlattınya ne diyim ben sana
  • tmm o zman atmıyorum kotalı adsl lilere yardımcı olmak istedim ama yanlış anlaşıldım.sory.
  • Güzel video
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basfates

tmm o zman atmıyorum kotalı adsl lilere yardımcı olmak istedim ama yanlış anlaşıldım.sory.

farketmioki youtube'dede kota doluor
  • quote:

Orjinalden alıntı: LADY__MARTHA

bu videoyu ızleyen herkes kendi acısından bir ders cıkartır..bir char nasıl bu kadar güzel kullanılırı 2 kişiden nasıl güzel bir ekip çalışması cıkar..

iyi seyirler

http://****.de/files/29440615/OwwUtouchMyTraLALA.wmv.html

iyi f-orumlar

edit: ****** olan yere aradaki cizgiyi kaldırıp r-apidshare yazarsanız videoyu izleyebilirsiniz..

indirmeme gerek yok videonun adından belli (OwwUtouchMyTraLALA) - onlypriest ;) +8 ms +9 paper armorlar helles skill i (biz arkadaşlar arasında bu skill e bitmeyen spike deriz) gerçekten duyduguma göre k.o daki en saglam wuruş skilliymiş... (bnce indirim şu güne kadar izlediğim en güzel k.o videosu şarkısı bile heyecanlandırıyo)

• ben de bp acmayı dusunuyorum ps si olan biri cevap verebilirmi nasıl ardream da veya savaslarda iyi np kasabiliyomu
  • ne bu yaw indirmio link mi kırık ne?
  • zuper be
  • Mükemmel bir video benim bilgisayarda var bu wideo.Adam goleme kaç vuracağnı deniyor ve 3500 üzerinde vuruyor.PK sı zaten laf gerektirmeyecek kadar güzel.Herkesin izlemesini tavsiye ederim...
  • you yoube koysana şunu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.