Şimdi Ara

7. Sınıf Denklem Soruları(Aynştaynlar gelsin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 7. Sınıf Denklem Soruları(Aynştaynlar gelsin)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3078 Mesaj
    Evet azıcık ödevime yardım lazım.Yaparım da zamanımı alır.
    Test 16 Soru 3=
    10,14,18,22...
    Örüntünün genel terimi kaçtır?
    A)5n+5
    B)4n+2
    C)4n+6
    D)n+4

Test 16 Soru 2=
    Bir otobüste 23 kişi vardı.BU otobüsteki erkeklerin sayısı x ise bayanların sayısı hangi cebirsel ifade ile ifade edilir?
    A)23-x
    B)22-x
    C)x-22
    D)x-23
    Test 16 soru 8=
    2x-(3x+1)=x-7 denkelminde x kaçtır?
    A)-1
    B)0
    C)3
    D)4

Test 16 soru 9=

3x-4 2x+9
    _____=______
    4 5 denkleminin çözüm kümesi kaçtır?
    A) 13 B){2} C){5} D){8}
    { ___}
    7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkuadam -- 23 Aralık 2011; 14:39:37 >

|
    |

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

İlk 3 Listem: 1)Breaking Bad 2)Prison Break 3)Dexter
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    Yaparsın da zamanını alır? Ulan şunları senin yaşında olup da 10 saniyede akıldan çözemeyen varsa intihar etsin. Adama bak ya.
    |
    |
    1.soruda n yerine değer vererek deneyebilirsin.
    2. soruda toplam 23 kişi varmış x, toplam kişi sayısından erkek sayısını çıkarırsan bayanların sayısı kalır
    3. soruda senin dilinden konuşayım bilenleri bi tarafa (xleri) bilinmeyenler bi tarafa mantığından yapabilirsin.
    4. soruyu düzgün yazarsan yardımcı olabilirim
    |

Walk on, walk on, with hope in your heart and You'll never walk alone!
  • Yarbay
    2204 Mesaj
    nasıl 7. sınıf lan bu?
    |
    |
    -erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.
  • Yarbay
    3078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emrah Serbes

1-c 2-a 3-d 4. soruyu anlamadım...
    1.soruda n yerine değer vererek deneyebilirsin.
    2. soruda toplam 23 kişi varmış x, toplam kişi sayısından erkek sayısını çıkarırsan bayanların sayısı kalır
    3. soruda senin dilinden konuşayım bilenleri bi tarafa (xleri) bilinmeyenler bi tarafa mantığından yapabilirsin.
    4. soruyu düzgün yazarsan yardımcı olabilirim

Ya onları ben ezberledim isteseydim uğraşıp yapardım da.Siz sadece cevapları söyleyin yeter
    |
    |

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

İlk 3 Listem: 1)Breaking Bad 2)Prison Break 3)Dexter
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj
    Yeni nesiller çok kötü diyorum da inanmıyorsunuz beylerr..
    |
    |
    "İlgi duymuyordum. Hiçbir şeye ilgi duymuyordum. Nasıl kaçabileceğime dair hiç fikrim yoktu. Diğerleri yaşamdan tat alıyorlardı hiç olmazsa. Benim anlamadığım bir şeyi anlamışlardı sanki. Bende bir eksiklik vardı belki de. Mümkündü. Sık sık aşağılık duygusuna kapılırdım. Onlardan uzak olmak istiyordum. Gidecek yerim yoktu ama. İntihar? Tanrım, çaba gerektiriyordu. Beş yıl uyumak istiyordum ama izin vermezlerdi."
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.