Şimdi Ara

7 yaşındaki kızıma iPad alacağım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kendim XR eşim XS kullanıcısı.
    Yıllar önce yurtdışından iPad 2 almıştım geçen seneye kadar kullandık (son dönemlere kızım olmak üzere)
    Şimdi bir ihtiyaç doğdu.
    Ekonomik olanı şuan 7.nesil sanırım 32gb lik 2.700 bandında bize sadece WiFi olsa yeter 4g ye gerek yok , iPad de çok foto çekilmediği için hafızada 32 yeter diye düşünüyorum.
    Air 3 var bir de pro var sanırım , pro çok pahalı da ona da gerek yok.
    Sizin önereceğiniz bir ürün olur mu?Mini dışında. 7.nesil ile air 3 arasındayım ben.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz110 -- 19 Mayıs 2020; 23:59:55 >

• Benimde cocugum var bende ipad almistim 1 sure kullandi sonra baktim kullanmiyor tv seyrediyor oglum naptin oynasana diyorum yok baba sikildim deyip oynamiyordu sonra ogrendimki ekranıni kirmis saklamis :) bence pahali bisey almayin cocuk bu iki gun sonra kirar
  • https://www.pt.com.tr/ipad-10-2

burada 2.250 TL ara ara stoğa giriyor takip ederseniz denk gelir.
  • ipad 7 en iyisi bende 5 var yüzüne bakmıyor. Niyetim alıştırmamak ki bu konuda başardığımı düşünüyorum. Telefon tablet kültürü ile değil televizyon radyo kültürü ile büyüsün istiyorum
  • Aslında alıştırmamak en güzeli ama bizim kızımız söz dinleyen bi çocuk Allah’tan.
    Pandemi süreci geçince ananesiyle evde kalacak her ne kadar tv de netflix ve YouTube olsa da yaşlı kadın tüm gün çocuğu zor oyalar diye bi iPad alalım demiştim.
    O zaman çok pahalı bi ürüne gerek yok deniyorsa 32 lik 7. nesil en mantıklı olanı.
    Ben 7.nesil 2700 lerde iken air 3’ü 3500 bandına alabilirsek mantıklı mı acaba dedim ama 7.nesil 2250 lere de bulunabilirmiş sanırım.
    O zaman 7.nesilin en uygun rakamını araştırmaya başlayalım :);)
  • iPad 7 daha mantıklı olacaktır. Kırarsa falan en azından paranız cebinizde kalır. Cihazı ben de kullanırım diyosanı air , sadece kızım kullanır diyosanız 7 daha mantıklı. Allah analı babalı büyütsün.
  • Tamam hocam. Teşekkür ediyorum. İşin aslı arada bizde kullanırız ama atom da parçalamıcaz. En iyi netflixe gireriz 2 safaride dolanırız falan :)
    7'ye yoğunlaşayım fiyat farkı çok fazla gelmezse air i de zorlarız duruma göre.
  • Şimdiden hayırlı olsun. Tabletin zarar görmemesi için sağlam bir kılıf da düşünebilirsiniz.
  • 1 aydan fazla süredir ipad 7. Nesil kullanıyorum. Cihaz çok ince ve geniş olduğu için hissedilir bir kalitesizlik var. Bahsettiğim kalştesizlik en boy ve derinlik oranlarından kaynaklı deforme olmaya çok yatkın olması yönünden bir kalitesizlik. Bir düşse, bir üzerine oturulsa falan kırılmaması çok zor. Çok ince çünkü cihaz. Performans konusunda çocuk bir şey hissetmeyecektir tabi.
    Size önerim 8inçten fazla bir cihaz alamamanız. Sonuçta bunu çocuk kullanacak ve 8inç de gayet yeterli bir ölçü. Bunları göz önünde bulundurarak tercih yapmanızı öneririm
  • Hocam selam şimdi okudum. Ekstrenin geçmesini bekliyordum dün kesildi bugün sipariş verdim.
    Ben 2012 de Almanya'dan ipad 2 almıştım geçen seneye kadar çalışıyordu ama ekranını sağolsun kızım kırmıştı :)

Hayırlısı olsun artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz110 -- 2 Haziran 2020; 21:42:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.