Şimdi Ara

70 Liralık Kılıftan Kulaklık Geçmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İphone 5c İçin Spigen Neo Hybrid Kılıf aldım kendi sitesinden(spigen.com.tr) ama Kulaklık Girişini dar yapmışlar ve kulaklıklar girmiyor.Sizce Bıçakla felanmı genişletmeyi deniyim?

Link:http://www.spigen.com/catalog/product/gallery/id/2619/image/15064/

• Maket bıçağı kullanarak genişletmeyi deneyebilirsin. Acele etmezsen işçiliğin iyi olabilir :))
  • bıçakla falan açmayı deneme. satanların ayıbı. tekrar geri yolla. hatalı ürün gelmiş olabilir. yoksa çok büyük bir hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConCarnage

bıçakla falan açmayı deneme. satanların ayıbı. tekrar geri yolla. hatalı ürün gelmiş olabilir. yoksa çok büyük bir hata.

Resimden anladıgım kadarıyla hepsi böyle. Beats kulaklıklara göre yapmışlar diye okudum bi kaç yerde. Sanki her kes beats kullanıyor
  • Kilif guzelmis metal mi bu plastik mi? Birde iphone orjinal kulakligi mi uymuyor buna simdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Maket bıçağı kullanarak genişletmeyi deneyebilirsin. Acele etmezsen işçiliğin iyi olabilir :))

Hocam Matkaba ince uç taksam, çalıştırıp kenarlarına hafif hafif değdirerek büyütmek geldi aklıma ama olurmu ne dersiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

quote:

bıçakla falan açmayı deneme. satanların ayıbı. tekrar geri yolla. hatalı ürün gelmiş olabilir. yoksa çok büyük bir hata.

Resimden anladıgım kadarıyla hepsi böyle. Beats kulaklıklara göre yapmışlar diye okudum bi kaç yerde. Sanki her kes beats kullanıyor

tamamen saçmalık. satarken belirtmeleri lazım ki sanmıyorum sadece beats e uygun yaptıklarını. bence mail ile iletişime geç ve. telefonun orjinal kulaklığının kılıftan geçmediğini belirt. bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Kilif guzelmis metal mi bu plastik mi? Birde iphone orjinal kulakligi mi uymuyor buna simdi?

Telefon daha bir haftalık Orjinal kulaklıgını Hiç açmadım Kendim brainwavz m3 kullanıyorum evdede bi tane mikrofnlu eski standrt jack lı kulaklık var. İkiside girmedi. Ama kılıf görüntü olacak çok iyi. Şuan tam bir İphone gibi duruyor. Kalite hisside çok iyi ele alınca
  • quote:

quote:

Maket bıçağı kullanarak genişletmeyi deneyebilirsin. Acele etmezsen işçiliğin iyi olabilir :))

Hocam Matkaba ince uç taksam, çalıştırıp kenarlarına hafif hafif değdirerek büyütmek geldi aklıma ama olurmu ne dersiniz :)

3 mm. Den büyüğüne kadar var. Makina bakım yapan tanıdığın yer varsa 1 dk da kusursuz orjinal gibi deler. En iyisi bu. Temiz iş. :)
     70 Liralık Kılıftan Kulaklık Geçmiyor

• quote:

quote:

quote:

tamamen saçmalık. satarken belirtmeleri lazım ki sanmıyorum sadece beats e uygun yaptıklarını. bence mail ile iletişime geç ve. telefonun orjinal kulaklığının kılıftan geçmediğini belirt. bakalım ne diyecekler.

Aynen öyle saçmalık. Söyledim İade alırız diyorlar, ama 5c yi tek adam gibi gösteren kılıf bu bence piyasada, hoşumada gitti malzeme kalitesi o yüzden girişi düzgün şekilde biraz büyültmek istiyorum aslında

• quote:

quote:

Yada kemer deliği açan aparatla deneye bilirsin ama orayada otururmu bak istersen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gktgknk

Kilif guzelmis metal mi bu plastik mi? Birde iphone orjinal kulakligi mi uymuyor buna simdi?

Telefon daha bir haftalık Orjinal kulaklıgını Hiç açmadım Kendim brainwavz m3 kullanıyorum evdede bi tane mikrofnlu eski standrt jack lı kulaklık var. İkiside girmedi. Ama kılıf görüntü olacak çok iyi. Şuan tam bir İphone gibi duruyor. Kalite hisside çok iyi ele alınca

Orjinal kulaklik uyuyorsa onla kullan oda cok kaliteli diyecegim ama elindeki kulaklik da pahali bisey simdi onu kenara atamaz insan ayni zevk vermez genislet gitsin yavas yavas

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen öyle saçmalık. Söyledim İade alırız diyorlar, ama 5c yi tek adam gibi gösteren kılıf bu bence piyasada, hoşumada gitti malzeme kalitesi o yüzden girişi düzgün şekilde biraz büyültmek istiyorum aslında

anladım hocam. estetiğini fazla bozmadan genişletebiliyorsanız genişletin. fakat sonra keşke iade etseydim diye pişmanlık duymayın. gerçi genişleteceğiniz büyüklük çok az. ben bile kararsız kaldım

• @ConCarnage Aynen hocam bende bilemedim. Daha şık ve saglam bi kılıf bulursam akşama kadar internette, iade ederim. Bulamassam akşam kolları sıvarım diye düşünüyorum

@gktgknk Bende iyi oldugunu okudum apple'ın kulaklıgının ama M3 ümde yaklaşık 3 yıldır elimde emektar ve saglam bir kulaklık kenara atmak istemiyorum. Bozuluna kadar kullanmayı düşünüyorum
  • Genişletme bence çünkü en ufak yanlış hareketinde kılıf hiçe cıkar en iyisi iade etmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: nick023

Genişletme bence çünkü en ufak yanlış hareketinde kılıf hiçe cıkar en iyisi iade etmek

Hocam orasıda öyle maalesef ama başkada düzgün kılıf yokki piyasada 5c için
  • İşçilik iyi değilse kılıf mahvolabilir yalnız dikkat edin. Keşke farklı bi model alsaydınız benim hoşuma gitmedi kılıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

İşçilik iyi değilse kılıf mahvolabilir yalnız dikkat edin. Keşke farklı bi model alsaydınız benim hoşuma gitmedi kılıf.

5C için kılıf çeşidi az o yüzden mecburen bunu aldım
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. İphone 5c İçin Spigen Neo Hybrid Kılıf aldım kendi sitesinden(spigen.com.tr) ama Kulaklık Girişini dar yapmışlar ve kulaklıklar girmiyor.Sizce Bıçakla felanmı genişletmeyi deniyim?

kılıftaki çerçeve esnek bır malzeme degıl sanırım . Eğer öyleyse kesinlikle dokunma derim o çerçeve çatlayacaktır... Çerçeve eğer plastikse bir iğneyi ısıtarak genişletmeye çalışabilirsin ama bence dokunmamalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

quote:

Merhaba arkadaşlar. İphone 5c İçin Spigen Neo Hybrid Kılıf aldım kendi sitesinden(spigen.com.tr) ama Kulaklık Girişini dar yapmışlar ve kulaklıklar girmiyor.Sizce Bıçakla felanmı genişletmeyi deniyim?

kılıftaki çerçeve esnek bır malzeme degıl sanırım . Eğer öyleyse kesinlikle dokunma derim o çerçeve çatlayacaktır... Çerçeve eğer plastikse bir iğneyi ısıtarak genişletmeye çalışabilirsin ama bence dokunmamalısın

Hafif esnek, sert bir plastik gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.