Şimdi Ara

719 TL NOCTUA NH-D15

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6611

İhtiyacı olan kaçırmasın fiyat çok iyi...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Noctua soğutucuları diğer markaların dandik hava soğutmaları ile karıştırmayın.Bazı modelleri sıvı soğutmaya rakip olacak seviyedeler.Arkadaşın paylaştığı modelde oldukça üstün bir performansa sahip.Kutu içeriği dolu ve 6 yıl garanti veriliyor.Diğer yandan hava soğutma ve sıvı soğutma tercih meselesidir.Saygılar.

tercih meselesi 6yıl garanti, sessizlik, ürününün arkasında durma, yedek parça bulunması vs... gibi şeyler etken benim tercihimde ama custom sıvı soğutmada kullandım, Corsair 115i de kullandım bunları da değerlendirerek Noctua derim o yüzden alacak kişilerin kendi tercihi fiyatı güzel normalde 900tl-1000tl bandında geziyor. Almak isteyen alır.

• Bende z490 gaming edge wi-fi ve xpg d80 ram var uyumlu mudur acaba ? Ramlerde soğutma için üstünde çıkıntı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler. Tam aradığım ürün.

• 719 TL NOCTUA NH-D15

Bu görsel belki yardımcı olur en kötü ihtimal fan bir tık yukarı takılır ama olur.

• 718,63 fiyat mı mantıklı? az takip edin sıvı soğutma alın daha iyi.

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt

Hocam Sıvı soğutma katilidir kendisi tanıştırayım bir araştırın bence

• Blavo.D kullanıcısına yanıt

ben senelerdir sıvı soğutma kullanıyorum boşta 35 derece yük altında 50 o sebepli eski düzen bakır metal soğutmaların kralı da olsa eskiye dönmem ki kasa içini komple kaplıyor kuleler.

tercih meselesi 6yıl garanti, sessizlik, ürününün arkasında durma, yedek parça bulunması vs... gibi şeyler etken benim tercihimde ama custom sıvı soğutmada kullandım, Corsair 115i de kullandım bunları da değerlendirerek Noctua derim o yüzden alacak kişilerin kendi tercihi fiyatı güzel normalde 900tl-1000tl bandında geziyor. Almak isteyen alır.

• Blavo.D kullanıcısına yanıt

220 tl ye corsair h100v2 cihazını aldım abd den sanırım 2015 ti. Bir sefer pompa ses yaptı corsair ile görüştüm hollandaya ürünü gönderdim. (sadece radyatör ve fanları gönderin dediler, vidalar braketleri bende kaldı.) gönderdiğimin 7. günü sıfır açılmamış paket hemde am4 uyumlu modelini ücretsiz gönderdiler. 6gün kargo git geli sadece 1 gün ürüne bakmaları ve evet sorun var demeleri paha biçilemezdi. Ses namına hiç birşey yok. Tabiki tercih meselesi ancak zannediyorum ürün en az 1,5 kg ve kocaman. Anakartıma asılan böyle bir alet düşünmek istemiyorum artık :)

bu arada ürün pompası 3. senesinde ses yaptı ve garantiden tamirsiz komple sıfırlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 20 Aralık 2020; 19:23:3 >
  • Merhabalar almak istiyorum ama kasam ve anakartım ile uyumlumudur yardımcı olabilirmisiniz

Kasam:CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 550W 80+ USB 3.0 Siyah Mid Tower Kasa

Anakart:ASUS TUF B450-PLUS GAMING AMD B450 Soket AM4 Ryzen™ DDR4 4400MHz(OC) M.2 Anakart

Ramler:MEMC CRUCIAL BALLISTIX BLACK 8 GB DDR4 3200

719 TL NOCTUA NH-D15 719 TL NOCTUA NH-D15 719 TL NOCTUA NH-D15
    Belki tanıdık gelir hocam corsair h100 cihaz pompa durmuştu bu tip şeyler yasamaktansa 2 kg takarım kasaya yanımda gezdirmiyorum nasılsa

• milyonluk satışlarda arıza kaçınılmaz ayrıca pompa durursa sistem kendini kapatır 1950 lerin işletim sistemleri değil bunlar.

Bu mantıkta 2 kg lik alet anakarta zarar verir bir şekilde tutturulduğu yerden koparsa önce siz eleştireceksiniz doğru mudur?

Markayla alakanız mı var bilmiyorum ama eleştiri kabul etmektense o marka öyle bu marka böyle diye paylaştığınızın mal sahibi savunmak süper oluyor.

• khzuarej K kullanıcısına yanıt

bende de aynı kasa var, sanırım sığmaz bu kasaya

• khzuarej K kullanıcısına yanıt
    719 TL NOCTUA NH-D15

Hocam kasanız 150mm destekliyor internetteki verilerde öyle diyor noctua nh-d15 165mm gözüküyor yan camı kapatamazsınız takarsanız.

Noctua soğutucuları diğer markaların dandik hava soğutmaları ile karıştırmayın.Bazı modelleri sıvı soğutmaya rakip olacak seviyedeler.Arkadaşın paylaştığı modelde oldukça üstün bir performansa sahip.Kutu içeriği dolu ve 6 yıl garanti veriliyor.Diğer yandan hava soğutma ve sıvı soğutma tercih meselesidir.Saygılar.

• R-10 kullanıcısına yanıt

Hocam zaten kötüdür demedim. Noctuayi bildiğimi kasa fanlarını komple noctua ile döşediğimi resmederek göstermek istemiyorum. Sadece bu kadar para verilecekse sıvı soğutmaya geçmeli dedim. Sonrası diğer kronik olmayan bir problemle markayı kötülemeye kadar gitti. Elektronik şans işidir bu kadar basit.

1-) Valla marka ile hiç bir bağlantım yok. Keşke olsa 719 TL NOCTUA NH-D15 

2-) Hocam size attığım fotoğraflar kendi kullandığım bir sıvı soğutmaydı.

3-) Ben yandım başkaları yanmasın diye yazıyorum. Şanslıydım ki bunun sadece pompası durmuştu 719 TL NOCTUA NH-D15 

• quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

718,63 fiyat mı mantıklı? az takip edin sıvı soğutma alın daha iyi.

719 TL NOCTUA NH-D15 

• Ben kullanıyorum, öneririm. 2. Fanı takamıyorum ancak ramler yüzünden. Soğutucu çok büyük. 5600x pbo +200 warzone 73 derece görüyorum max tek fanla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuma 2 ile karşılaştırmasını bulamadım. Fuma 2 nin suanki fiyatlarina bakınca almak mantıklı duruyor sanki.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.