Şimdi Ara

70 bin tl hatchback araba tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 70 bin tl bütcem var. Az yakan hatchback arabalardan hangilerini tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Citroen c4
    Megane
    i30
  • Biraz daha detay vermelisiniz. Yoğun trafikte mi kullanılacak, güzergah çok mu yokuşludur, yılda kaç kilometre yapılacak, alıp kullanacak mısınız uzun süre yoksa kısa sürede satacak mısınız, donanımlardan olmazsa olmazlarınız nelerdir...

• Dizel giulietta

• Egea hb.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Clio al geç

• C4

• bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    hocam küçük bi ilçede görev yapıyorum heryer kısa mesafe ce sıfır trafik. genel olarak uzun mesafede kullanılcak. güzergahiniş çıkışlardan ibaret. yılda muhtemelen 7-8 bin yaparım. uzun süre kullanmayı düşünüyorum en azından değeride artabilsin. olmazsa olmaz dediğim bi donanımı yok açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: neb_remo

hocam küçük bi ilçede görev yapıyorum heryer kısa mesafe ce sıfır trafik. genel olarak uzun mesafede kullanılcak. güzergahiniş çıkışlardan ibaret. yılda muhtemelen 7-8 bin yaparım. uzun süre kullanmayı düşünüyorum en azından değeride artabilsin. olmazsa olmaz dediğim bi donanımı yok açıkcası.
    Hatchback dediğinize göre hacmi geniş olan eşyalar taşıma durumu olabilir diye Nissan Qashqai, Dacia Duster gibi seçenekler düşünülebilir fakat yılda 7-8 bin kilometre için dizel tercih edilmese de olur.

Uzun süre kullanacağınızı göre yeni model olmasında fayda var. Genellikle uzun yolda ve küçük bir ilçede kullanılacağına göre C segment düz vites tercih edilebilir. Bir diğer önerim ise konfor ve güvenlik donanımlarını tercih etmeniz olacaktır, mesela; bir cam tavan aracın içini ferah tutar, bir yağmur sensörü çok işinize yarar vs. gibi... Benzinli Golf, Auris, belki i30, Cee'd.

• Sorunsuz bir hb araç istiyorsanız Jazz da düşünebilirsiniz. Otomatikleri sorunsuz ve az yakarlar. Bu bütçeye iyi bir 2012 Fun yani full cam tavanlı bir araç alabilirsiniz.
  • clio + 1
  • Dizel Clio , Lpgli i20 ayrica o km Dacia Sandero 1.0 Sce 65.000 TL

• Sıfır yada sıfıra yakın clio joy 1.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 24 Eylül 2018; 11:18:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.