Şimdi Ara

700TL'ye NOTE III - 500TL'ye S4 - Birebir Cihazları biri bana anlatsın! Nedir? Samsung Sahte Üretim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette video ve ilanları donalıp durmakta

199TL'yede var 700TL'ye de nedir bu mevzu? ve neden sadece Samsung?

bu cihazların iyisi veya kötüsü diye bir ayrım mı vardır. 700TL'ye satan neden 700TL'ye satar NOTE III'ü ve S4 neden 500TL'den satılır

bu cihazları kullanan ve tavsiye eden var mı? orjinalden ayırt etmek zor mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-s4-1.6ghz-4-cekirdek-8mp-kamera-ucretsiz-kargo-153671277/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kapida-gor-odeme-yap-i9500-orjinal-android-s4-4-2-2-sinirli-sayi-153523006/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinite -- 12 Şubat 2014; 12:16:15 >

• Hepsi tokat abicim cin den 100 liraya getirip burda yalan dolan çakıyorlar millete , zaten farkındaysan bilgi bölümü olduğu gibi yanlış ,sana bu satışı yapıcak adam whatsapp,amoled nası yazılır ondan haberi yok yani elin keko su , 1238x720 orjinal s4 çözünürlüğü yazmış Daha üstüne laf yok zaten ...
  • bu cihazların hiçbiri alınmaz, Allah korusun şarja takarken bi akım kaçırır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Hepsi tokat abicim cin den 100 liraya getirip burda yalan dolan çakıyorlar millete , zaten farkındaysan bilgi bölümü olduğu gibi yanlış ,sana bu satışı yapıcak adam whatsapp,amoled nası yazılır ondan haberi yok yani elin keko su , 1238x720 orjinal s4 çözünürlüğü yazmış Daha üstüne laf yok zaten ...

gel gelelim aynı telefonları 200tl'ye veren de var 700TL'ye verende

sanırım aralarında çok ciddi farklar ve kimse bunun farkında değil diyebilirmiyiz?

bu birebir urunler.com bu konuda çok iddalı olduğunu ve ürünlerinin kesinlikle orjinalden ayırt edileyemeceğini belirtiyor

birde benim asıl sormak istediğim MARKA'lar bu duruma nasıl müsaade ediyor

adam koca koca SAMSUNG yazısını telefon üzerine basmış ve resmen kandırmaca bu?
  • Çin'de serbest bunlar,Apple sırf bunu engellemek için çinli yetkililerle bağlantı kurdu.Şimdi şöyle bir şey var,bu ürünler gümrükten geçerken Samsung yazan logo kısımları boyalı geliyor,burada kazıyorlar altından Samsung yazısı çıkıyor
  • Kimse alıpta aptallık etmesin bu cihazları
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Çin'de serbest bunlar,Apple sırf bunu engellemek için çinli yetkililerle bağlantı kurdu.Şimdi şöyle bir şey var,bu ürünler gümrükten geçerken Samsung yazan logo kısımları boyalı geliyor,burada kazıyorlar altından Samsung yazısı çıkıyor

çakal çukul işler diyoruz yani
    bu ben cihazları incelemek istedim mesaj attım ancak dönüş yapan olmadı.
    şayet inceleme şansım olursa buraya ekleyeceğim. çünkü bu cihazlarla alakalı bir bilgiye incelemeye rastlamadım.
    Youtube kanalında yapılan incelemeyede güvenmedim nerden bileyim gerçek s4 ile yapmadığını biri kopya s4 biri orijinal diyor ama ayıkla pirincin taşını

http://www.youtube.com/watch?v=4QBrtkGW6Xg
  • Bunların hepsı çakma sakın inanıpta almayın üzülürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

Bunların hepsı çakma sakın inanıpta almayın üzülürsünüz.

hocam çakma olduğunu elbet bizlerde teyit ettik ve türlerini merak ediyorum
    senin kullandığın General Mobil'de çakmanın Allahını üretip satıyor bu ülkeye. Kendine özgü hiçbirşeyi olmayan bir ülkenin üretiminden bahsediyoruz.

sorunun aslı bu çakmalar gerçekten kaça ayrılıyor
    700tl
    ile
    200tl arasında ne farklar var..
  • Almayın, aldırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.