Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

700 mb bir filmi kaç saatte indiriyorsunuz 256 kbps ile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
29
Cevap
0
Favori
3.629
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> 700 mb bir filmi kaç saatte indiriyorsunuz 256 kbps ile
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2537 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nakka

YA YAPMAYIN BEN DEMİN 73.2 MB LİK BİR MAİL VERİSİNİ 18-20 DK ARASI ALDIM OLAY BU....SELAM

ACABA 512 k FALAN OLABIRMISIN? ACIKLIGA KAVUSSA SU...

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AmigamaN

quote:

Orjinalden alıntı: nakka

YA YAPMAYIN BEN DEMİN 73.2 MB LİK BİR MAİL VERİSİNİ 18-20 DK ARASI ALDIM OLAY BU....SELAM

ACABA 512 k FALAN OLABIRMISIN? ACIKLIGA KAVUSSA SU...

Alıntıları Göster
    Ben açıklayım. word gibi yazı formatında olan bazı dosyalar normalden hızlı iner. Çünkü gerçek boyutu görünenden ufaktır. Ancak filim,program olunca biraz zor iner.

Normal olarak söyleyim 100 MB dosyayı 27 kb/s stabil download ile 60-65 dakikada indirirsiniz. Bi sorun çıkmazsa.

Edit: bi deneyin ya. Dakkada indirdiğinizi 60 ile çarpın. saatteki kb'ı bulun ben dl yapıyorum şimdi bozmayayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hp640c -- 19 Aralık 2004, 14:14:39 >
    |
    |

ULUBATLI SOUNESS (1996, Bugünkü Rüştü Saraçoğlu Stadyumu)

• Teğmen
    114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hp640c

Ben açıklayım. word gibi yazı formatında olan bazı dosyalar normalden hızlı iner. Çünkü gerçek boyutu görünenden ufaktır. Ancak filim,program olunca biraz zor iner.

Normal olarak söyleyim 100 MB dosyayı 27 kb/s stabil download ile 60-65 dakikada indirirsiniz. Bi sorun çıkmazsa.

Edit: bi deneyin ya. Dakkada indirdiğinizi 60 ile çarpın. saatteki kb'ı bulun ben dl yapıyorum şimdi bozmayayım

Alıntıları Göster
    200 mb lık simpsons bölümlerini yaklaşık 3 saatte indirdiğime göre 700 mb lık filmi 10-11 saatte indiririm
    |
    |

• Teğmen
    136 Mesaj
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: hp640c

adam fizik kurallarını ihlal ediyo işte bu kişizadeler koşarak radyosyondan kaçan neslin torunları !!!!!! Bende bu pc yle doom 3 oynuyom
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.

• Yarbay
    7200 Mesaj
    quote:

ARES ile 9-10 saatte.

DC++ ile 9-12 saatte

Overnet ile 1-2 günde

bittorent ile 2-4 günde

Emulede 1-2 ayda

emule de pek hızlıymış
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

quote:

ARES ile 9-10 saatte.

DC++ ile 9-12 saatte

Overnet ile 1-2 günde

bittorent ile 2-4 günde

Emulede 1-2 ayda

emule de pek hızlıymış

Alıntıları Göster
    emulaya poh atma bakam ben indirdim 1 haftada ilk film geldi sırada 10 tane daha var hergün 1 film ama anlmadığım emula (freeangel=azrail)acıkken internete giremiyom ne ie den ne mozilla dan dl nin yüksek yada az olması etkilemiyo bu sorunun çözümü ne olaki bilen varmı
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.

• Kıdemli Yarbay
    740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nakka

quote:

Orjinalden alıntı: bluetech

nakka .... o nasıl oluyo len ... video kasetciye gidip gelmesimi 20 dakka

YA PARDON DOSTLAR TEKNİK HATA ...700 Ü 70 GİBİ AALGILAMIŞIM BİN KERE PARDON 73 MB İNDİRDİM 20 DK DAN AZ SÜRDÜ DEMİN DEMEKKİ 8-10 SAAT ARASI BİŞİ SÜRER....SEVGİYLE

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenHncr -- 26 Haziran 2015; 10:58:48 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ErenHncr

Yarım saate 3gb indiren bir internetim var o yüzden sorun olmuyor.700mblik birşey 9-12 dk gibi iner bende.
    Konu Hort.

Bu günkü liselilere 256k çok yavaş gelmiş anlaşılan.

28.8k kullanılan günleri görselerdi birde....
    |
    |

2013 Toyota Corolla 1.4 D4D M/T 90 Hp Advance
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.