Şimdi Ara

700TLYE KADAR ANDROİDLİ BİR TELEFON (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: burakgs94

İlk başta optimus black sipariş ettirdim ancak oralarda Lg satılmıomuş ve Lg hakkında olumlu seyler söylenmıomus OndaN SONRa ya Samsung galaxy s alcakdım ya samsung galaxy s yanı galaxy s den baska telefon alma sansım yok Wawe 2 Telefonunu ablam alcak o bakımdan o telefona bakmıyorum Samsung galaxy S nın herseyı cok hosma gıttı ancak tek eksıgı Kamerasında flaşın olmaması

Xperia Neo yu neden dusunmuyorsun anlamadim?

Xperia Neo yu neden dusunmuyorsun anlamadim?

Neo fiyatı aşıyor ondan :) İkinci elleride daha yok...

@burakgs94 hangisini aldın kardeşim şimdi LG için öyle söylerler ellerinde olmadığı için samsung galaxy s çok iyi cihaz ama sorunlarıda çok flash olmamasıda kötü sonuç olarak alırsan memnunde kalırsın yalnız nekadar alacaksın piyasada sonradan toplanan Samsung galax s dolu buna dikkat et...

• Arkadaşlar Telefonu Ş.urfadan sipariş ettircem ordakı bı cok telefoncuda Samsung galaxy s ve Lg optmus black yok bende Nokia n8 dedım ancak Nokia n8 arasındada kararsızım napcagımı bılmıyorum bende su anda cok kararsızım :S
  • quote:

Arkadaşlar Telefonu Ş.urfadan sipariş ettircem ordakı bı cok telefoncuda Samsung galaxy s ve Lg optmus black yok bende Nokia n8 dedım ancak Nokia n8 arasındada kararsızım napcagımı bılmıyorum bende su anda cok kararsızım :S

n8 e o para verilmez bence. kasinti bir telefon
    wave 2 alamayacaksan hepsi buradadan telefon al urfadan alma.
    optimus black fln vardır heralde hbde
  • HTC Wildfire S
  • Internetten hbden falan al.Ama n8 alma
  • ya adam optimus black falan diyo hala wildfire s diyonuz anlamıyorum valla. kardsm wave almicaksan optimus black alcan kamera ve navigasyon onemli ise n8 alcan. uzatmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

ya adam optimus black falan diyo hala wildfire s diyonuz anlamıyorum valla. kardsm wave almicaksan optimus black alcan kamera ve navigasyon onemli ise n8 alcan. uzatmaya gerek yok

Aynen katılıyorum... ama o para N8e genede verilmez birde alacağın yer güvenilirmi çakma N8ler dolu dikkatli ol
  • Nokia almada ne alırsan al bence
  • Yha ben telefonun dokunmatiği iyi olsn istiorum onun dışında normal bi biçimde foto çekiyim,oyun oynayım,uygulamalar sayesnde spor haberlerıne flan bakayım ıstıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

HTC Wildfire S

Peşin almıycagım taksitle alcagım Hepsiburada Taksıt yapmıyor galıba :)
  • quote:

Yha ben telefonun dokunmatiği iyi olsn istiorum onun dışında normal bi biçimde foto çekiyim,oyun oynayım,uygulamalar sayesnde spor haberlerıne flan bakayım ıstıyorum

Alacağın N8 İkinci el mi ? garantili mi ? sıfır 700 tl ise sakın alma zaten.. O dediklerinin hepsini yaparsın N8de bendek kullandım Androidli bir cihaz daha iyi diye o yönde tavsiyeler veriyoruz ama imkan yoksa kısıtlıysa al N8i ama dikkatli ol orjinal olsun.. şanlı urfa diyorsun oralarda kayıtsız yada çakma çok...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

HTC Wildfire S

Peşin almıycagım taksitle alcagım Hepsiburada Taksıt yapmıyor galıba :)

Kredi kartınla alacaksan hepsiburada taksit yapıyor :)
  • N8 den vazgectm Ya Sony ercsonn neo yada Lg optımus black
  • quote:

N8 den vazgectm Ya Sony ercsonn neo yada Lg optımus black

Dogru karar Ikisi de iyi inceleme sansin varsa ikisini de incele
  • quote:

N8 den vazgectm Ya Sony ercsonn neo yada Lg optımus black

budur !
  • Arkadaşlar xperia neo çok hoşuma gitti her yönüyle güzel kamerasıda güzel 8.1 mP tek sorunu şarjı az gıdıomus ama olsn
  • quote:

Arkadaşlar xperia neo çok hoşuma gitti her yönüyle güzel kamerasıda güzel 8.1 mP tek sorunu şarjı az gıdıomus ama olsn

iyide 1000 tl neo sen 700tl fiyat biçtin
  • xperia neo'da tasarım ve özellik olarak güzel bir smartphone fakat fiyatı özellikleri arasında karşılaştırma yapıldığında optimus black'e göre tek artısı 8.0mp kamerası. ama optimus black'in kamerası ile çekilmiş birkaç tane fotoğraf gördüm gayet güzellerdi. kamera kalitesi bayağı iyiymiş onunda. hatta ön kamerada 2mp kullanılmış. şahsen geçen haftasonu optimus blak almak için harekete geçiyordum fakat para başka yere lazım olduğu için ertelemek zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _blackmamba_ -- 3 Ağustos 2011; 11:33:05 >
  • quote:

Arkadaşlar xperia neo çok hoşuma gitti her yönüyle güzel kamerasıda güzel 8.1 mP tek sorunu şarjı az gıdıomus ama olsn

Kardeşim senin ne dediğin belli değil :) fiyat verdin şimdiki dediğine bak :)
  • O arkadaş telefon alana kadar yarbay olucak. Profilindeki mesajlara daha doğrusu açtığı konulara bakın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.