Şimdi Ara

7 kişilik 4x4 araç tavsiyesi(edit:rexton w tercih edildi)15,000km izlenimler..bol çamurlu geziler.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
18
Favori
51.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.youtube.com/watch?v=SDhCBAumDu4
  • walla ben anlatsam daha iyi anlatamazdım...bravo
    ..sadece yakıt tüketimini fazla anlatmış biraz...benim araç ş içi daha az yakıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken34 -- 31 Ekim 2013; 14:22:07 >
  • bugun gordum yine kopru yolunda içim gitti maşallah , şeytan diyor yıl sonu zaten fatura lazım zaten git bir tane al

alırsın ssang olursun young
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Video çok güzeldi, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayiye ya da servise gidip gelen arkadaşlara sormak istiyorum, hala koltuk ısıtma opsiyonu yok mu, yol bilgisayarı eklenebiliyor mu? (Bu kış günlerinde koltuk ısıtma en önemli şeymiş gibi hissediyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rucar

Bayiye ya da servise gidip gelen arkadaşlara sormak istiyorum, hala koltuk ısıtma opsiyonu yok mu, yol bilgisayarı eklenebiliyor mu? (Bu kış günlerinde koltuk ısıtma en önemli şeymiş gibi hissediyorum)

En üst donanım seviyesinde elektrikli ısıtmalı hafizali koltuk .dvd ekran vs.vs var..
    Platinum ile arasında 15000tl fark var.
    Isıtmalı koltuk için o fark verilir mi bilemem.ben vermedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arac ici bays gurultulu geldi bana. Ozlikle rolantide iken motorun girrrrr giiiiirrrr sesi bariz duyuluyor. Onun disinda arac orta halli.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Arac ici bays gurultulu geldi bana. Ozlikle rolantide iken motorun girrrrr giiiiirrrr sesi bariz duyuluyor. Onun disinda arac orta halli.

Gürültülü mu?o kadar kullanıcı yorumu okudum gürültülü diyen ilk insansiniz. .

Kulaklariniz çok hassas sanırım .
    ..

• quote:

Orijinalden alıntı: falken36

quote:

Orijinalden alıntı: rucar

Bayiye ya da servise gidip gelen arkadaşlara sormak istiyorum, hala koltuk ısıtma opsiyonu yok mu, yol bilgisayarı eklenebiliyor mu? (Bu kış günlerinde koltuk ısıtma en önemli şeymiş gibi hissediyorum)

En üst donanım seviyesinde elektrikli ısıtmalı hafizali koltuk .dvd ekran vs.vs var..
    Platinum ile arasında 15000tl fark var.
    Isıtmalı koltuk için o fark verilir mi bilemem.ben vermedim

İlginiz için teşekkür ederim, evet çokmuş gerçekten, 39 liralık döşeğe devam edeceğiz anlaşılan. Bu arada forumlardaki yazılarınızdan çok şey öğrendim, onlar için de ayrıca teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Arac ici bays gurultulu geldi bana. Ozlikle rolantide iken motorun girrrrr giiiiirrrr sesi bariz duyuluyor. Onun disinda arac orta halli.

..

Kulaklarimin hassas oldugundan ziyade kendi otomobilim ile kiyaslamam sonucu olusan kani bu. Ozellikle motor rolantide iken sesi iceri çok aliyor. Umarim otomobilin sahibi olmanizadan dolayi alinma yapmiyorsunuzdur.

Daha oncede belirtmistim almayi istedigim bir otomobildi. O nedenle ilgi ile takip ediyorum konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 13 Aralık 2013; 6:46:44 >

• quote:

quote:

quote:

..

Kulaklarimin hassas oldugundan ziyade kendi otomobilim ile kiyaslamam sonucu olusan kani bu. Ozellikle motor rolantide iken sesi iceri çok aliyor. Umarim otomobilin sahibi olmanizadan dolayi alinma yapmiyorsunuzdur.

Daha oncede belirtmistim almayi istedigim bir otomobildi. O nedenle ilgi ile takip ediyorum konuyu.

yok alınma yapmıyprum kesinlikle hatta her türlü yoruma açığım...buradaki amacım nacizane insanları azda olsa bilgi sahibi yapmak
    o zaman söyle söyleleyim..rexton sıfındaki en sessiz iç kabine sahip araçlardan biri...izolasyonu iyi yapılmış..test ederken beni ilk cezbeden sessizliği olmuştu..
    izolasyonu prado ve disovery kadar iyi... sizin aracınız nedir onu merak ettim...

@rucar..
    allah size daha iyilerine binmeyi nasip etsin inşallah...gönül isterki herkes istediği araca binsin...

• falken36 kullanıcısına yanıt
    Ben sesin rahatsiz edici oldugunu videonun arac ici rolentide ses desibel olcumunden yola cikarak soyledim. Siz izlediniz mi video'yu ve o bolumu? 69-70(hatirlagim kadari ile) desibel ses veriyor bu ses degeri cok yuksek ve insan icin rahatsiz edici bir duzey ve ayni zamanda motorun girrrr girrrrr diye cikardigi sesi cok rahat duyabiliyorum. Bu nedenle ozellikle sesi iceri aliyor dedim kendi aracimi goz onune alarak. Mitsubishi Pajero Sport GT kullaniyorum. Kismet olursa burada sizinle benim aracin iceriden motor rolantide iken ses testini paylasirim. Eger sizin arac videokinden daha sessiz ise ve bunu belirtirseniz olay dahada netlesecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 13 Aralık 2013; 9:46:59 >
  • quote:

Ben sesin rahatsiz edici oldugunu videonun arac ici rolentide ses desibel olcumunden yola cikarak soyledim. Siz izlediniz mi video'yu ve o bolumu? 69-70(hatirlagim kadari ile) desibel ses veriyor bu ses degeri cok yuksek ve insan icin rahatsiz edici bir duzey ve ayni zamanda motorun girrrr girrrrr diye cikardigi sesi cok rahat duyabiliyorum. Bu nedenle ozellikle sesi iceri aliyor dedim kendi aracimi goz onune alarak. Mitsubishi Pajero Sport GT kullaniyorum. Kismet olursa burada sizinle benim aracin iceriden motor rolantide iken ses testini paylasirim. Eger sizin arac videokinden daha sessiz ise ve bunu belirtirseniz olay dahada netlesecektir.

Videoya fazla takilmayin bence..firsatiniz varsa bi test sürüşü yapın...

Test surusunde zaten siz karar verirsiniz

Mitsubishi güzel araçtır db ölçümüne de paylaşırsaniz seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falken36 -- 13 Aralık 2013; 18:46:50 >

• Hayırlı olsun, güle güle binin.

İnşallah Allah beni de 7 kişilik araç almak zorunda bıraksın, nasip etsin.

7 Kişi konforlu bir araçta cümbür cemaat yolculuk kadar zevkli bişey olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

Hayırlı olsun, güle güle binin.

İnşallah Allah beni de 7 kişilik araç almak zorunda bıraksın, nasip etsin.

7 Kişi konforlu bir araçta cümbür cemaat yolculuk kadar zevkli bişey olamaz.

Inşallah diyorum Allah herkese daha iyilerini nasip etsin

• Bir solukta okudum :)
    Hayırlı uğurlu olsun. Aracı bilmiyorum. Ben de ısrarla 4x4 olsun demiyorum ama en iyi ihtimalle bir SUV almak istiyorum. Böyle bir durumda öne çıkan araçlar belli
    Rav 4
    Cr-v
    Grand Vitara
    X-Trail

Bir de 7 kişilik olduğu ve donanımı üst seviyede olduğu için kafamı karıştıran Santa Fe var. Bu araçlardan birini tercih edeceğim ve 2. El olacak. Bunlarla alakalı zahmet olmazsa artı eksilerini bahsedecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum. Böyle bir araç alırken bir de 2. Elinin kuvvetli olması da tercih sebebi, satarken de rahat gidecek bir araç almayı düşünüyorum. Alınacak araç 2. Araç olacak ve çoğunlukla eşim tarafından kullanılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezersunar -- 10 Şubat 2014; 11:33:15 >
  • Cevap için çok teşekkür ederim. Santa Fe'nin tercih sebebi 7 kişilik olması ve kalıplı duruyor olması.

• sezersunar kullanıcısına yanıt
    arazide kalıplı olması iş çözmüyor malesef :D
    dışına yaptıkları özeni alt düzen ve arazi kabiliyetine de yapsalar araç daha satabilir bir araç olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: falken34

dışına yaptıkları özeni alt düzen ve arazi kabiliyetine de yapsalar araç daha satabilir bir araç olurdu..

Peki şunu sorsam, öyle çok da arazide gezecek değiliz, bunu da göz önünde bulundurarak bana bir tavsiyede bulunur musunuz? Tüm bunlara rağmen yine de ssangyong diyorsanız nedenlerini sıralar mısınız zahmet olmazsa? !

• quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

quote:

Orijinalden alıntı: falken34

Peki şunu sorsam, öyle çok da arazide gezecek değiliz, bunu da göz önünde bulundurarak bana bir tavsiyede bulunur musunuz? Tüm bunlara rağmen yine de ssangyong diyorsanız nedenlerini sıralar mısınız zahmet olmazsa? !

bütçe belirtirseniz daha net yardımcı olmaya çalışırım.hatta tavsiye için konu da açabilirsiniz.
    ara sıra hafif arazide pikniklere felan gidecekseniz santa fe işinizi görür..freemont da işinizi görür..
    ama biraz daha fazla araziye gireyim diyorsanız bu araçlar sizi üzerler...
    illa ssangyong alınsın demiyorum..paranız varsa direk landcruiser veya pajero alabilirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.