Şimdi Ara

7000 TL Bütçe ile Oyun ve AutoCad Amaçlı Sistem İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7000 TL Bütçe ile Oyun ve AutoCad Amaçlı Sistem İstiyorum

Arkadaşlar bu pazar Ankara'ya sizin vereceğiniz sistemi toplamaya gideceğim. Lütfen birbirine uyumlu olan ve intel nvidia parçalardan oluşan bir sistem olsun. Fazla zamanım kalmadı. Size zahmet bilgilerinizi benimle paylaşın. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir de merak ettiğim bir şey var. Bileşenleri internetten mi sipariş etmek daha ucuza gelir yoksa Ankarada mağazalara gidip almak mı ucuza gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Br. -- 19 Aralık 2018; 15:0:51 >

• internetten siparis etseniz daha ucuza gelir. monitor dahil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da kaliteli satıcı olarak bir Nova var, o da pahalı satıyor. Onun dışında bir mağaza bile yok, vatan falan diyosan her yerde mevcut.
  • ankarada düzgün adam kalmadı int den al geç sinerji inventus
  • yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Duruma göre değişir. Yani çok da önemli değil. En fazla 500-1000 lira oynar. Bana esas sistem elemanları lazım.
  • Sinerji'de 6973 TL

AMD Ryzen 5 2600X

Asus B450 Plus Prime

Corsair 2x8 GB Kırmızı Ram

Sapphire RX 590

Seagate 1 TB Barracuda

Adata 120 GB SSD

Zalman Z3 Plus

Zalman 600W

Asus VP228QG

• yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ama intel ve nvidia sistem de toplayabilir misiniz? Amd daha mı iyidir? Hep intel ve nvidia kullandım şimdiye kadar. Bir de işlemci biraz pahalı geldi bana. Onun yerine ekran kartına harcasak o parayı olmaz mı?
  • Br. B kullanıcısına yanıt
    Ram ve islemcide indirim bitmis zaten. Bu haliyle 7k yi asiyor. İslemci 2600x e dusurulup ekran karti rtx 2070e yukseltilse buyuk ihtimal darbogaza dusecektiniz. Malum su videoda bf1 de 5ghz deki 8700k bile %5lik darbogaz yapiyor.https://youtu.be/om3TedgyHZU

• Beni de etiketlediğin için ben de bir sistem önereyim,
    AMD işlemci Renderda Intel in çok önünde fakat oyunlarda 5-10 FPS geri kalabiliyor aynı sınıftaki işlemcilerde. Sadece oyun dersen Intel önerirdim ama hem oyun hem çizim dediğin için AMD hem daha ekonomik olur hem de amacına uygun olur.

7000 TL Bütçe ile Oyun ve AutoCad Amaçlı Sistem İstiyorum

http://www.novabilgisayar.com/pc.asp bradan toparladım belki işine yarar çünkü Nova da ankarada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarForce -- 22 Aralık 2018; 11:51:20 >

• StarForce kullanıcısına yanıt
    Peki sana zahmet bir de Intel ve nvidia olarak toplar misin? Rx 580 yerine gtx 1070 ti kullansak nasıl olur?

• Br. B kullanıcısına yanıt
    Gtx 1070ti li sistem toplarsanız bütçeyi aşar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.