Şimdi Ara

7000 TL LAPTOP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7000 tl bütçeye sahibim. Bana oyun odaklı, malzeme kalitesi iyi, nispeten hafif ve kolay taşınabilecek, en az 4 sene kullanabileceğim bir laptop modeli önerir misiniz? (Desktop daha avantajlı oyun için farkındayım ama bana laptop lazım lütfen bunu sorgulamadan direkt laptop önerin.) Monster olmazsa sevinirim.

• Bi de şu var msi
  • Aralarında en iyisihelios 300
  • Şimdi söyle 500 tl fark verip cok fazla rame sahip oluyorsunuz
    Acer aspire 5 20gb ram ve mx250 e sahip oyun laptopu denemez ama grafik kısınca yeterli
    Ve sadece 1.8 kilo
    Yok mx250 kesmez diyorsan msi var
    Yok 1650 kesmez diyorsan 144hz li 1060 lı acer predator helios var
    İşlemci sıralaması
    Msi >helios > aspire 5
    Ekran kartı (oyun performansı )
    Helios>msi>aspire 5
    Taşınabilirlik
    Aspire 5> msi > Helios
    Fiyat performans
    Aspire 5 > helios > msi
    Karar sizin
  • Türkiye'deki bu ram çılgınlığı beni benden alıyor

Adam 6 gb ram ile autocad kullanıyor Ram kullanımına baktığımızda 3 GB ın üstüne çıkmıyor ama illede Ram 10 Gigolayt olsun diyor

500 tl verip çok fazla Ram e 1000 tl verip daha iyi bir işlemciye 800 tl verip te daha iyi bir anakarta sahip olabilirsin :D
  • Oyunlarda fps farkı oluyor ayrıca yeni oyunlar 6gb üzerinde kullanıyor. Pc de alt sekmede açık başka bir program varsada 8gb yi geçiyor bile. Pc yi ilk 8gb ram le toplamıştım yetmediği için 8gb daha aldım. Bizzat yaşayarak test ettim yani 8gb yetmiyor.
  • dragontool D kullanıcısına yanıt
    onu anlıyorum sadece sitemim i belirttim kullanıma göre değişiyor bu konu için değil genel olarak soyledım
  • Yani yukarda arkadaş ne için kullanacagını söylemememiş
    4 nesil eski mac air bile işlemci olarak iş görüyor fakat ilk çıktıgındaki 4gb ramle alınsaydı bugün iş görmezdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.