Şimdi Ara

7 senelik sistem güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 de toplamış oldugum sistem Windows güncellemesi sonucu oyunlarda fps düşüklüğü yaşamama sebep oldu ekran kartı ayarları ile oynarken sistemi nihayetinde patlattım anakarttı tamir ettiremedim velhasıl ne yapmam gerektiği hakkında tavsiye bekliyorum

Elimde var olan halihazırda çalışan faal parçalar aşağıda olduğu gibi ne yapabiliriz sistem çöp bütçenin söyle sistem söyleyelim mi geliştirme yapabilirmiyiz

Faal çalışan parçalar

Kasa:Cooler master 750 w+ sıvı soğutucu
    İslemci: amd phenom 2 x4 955
    Ram:Kingston hyperx 1600 mhz 4x2 ddr3
    Hdd: 2 tb 7200 rpm hdd
    SSD:256 gb Kingston
    Ekran Kartı :1 gb 256 bit xfx 6850

Çalışmayan parça

ANAKART

kendi şuanki fikrim 2. El ucuz yollu ddr3 uyumlu anakart almak ama derseniz ki aldığın parça işe yaramaz boşa para harcama biraz daha bekle ddr4 sistem topla Vs. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oynayacagin oyunlara yetiyorsa anakart hd 7950 vb ekran kartida al gec derim ama ben daha iyi oyun oynamak isitiyrum oyunlarda kasiyor diyorsan simdi tam zamani elindeki işlemci rem ekran kartini satar yenin nesile gecersin ama maliyeti yuksek olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asig -- 14 Şubat 2018; 23:6:17 >
  • https://m.n11.com/biostar-h110mhv3-ver-70-ddr3-1866-2-xpci-e-1151p-gbe-lan-usb-P209305673

http://www.sinerji.gen.tr/intel-pentium-g4560-350-ghz-3mb-1151p-14nm-islemci-pmu403969

Oyun oynuyorsan ekran kartını upgrade et. 2. El gtx 660 gibi ekran kartı olabilir. 1050ti aslında tadından yenmez ama 1100tl civarı hepsi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.