Şimdi Ara

+7 Sherion bastım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akara serverında.. Çok mutluyum arkadaşlar. Akarada kendim kullanıcam. Rebirthinide bastım. Ss eklendi
    http://img146.imageshack.us/i/23423.jpg/
    http://img146.imageshack.us/i/asd234.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akçalı. -- 19 Haziran 2009; 21:34:20 >

• hocam nick ne ?
  • LiveEvil
  • +6 alıp mı bastın yoksa +0 dan mı ?
  • Helal olsun.
  • h.o
  • ho
  • h.o
  • Rebirth basmasaydın daha iyiydi.ama yinede tebrikler
  • hayırlı olsun bencede rebith basmasaydın daha iyi olurdu
  • Hayırlı olsun.Şu an kasıyorum ilerde boş zamanlarında exp görevlerimi yapar mısın
  • Diger elindeki +8 cleaver heralde? Eger +8 cleaver ise +7 Sherion +8 cleaver kullanicagina sat adam gibi 2 tane dagger al. Sherion gosteris itemidir. Cleaver +9 olsa bile Sherion'u yine de sat. Onun yerine +8 md , +9 cleaver alsan emin ol cok daha rahat edersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Diger elindeki +8 cleaver heralde? Eger +8 cleaver ise +7 Sherion +8 cleaver kullanicagina sat adam gibi 2 tane dagger al. Sherion gosteris itemidir. Cleaver +9 olsa bile Sherion'u yine de sat. Onun yerine +8 md , +9 cleaver alsan emin ol cok daha rahat edersin.

Sherion gösteriş itemimidir?Hiç asas oynadın mı?
  • Muhtemelen senin hayatin kadar asas oynadim ben. Sherion gosteris itemidir. Suan ki fiyatindan haberim yok oyunu birakali cok oldu ama ben oynarken dunya kadar para istiyorlardi ve kesinlikle fiyatinin karsiligini vermeyen bir item.

Muhtemelen sen asasdan hic anlamiyorsun ya da gozlerin gormekden aciz. Resimde gordugun gibi charda adam gibi taki yok.
  • Sherion pahalı belki.Değerinin üstünde ama bir md+8 den yada +7 sharddan daha iyi olduğu açıkça ortada.Sherion attack daggerı değil zaten..
  • Yigit'in dediği gibi gösteriş itemidir. Ticaret için iyidir ama kullanmak için pek iyi değildir yan itemleriniz çok sağlam değilse.
    Konuyu açan arkadaşa gelirsek tavsiyem; sherion'u satıp adam gibi bir dagger almalı ve takıları tamamlamalısın.
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

Sherion pahalı belki.Değerinin üstünde ama bir md+8 den yada +7 sharddan daha iyi olduğu açıkça ortada.Sherion attack daggerı değil zaten..

ne daggeri peki ?
  • Full item olan bir char belki takar o da gosteris icin. +8 md sheriondan hem performans olarak hem fiyat olarak daha ustun bir daggerdir. Eskiden oynarken bende sherion'u cok seviyordum ama sadece gorunusu icin. Ares'de hem +7sini hem +8ini kullandim. Pathos'da +8ini kullandim. Soylemeliyim ki asiri derece de abartilan bir dagger. 92 atak var shard ile ayni. Verdigi str bonus bir ise yaramiyor. Ardreamde sword defans bir ise yaramaz zaten. Priestler sword kullanamaz warriorlardan da sword kullananlarin sayisi cok az. Geriye bir tek glacier damage kaliyor. Hadi dual shio tears falan taksan sherion kullanmani anlarim da hangi asas shio tears kullaniyor? Cok az , belki hic kimse.

Buyur sana Sherion'un neden kotu oldugunu anlattim. Istersen sende bana neden iyi oldugunu anlat. :)
  • Hayırlı olsun.Adamını bulursan değerinden çok daha fazla paraya satabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

Sherion pahalı belki.Değerinin üstünde ama bir md+8 den yada +7 sharddan daha iyi olduğu açıkça ortada.Sherion attack daggerı değil zaten..

Neyi üstün bi açıklarmısın bi işe yaramayan gl dmg si mi -4 atağı mı 3 misli fiyatı mı +7 str si mi üstün ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.