Şimdi Ara

7 kişilik otomobil modelleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
27.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: anycall

5008 kullanıyorum. Tavsiye ederim. Alternatiflerin

Renault Grand Scenic
    Ford C-Max S-Max
    Citroen Picasso
    Dodge Journey
    Chryesler Voyager

Bunlar MPV

Eğer Mini MPV istersen yeni Kia Venga, Hyundai iX20, Nişssan Note, Dacia Logan v.s. var. Ama hacim olarak tatmin etmez bence.

Diğerleri jip ve minübüs zaten..

Dacia Logan MCV mini değil ki. Muadilleri içinde hacmi epey geniş bir araba.
  • Logan MCV fiyat olarak içlerinde en uygunu olduğundan mantıklı.Mademki çok kullanmayacakmışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Logan MCV fiyat olarak içlerinde en uygunu olduğundan mantıklı.Mademki çok kullanmayacakmışsın.

Dacia Logan iyidir. Gerçekten taş gibi arabadır. Dağa, bayıra, her yere sürebilirsiniz. Sadece süspansiyonları bayağı sert. Tümseklere yavaş girilirse mesele olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

loganı gözümüze kestirdik, 15.000 civarı 2.el denk gelirsek almak istiyoruz 7 kişilik. aracı çok kullanmıyacağımız için parayı araca bağlayıp kapıda yatırmak istemiyoruz

bu fiyata dacia logan 5 kişilik komyonet bulabılırsın(yani ruhsatta komyonet yazar her yıl muayene hız lımıtı daha az uzun vadede vergi dilimi yuzunden daha pahalı olur 7 koltukta koyamassın)
  • Citroen C4 Picasso 5 Kişilik
    Citroen C4 Grand Picasso 7Kişilik

Biz<zat inceledim çok güzel bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

quote:

loganı gözümüze kestirdik, 15.000 civarı 2.el denk gelirsek almak istiyoruz 7 kişilik. aracı çok kullanmıyacağımız için parayı araca bağlayıp kapıda yatırmak istemiyoruz

bu fiyata dacia logan 5 kişilik komyonet bulabılırsın(yani ruhsatta komyonet yazar her yıl muayene hız lımıtı daha az uzun vadede vergi dilimi yuzunden daha pahalı olur 7 koltukta koyamassın)

5 kişilik olanları evet kamyonet diye geçiyor ancak 7 kişilikler hususi otomobil

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Citroen C4 Picasso 5 Kişilik

Bir seneye kalmaz kasa değiştirecek. Fiyatı çok uygunsa düşünülebilir ancak. Bu sınıfın en güçlü adayları 5008, Grand Scenic ve Grand Cmax
  • ford ve opel modellerini beyendim .
  • bende bir çalışma yaptım ve resimli olarak bu sayfada bütün 7 kişilik otomobilleri yazdım.

link :http://forum.donanimhaber.com/m_49487725/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Citroen C4 Picasso 5 Kişilik

evet cok guzel gercektende
    bu kategoride 5008 ile birlikte en guzel araclar...
  • bunlara 7 kişi binsen bagaj kalmıyo bagaj koysan 7 kişi sığmıyo starex-transit gibi minibüslerin kısa şaselilerine bak derim hem vergileri de az ;)
  • quote:

7 kişilik araçlar hangileri? bildiklerim

dacia logan
    renault grand scenic
    opel zafira
    kia carens
    ford grand cmax
    vw touran

bunlardan başka varmı?

sınıfında satış rekorları kıran liste başı tabi ki peugeot 5008
  • daha çok olanıda var mesela 1 kişil kartal,toros
    işin şakası bide mazda 5 var, ama türkiyede görmedim hiç satışı yok herhalde burda
     7 kişilik otomobil modelleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıldırım_beyazıt -- 31 Mayıs 2011; 16:23:34 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.