Şimdi Ara

7 düvele meydan okuyup 150 bin kişilik teröristle grubuyla baş edemeyen lider

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hanlı şanlı Osmanlı evladıdır. Lafla kitle gaza getirme kontrolü çok iyidir. İsmi lazım değildir ama kim olduğu bilinir. 7 düveli tokatlar ama 150 bin kişilik terör örgütüne karşı yapabiliceği birşey yoktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 150 bin?

• ABD ve El-Kaide yi kastediyor arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

150 bin?

Vay pi ci den bahsediyorum (ypg)

• Birkaç tanesini gebertince cenazesine katılıyorsunuz ama. Az doğru olun. Bir gün milliyetçilik yapıp ertesi gün teröriste ağıt yakıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekst

Birkaç tanesini gebertince cenazesine katılıyorsunuz ama. Az doğru olun. Bir gün milliyetçilik yapıp ertesi gün teröriste ağıt yakıyorsunuz.

katılanların isim soy isim eşgallerini gösterip söyler misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

quote:

Orijinalden alıntı: asau

150 bin?

Vay pi ci den bahsediyorum (ypg)

Evladım sen çok acemisin galiba. Bak evladım, o dediğin olgunun arkasında 7 düvel var. 7 düvele meydan okumadan değil 100 bine, 1 kişiye bile dokunamazsın. Yoksa seni ham yaparlar. Hadi sen sütünü iç büyü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 20 Haziran 2017; 14:21:17 >
  • quote:

Birkaç tanesini gebertince cenazesine katılıyorsunuz ama. Az doğru olun. Bir gün milliyetçilik yapıp ertesi gün teröriste ağıt yakıyorsunuz.

Haaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Stalker Batman -- 20 Haziran 2017; 14:28:27 >
  • quote:

Kimmiş onlar kanıt sunun? 3 terör örgütüyle kimin yatıp kalktığı belli. Ne istedilerse veren kim? Teröristler bomba yerleştirirken gördüm ama ses etmedim diyen kim? Silahlar kime gidiyorsa gidiyor sizene diyen kim? Hocam seni çok özledik diyen kim? Yılda 85 defa hocasının ayağını yalamaya amerikaya giden vatan hainlerinden bahsedin biraz. Ha gerçi gerçekleri söylersen aktroll ofisinden kovarlar sende haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

http://m.ahaber.com.tr/webtv/gundem/chpli-vekiller-terorist-cenazesinde-gozyasi-dokuyor

• Cephede tek olsun gögüs gögüse carpısalım , 150 bin ypgden ne kadar kalır görelim , öyle istihbarat servislerının kucaklarında oturup , yeaaa tcden güçlüyüz demekle olmuyor , herşeyden önce onur-şeref.
  • Seviye iyice dustu ulke gundeminde. Burasi kin kusma yeri degil gencler!

• Ne istediler de vermedik !!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

http://m.ahaber.com.tr/webtv/gundem/chpli-vekiller-terorist-cenazesinde-gozyasi-dokuyor

aHaber

Bir Japon atasözü var her okuduğuna inanacaksan hiç birşeye inanma

• Senin anlamadığın, 150 bin kişilik dediğin grup sürekli değişiyor ve şuradalar diye bir şey yok. Eğer düşmanın nerede odluğunu tam olarak bilemiyorsan 10 kişi olsalar bile sana zarar verebilirleri tek eleştirilecek nokta teröristler kadar siyasi güç elde edememiş olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PKK / PYD bilmem ne idüğü belirsiz itlere karşı "Çanakkale"den beri "72 millete" (âkif) karşı hâlâ savaş veriyoruz...

Bu konu "siyaset" malzemesi yapılamaz!

Şahsen ben de eleştiriyorum iktidarı... Hem de ağır şekilde eleştiriyorum kimi zaman...

Ancak bu konuda hiçbir "taviz" vermemiz lazım...

Hazır elimize fırsat geçmişken; "kökünden" söküp atmamız lazım!

Selamlar,
    Saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.