Şimdi Ara

7 kişilik Dacia Jogger tanıtıldı: Türkiye'ye ne zaman gelecek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 litre motorla anca rampa aşağı hızlanır. Birde 7 kişilik :)

• 7 kişilik araba nasıl 4.5 metre olabiliyor? Benim 4 kapı sedan bile 4.5 metre zaten. Garip..

Maxi caddy bile neredeyse 5 metre.

• Logan MPV ismi güzel olmayınca Jogger diyelim demişler. Lodgy yerine gelmedi aslında eski 7 kişilik Logan MPV yerine geldi. Ben Lodgy yerine Duster tarzı 7 kişilik bekliyorum.

SUV sevdası yüzünden geniş hacimli MPV'leri harcadık ya asıl ona yanarım.

Bu arada 7 kişilik Lodgy'nin en arka ikilisindeki rahatlık geçtim 7 kişilik scenic ve qq'yu x-trailde bile yok. Bacak mesafesi en iyi ucuz 7 kişilik Lodgy'di. Mükemmel(!) arka tasarımdan fena kaybetti.

• Benim Suzuki swift 3.8 :P

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

İlerdeki aracımı 5.5 metrelik almayı planlıyorum. Ne kadar uzun o kadar iyi. İkinci bir araç alma gücüne ulaşırsam o zaman 2.5 metrelik Smart Fortwo alırım.

• Arkadaşın smarti var iki kişilik süper dikkat çekiyor üstü açık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de aile arabaları tutulmuyor.

Avrupa'da bu 7 kişilik otomobiller en çok satan araçlarken Türkiye'de SW ve 7 kişilik otomobiller çok düşük satışlarda kalıyor.

Piyasası oluşan arabalara talep gösterip, alırsam satamam korkusuyla 5 kişilik aileler bile küçücük clio, polo ve i20 alıyor.

Bunda da en önemli etken arabalara çok para bağlıyor olmamamız.

Satamama korkusuyla böyle SW ve 7 kişilik MPV ler varken, geniş aileler konserve kutusu gibi araçlar alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atade28 -- 6 Eylül 2021; 10:12:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.