Şimdi Ara

+7 Dw mi? +7 Cold Hearted Dagger mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ikiside işe yaramaz .. ardreamsan hele hiçbiişe yaramaz o itemlerden birini kullanıcaksan +75 olman lazım d.w nin yada c.h.d nin en az +8 olması lazım ayrıca itemlerinin saglam olması lazım başka türlü göşterişten baska bişi degil
  • eer cz çarsa dw de ardream çarsa +8 md veya +9 clever ardreamda 2 side bash
  • cz=dv Ardream=chd Bence Böyle Karar sana kalmış
  • dw +7 alacama üstüne 1 gb koyarım +8 dual md alırım
    ikisininde görüntüden başka bişe yapacagını sanmıyorum
    pklarda ben adamın elindekine bakmam bu karizma olmuş demem
    ap me bakarım hp-mp ye bakarım ezer gecerim (yada o ezer )
  • +7 DW
  • chd
  • mana calmiyor diyenler sadece noobtur

rogue ye mana yi hp verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: KurtDonaldCobain

quote:

Orjinalden alıntı: XaSe®

+7 Cold Hearted Dagger;

Atack: 88
    Club Defense: 5
    Glacier Damage: 100
    Health: -7
    Dex: 7
    14FR
    14GR
    14LR

----------------------------

+7 Dark Vane;

Atack: 88
    Lightning Damage: 90
    Dex: 11
    -160HP
    -160MP

Kimse fr,gr,lr'yi hesaba katmıor.. + mana çalmıor ve de görüntüsü iyi ..

mantıklı ama chd cok sıyırıyo bi defa aldım pişman oldm açıkçası 9 cle 7 chd berbat oldu.

dv çok şekil açıkçası.

• dv al derim.
  • 2 side çöp +7 de.
    Resistance lazım 15 atak eksik olsun razıyım dersen CHD kullan. Full Ap yim çok deli ks yaparım diyorsan DV kullan. Ama ardream için konuşmak gerekirse ikiside sol ele düzgün ap vermez. +8md bile daha çok verir ap. İkiside aşağı yukarı aynı oranda hp düşürür. CHD daha çok mana düşürür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

2 side çöp +7 de.
    Resistance lazım 15 atak eksik olsun razıyım dersen CHD kullan. Full Ap yim çok deli ks yaparım diyorsan DV kullan. Ama ardream için konuşmak gerekirse ikiside sol ele düzgün ap vermez. +8md bile daha çok verir ap. İkiside aşağı yukarı aynı oranda hp düşürür. CHD daha çok mana düşürür.

Yanlış biliorsun .. ilk olarak dw+7 sol elde md +8 e göre daha fazla ap verior .. Chd ise 4-5 ap daha düşüktür md den .. Ayrıca chd mana düşürmez , Dw düşürür . Şunuda belirtiyim chd ile dw arasında 4 dex farkı var buda en fazla 5-10 ap fark ediyor .

Benim bildiğim chd dwye göre daha az hp götürür ayrıca dw mana götürürken chd mana götürmez. Bir avantajıda verdiği resisler.. Her yönden chd dw den üstündür . Dual md +8 yerine , +8 md +7 chd kullanılmasını öneririm ben ...

• quote:

Orjinalden alıntı: IDarkLuck

quote:

Orjinalden alıntı: L.J

2 side çöp +7 de.

Yanlış biliorsun .. ilk olarak dw+7 sol elde md +8 e göre daha fazla ap verior .. Chd ise 4-5 ap daha düşüktür md den .. Ayrıca chd mana düşürmez , Dw düşürür . Şunuda belirtiyim chd ile dw arasında 4 dex farkı var buda en fazla 5-10 ap fark ediyor .

Benim bildiğim chd dwye göre daha az hp götürür ayrıca dw mana götürürken chd mana götürmez. Bir avantajıda verdiği resisler.. Her yönden chd dw den üstündür . Dual md +8 yerine , +8 md +7 chd kullanılmasını öneririm ben ...

Kanıtlayım.
    +8 MD 96 AP
    +7 Dark Vane 88 Ap + 11dex
    Aradaki atak farkı 8.
    Sol elde 59 level charda daggerın 1ap artması 8 atak arttırır deneyebilirsin.
    Yani 8x8=64 atak md öne çıktı.
    Gelelim dex farkıyla dv nin farkı kapamasına...
    1 dex 59 level rogue ye 3.5 ap verir.
    yani 38 civarı atak kapatıyor..
    64-38=26 atak md8 daha çok oluyor:)
    Gelelim mana hp olayına...
    CHD 7 health bonus siliyor, health bonus rogue de manaya etki eder. Hatta ve hatta manayı daha çok etkiler hp den. 1 health bonus aşağı yukarı 20-25 mana veriyor 7 health bonus düşerse senden 170 dolaylarında mana siler, ama hp olarak sadece 120 130 hp siler. Dolayısıyla dv den daha çok mana siler daha az hp siler.

• quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

mana calmiyor diyenler sadece noobtur

rogue ye mana yi hp verir

+1
  • ardream charına 2 side yaramaz. 70+ bi charda dw de chd de sol elde shard +7 den daha fazla atak veriyor. bence 70+ bi char için md+8 ve +7 dw güzel bi kombinasyon. hemen hemen dual +8 md gibi akdar ap. fark 10 ya da 11 ap civarı olması lazım 71 lvl bi char için. chd de cok degişmiyor 15 ap falan fark var dual +8 md den yine 71 lvl bi asas için. resist istiyosan chd de kötü degil. hepsini denedim.
  • CHD mana götürmez diyenler herangi bi healt bonuslu takıyı takıp çıkarsınlar bakalım mana da azalma oluyomu olmuyomu
  • +8 md al sen . bitmez bu dw chd tartışması
  • Bilader Senin En iyi Yapacağın Sey 2sini birden al
  • Hortlatmaya geldim ve tabii ki Dark Wane...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.