Şimdi Ara

72 lvl bp show (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
6.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ac ac yakısır bp guzel bı char bence ama bp ıcın saglam ıtem lazım hakkaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: vuraltunc

Çok güzel coştum bp açıcam :D

bp olmak için geç değil
  • indiriom videoyu eminim süperdir
  • basladım indirmeye ve yatıorum sabha izlerim artıkk:D
  • izledim ama neden bilmiyorum videonun bi kısmını indirmedi

güzel bi videomuş tşk
  • ben videoyu indiriyodum 90mb da masa üstüne attı videoyu.yarısına kadar izleyebiliyorum ne yapmalıyım??
  • Güzel video emegine saglık...
    Teşekkürler paylasım için
  • tamamı ınmeden ızleyemezsın dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: LADY__MARTHA

tamamı ınmeden ızleyemezsın dostum

yok yav sadece şu troll shamanda öldüğü kısmından biraz daha sonrası yok. okadar yani sonu dielim

edit: sanırım benim bil. de bişey var o yüzden 149 mbsini indirdi sadece ama video çalıştı yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrEdAtoR20 -- 16 Ağustos 2006; 3:16:12 >
  • 174 mb...indiriom bakam inince yorum yapcam tahminen 1 haftaya kadar
  • FLAS GET SIZ NORMAL INDIRIYOM 557KB ILE INIYO DAHA BASLIYALI 2 DK OLMADI %50 OLDU ISAALLAH GUZLDIR
  • düpemidir nedir bilmem ama videonun sonunda kestigi bütün warriorlar ve priestler 71+ human olduguma pişman oldum diyebilirim. O kestigi Hayretler içerisindeyim. Fakat Only Priest Bizim partyide daatmaya geldi Mille ile bi mage ile ama geldigi gibi geri gitti şimdi korkmaya basladım ama :D
  • 12 dkka da indirdi şaşırdım yorumda geç kaldım izleyince gerçekten süper
  • TEK KELIMEYLE PERFECT!!! TAKIM OYUNU GERCEKTEN SUPER TROLLDE YATTIKTAN SONRA REZLENIP BI PARTYI DAGITMALARI GERCEKTEN SEYRE DEGER ANLADIGIM KADARYLA BUNLAR YAN YANA OYNAYAN OYUNCULARDA DEGIL PARTYDEN YAZISIOLAR AYRI OLMALARINA RAGMEN SUPER ANLASIOLAR.. BU TUR DE BUFFLAR OYUNUN DENGESINI BOZAR ATACK WAR HEAL WAR DE BUFF PARAZIT CURE KARSISINA CIKMAYN
  • 30KB İle İniyor Aksama Anca Artık ...
  • çok güzel mükemmel
  • quote:

Orjinalden alıntı: LADY__MARTHA

quote:

Orjinalden alıntı: HellLord_gs

LADY__MARTHA BU FOTOGRAFLARA İYİ BAK VİDEOYU İZLERKEN !KAÇ İTEMİNİ ÇEKTİM BU ADAM İLLEGAL YOLLARLA İTEM YAPMIŞ DİYEBİLRİZ

OLAY RESİM 1:

72 lvl bp show

OLAY RESİM 2:

72 lvl bp show

VEEEEE EN BÜYÜK VE EN ŞAŞIRTICI BU SİLAH BENDEDE OLSA BENDE ADAMA 1800 2000 vururum

İŞTE RESİM:

72 lvl bp show

EVET İYİ BAK LADY___MARTHA

EDİT:yazım hatası

sana cevap vereyım hemen....priest cap dedıgın ıtem low clas bı ıtem ve upgrade ı kolay olan bı ıtem 25 tane +8 basmak 2 gununu alır. ve onu +9 basarsın arada hıgh clas ıtem yakarak bendede +9 ıtem var...cok zor bı olay degıl...gelelım mırage +11 e o reverse ıtem yanı +9 mırage ı reverse yapınca basabılıyorsun ..bı arkadasımda aynı sekılde chıtın var hatta koyayım resmını bakabılırsın...dupe yapmıyor demıyorum yapıyorda demıyorum gunahını almak ıstemem

[img=http://img88.imageshack.us/img88/6577/xxsonwy6.th.jpg]

lady suç senin değil sadece paylaşım yapmışsın chitin +9 lu elamanı gördüm bende paramunda sordum chitin +8 mi diye adam kendi dedi +9 bilmiyorum ya dupe yapsa dermi diye düşünüyo insan ama tekrar söylüyorum sen sadece paylaşmışsın keşke izleyebilsem videoyu tekrar saol

• beyler ben ındırmıyom ac dıyom 30 dakıkada açıyo ızlıyom gıdıyo
  • müthiş bi video gibi sızın dedıklerınıze bakılırsa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.