Şimdi Ara

700 LİRAYA ALINACAK EN IYI TELEFON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yeni telefon alacağım 700 liram var. 2 el olabilir sorun değil. Kamerası iyi olmalı. Genelde sosyal medyada takılırım. Şuan bu bütçeyle sizce en iyi hangi telefon alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Markayı zaman zaman çok eleştirsek de bence 700 liraya en makûl seçenek General Mobile 6 gibi duruyor. Fiyatına göre 700 liraya güzel cihaz. Artık bu fiyata GM haricinde Samsung çöpleri dışında seçenek kalmadı gibi. Onlardansa GM 6 tercih edilir bence.

Herkesin fikri farklı olabilir ama ben telefonda ikinci ele pek sıcak bakmıyorum. Telefona düşürdüğü cihazı sattığını pişkince yazan tipler bile var. Bunlar kişisel cihazlar. Ayrıca işin bir de güvenlik kısmı var.

• Nokia 3310 alirsin kardes o fiyata ancak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

Markayı zaman zaman çok eleştirsek de bence 700 liraya en makûl seçenek General Mobile 6 gibi duruyor. Fiyatına göre 700 liraya güzel cihaz. Artık bu fiyata GM haricinde Samsung çöpleri dışında seçenek kalmadı gibi. Onlardansa GM 6 tercih edilir bence.

Herkesin fikri farklı olabilir ama ben telefonda ikinci ele pek sıcak bakmıyorum. Telefona düşürdüğü cihazı sattığını pişkince yazan tipler bile var. Bunlar kişisel cihazlar. Ayrıca işin bir de güvenlik kısmı var.

Arkadaşa katılıyorum GM 6 o fiyata en iyi seçenek gibi. Alternatif olarak ben LENOVO MOTOROLA MOTO E4 16 GB'ı da ekleyeyim. Ama özellikleri açısından GM daha avantajlı görünüyor tercih sizin tabii.
  • General mobile alma kesinlikle !

1 ay önce aldım. 3 kez servise gitti 1 ayda. Çok kalitesiz. Yazılımı bug larla dolu. Kasa parçaları dandik. Alma sakın. Android one falan da değil. Güncellemeleri çok geç alıyo.

• Nokia 3, vestel 5580 ithalatçı da olabilir derseniz xiaomi redmi 4a
  • Selamı aleyküm arkadaşlar coopp hocam sana tavsiyem eğer uygun ucuz bir telefon istiyorsanız
    www.sahibinden.com 'a bakın orda samsung galaxy s7 1350 civarında var bide sıfırı samsung galaxy j3 pro 950 tl bu iki cihaz kamerası çok iyi geldi bana özellikle s7 daha iyi bütçeyi biraz daha üste çıkar samsung galaxy s7 ikinci el bulursun hocam bn sıfır aldım s7 kamerası ve herşeyi mükemmel sana tavsiye samsung j3 pro 2017 yide babama aldım geçen hafta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.