Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürününüz bugün gönderilecektir.

Donanımhaber ailesinden bugün alım yapan 18 üyemize çok teşekkür ederiz,ilgi ve alakanıza layık olmak için elimizden geleni yapıyoruz.Herkesi kampanyalarımıza bekliyoruz.
  • yedek tasla test nasil yapiliyo?
    bide baslik zikir taneler yerine erzurum oltu desen kulaga daha sempatik gelirdi ve konuya giren uye sayisina da yansirdi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı satışlar, bende oltu taşı alacağım fakat uç kısmını resimde ki şekilde yapmanız mümkünmüdür?

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO
  • ya yanında gönderilen taş orijinal de tespihtekiler farklı taşsa? yanlış anlama dostum insan merak ediyor olayı. önceki konuda da sordum, cevap vermişsin ama konu silinmişti cevabı göremedim. oltu taşından olan tesbihin bu kadar uygun olmasının sebebi nedir? yani oltu taşının piyasa fiyatı nedir? sen kaçtan alıyorsun vs? bunlara detaylı cevaplar verebilirsen hem ben sipariş vereceğim hem de alacak arkadaşlar için güven sağlamış olursun.
  • kkkorrrayyy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,malesef resimdeki şekilde gönderebiliyoruz.Değişiklik yapamıyoruz.Saygılar sunuyorum
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu konuda çok haklısınız ve bende bu soruya karşı vereceğim cevabı hep düşünmüşümdür.
    Göndereceğim yedek taş aynı ürünlerdendir.Boyutu aynıdır.Taşın farklı olduğunu düşünenler tespihin ipini keserek içinden herhangi bir taşı alabilir ve yedek gönderdiğimiz taşı tespihe ekleyerek tekrar dizebilir.Böylece kendisini emin duruma getirecek bir habbeyi test edebilir.Bu konuda hiçbir sıkıntı yoktur.

Daha önce belirttiğim gibi,örneğin yeni katalin tespihlerde çok iddialıyız ve rakibimiz pek fazla yok.Bu nedenle biz bu ürünlerle erzurumlu tüccarların oltularını takas ediyoruz.Böylece hiç inanılmayacak fiyatlara mal ediyoruz.Bu da bizim oltu konusunda uygun fiyat sağlamamıza kaynak oluyor.

Ürünümüzün erzurum satış fiyatı 40 ila 60tl arasındadır.Bilgilendirme umarım yeterli olmuştur.Bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

İstekler üzerine 14,90tl kargo bedava olarak 10 adet oltu tespih listelenmiştir aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

14,90tl kargo bedava oltu tespih

Birader 9.90'a sattığın ürünü ve 4.50 dediğin kargoyu nasıl 14,90 olarak hesaplayabildin?

Toplamda 14.40 eden ürünü 14,90'a satıyorsun. Ayıp ya

50 kuruş büyük para
    Bu mesaja eklenen görseller:

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsi manyak bunların kullanıcısına yanıt
    Haklısınız fakat %13 olan gittigidiyor komisyonu 9,90tl iken yaklaşık 1,30tl olurken -kargo dahil 14,90tl olduğunda yaklaşık 2,25tl oluyor.

Yani aslında ben arada 0,45 kuruş daha az ücret almış oluyorum.Bu şekilde bakmanızı rica ederim efendim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Haklısınız fakat %13 olan gittigidiyor komisyonu 9,90tl iken yaklaşık 1,30tl olurken -kargo dahil 14,90tl olduğunda yaklaşık 2,25tl oluyor.

Yani aslında ben arada 0,45 kuruş daha az ücret almış oluyorum.Bu şekilde bakmanızı rica ederim efendim :)

Geyiğine yazdım hocam, iyi kazançlar dilerim.

Sadece tespih mi geliyor? Kılıf, kutu vs. var mı?

• hepsi manyak bunların kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah efendim,bu mesajlarınız beni mutlu etmektedir.Çünkü açıklamayı akıl edemediğim bir çok konuyu sayenizde tüm üyelerimize açıklamış oluyorum.
    Ürünlerimizi hediyelik özel mütevazi kutumuzda gönderiyoruz.Hediyelik olarak uygundur.Saygılar sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 21 Temmuz 2016; 14:38:23 >
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın demek istediği tespihi poşete koyup mu kargoluyorsunuz yoksa plastik/karton kutu, kılıf vb bir şeyin içinde mi yolluyorsunuz.?

Yorunlara göre sipariş geçebilirim ben de. İyi satışlar

• jorge kullanıcısına yanıt
    Çok detaya girmişim sanıyorum haklısınız :)
    Ürünü özel mütevazi kutularımızda yolluyoruz.Hediyelik olarak uygundur.Memnun kalacağınıza eminiz.
  • Satın alacağım ama link açılmıyor 😣

• Peki madem bu kadar iddialısın. Nasıl ayırt ederiz oltu taşını sahtesinden?
  • 27serhat kullanıcısına yanıt
    Linkler sorunsuz olarak çalışmaktadır efendim,tekrar denemenizi öneririm.
    15.30 a kadar yapılan alımları bugün kargolayacağız.Saygılar sunarım
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Satın aldığınızda yedek taş ile beraber tüm test yöntemlerinin yazdığı kağıdımızıda gönderiyoruz.Bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın.Her ayrıntıyı düşünerek satışlarımızı planladık.
    Belirttiğim gibi kağıtta hangi testleri yapacağınız yazmaktadır.Buna güvenmeme durumunda internetten de bakabilirsiniz.Aynı yöntemler belirtilecektir.Saygılar sunarız
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    kehribar tesbihleriniz gerçek kehribar mı yoksa benzeri taş mıdır?
  • zkssharky Z kullanıcısına yanıt
    Sayın zkssharky ,
    20tl-50tl arası kehribarlarımız pres kehribar yani kehribar tozları ile kimyasal karışımın birleştirilmesi ile oluşturulan ürünlerdir.Bununla beraber,
    90tl-280tl arası olan kehribarlarımız orjinal kehribarlardır.Saygılar sunarım
  • Oltuyu severim bitane arabamda bitane de cebimde bulunur her zaman. Tesbihaneden almıştım 1 yıl kadar önce bütün metal aksamı + tanelerinin üzerinde adım soyadım gümüş harfle yazıyordu 150 tl ye almıştım. Ürününüzü kesinlikle kötülemek maksadıyla yazmıyorum yanlıs anlaşılmasın hocam ama metal aksamın gümüş olması fiyatı cok mu arttırıyor? Sizin ürünler Erzurum oltusu mu yoksa Gürcistan oltusu Mu? Belki pahalı aldım ama Tesbihlerden gayet memnunum. Sizin ilanlarda da bitane kehribar gördüm ama karar veremedim işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 21 Temmuz 2016; 15:28:47 >
  • ehliask kullanıcısına yanıt
    Değerli üyemiz,üzerinde isim işleme için ustaların aldığı minimum ücret zaten 80tl dir.Ortalama 100tl desek metal aksamla beraber bu fiyatı zaten edecektir.Bu nedenle ürünü ederine aldığınızı düşünüyorum.
    Daha önce belirttiğim gibi,
    20-50tl arası kehribarlar, kehribar tozu ile-kimyasal karışımın oluşturulması ile ortaya çıkan kehribarlardır.
    90-280TL arası kehribarlarımız ise orjinal kehribarlardır.Bunu dikkate alarak siparişinizi verebilirsiniz.Kuşku duymamanızı özellikle belirtmek isterim.Başlık kısmında ve yorumlara yanıtlarımda gayet açıklayıcı yanıtlar verdim.Tüm detaylara değindim.Alımı yapmanızı önerir,saygılar sunarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.