Şimdi Ara

7 koltuklu Dacia Jogger Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
6.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 devirde 170 toek bu aracı kullanacak kisilere yeterli. Eskiden bindigimiz araçlar 5000 devirde 130 tork zor uretirdi, ailecek dolusup her yere giderdik hatta o zamanki tecrubemizle o araçların seri olduğunu bile iddia ederdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenixae P kullanıcısına yanıt

Avrupada satılan 2 motor da geliyor ,yani var

Avrupada satılan 3 donanımda geliyor en dolusu da boşu da

Aynen almanya da jogger alanla aynı motor donanım Türkiyeye de geliyor

ayrıca 1.0 110Hp 200nm tork var ,benzer motor golf taşıyor octavia yı bile taşıyor joggerda da sorun olmaz , 1.6 atmosferikten daha iyi iş yapar daha az tüketir 7 koltuklu Dacia Jogger Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 21 Kasım 2022; 23:19:7 >
  • Yeni logo kötü olmuş

• arka koltuklar tam yatıyor mu acaba.. hele bi alın bakalım

• Bana herşey seni hatırlatıyor

7 koltuklu Dacia Jogger Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri
    7 koltuklu Dacia Jogger Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri
  • Hız sınırı meselesi dışında bir artısı yok. İnsanlar ÖTV düşük olduğu için ticari araçlara yöneliyor. 7 Kişilik olması avantaj örneğin Rifter'ın da var ama gelmiyor gelse aynı paralara Rifter mı Jogger mı tercih edilir pek düşünmeye gerek yok. Hala dizelin satarı var ilginç bir şekilde..

• Dacia dan çok birşey beklemeyin sonuçta o bir dacia

• Otomobil fiyatlarından sonra Daica filan insanın gözüne Audi gibi gelmeye başladı.

• DburakKoc D kullanıcısına yanıt
    Fiat mi :/

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gs_tutkunu kullanıcısına yanıt
    Ortadakiler on koltuklara arkadakiler ortadakilere yaslanarak Katlanıyor ,zafira vb gibi alta gizleme yok, ya da çıkarırsınız

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt

Rifter çok kısa bir süreliğine geçmişte 7 kişilik geldi. Fakat 7 kişilik araçlar hususi ruhsatla geliyor. 7 Kişilik aracı ticari ruhsatla alamıyorsunuz. Öyle olunca'da fiyatlar coşuyor.

• autoshow A kullanıcısına yanıt

Şimdi örnek ilanı gördüm de neredeyse %50 fazlasını istiyorlar. Hakkı mıdır tartışılır..

Peugeot / Rifter / 1.5 BlueHDI / Plus GT Line / KAMYONET DEĞİL LÜKS OTOMOBİL sahibinden.comda - 1030298262

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt

Bu ilanlara da hastayım. Ya arkadaş 2. el mi, 2. el. o paralara millet gerçek binek altyapısında araç alır. Suv araç alır. Niye senin boydan uzatılmış ticari aracını alsın. Bak Jogger geldi. Gider onu alırım cebime de para kalır. Hep bi allama, pullama var. şimdi gelse şu para. Satamayacağını bildikleri için getirmiyorlar güzel kardeşim! Olay bu kadar basit. O istediği paralara 8+1 araç satıyorlar abimin haberi yok.

• Bu araba 5-6 sene önce çıksaydı muhtemelen 50.000TL gibi fiyatlara alabilecektik.

Araç güzel ama 600.000 liraya bir dacia almak koyuyor insana.

• manuel vites mi kaldı...

• O 6 ve 7. koltuklar ne öyle ya, hiç Citroen grand picasso falan görmemişler. Adamlar bagajı iptal etmişler.

• 1.0 motor mu yazıyor ben mi yanlış okuyorum

• mustafacoban M kullanıcısına yanıt

1.4 veya 1.6 atmosferik leş bir motoru olsa daha mı iyiydi?

• Celikpena kullanıcısına yanıt

Yemin ediyorum ilk çıktığında bu ne böyle klima bile yok manuel vites ortada at uzvu gibi demiştim şimdi o günkü model bile kaç para olmultur mekaik olarak sorunsuz bir araba sonuçta

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.