Şimdi Ara

7. Alay İzmir/Yeni foça dan selam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
38.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7. j.komanda alayından slm arkadaşlar nasılsınız özlemişim dh yi herşeyi

mehtap 32

koruma seçildiysem 52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 12 Temmuz 2008; 13:33:14 >

• Aleyküm Selam
  • off çok sakat yere vermişler seni
  • Hoşgeldin de olayı anlamadım :)
  • 6 Temmuz 2008; 13:36:34

Şu an arkadaş ya mışıl mışıl uyumakta

Yada İzmirin gece sıcağında Nöbette
  • Arkadaşlar bu sahilin olduğu tarafa yeni mi eski mi amcamlar burada da.

• quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

Arkadaşlar bu sahilin olduğu tarafa yeni mi eski mi amcamlar burada da.

Eski foça
  • arkadaşlar yeni foçadayım ben acemiyim ağustos un 2-3 gibi dağıtımlar başlıyor fakat yeni foça da askerlik yapanlar bilir koruma olanlar 20 gün fazla acemilik yapar yani+ 20 gun koruma eğitimi alılar benimde tam belli değil koruma olup olmadığım o yuzden mehtap:21 yada 42

bu arada 3. tabur 11. bölükteyim
  • Hoca sen bizim tugaya düşersin belki de.. boşver koruma olmak için tırmalama geçi bizim arkta koruma ydı foçada kaldı..
  • yok yahu koruma olduk ama eğitime kalmadık

genelkurmay ankara özel kuvvetler komutanlığına gidiyoruz bakalım nolcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 3 Ağustos 2008; 16:58:44 >
  • 5 sene önce terhis oldum 7.Alaydan ah ulan kartalkaya ah ömrümü yedin be 82/2 idim ON NUMARA olmuştum hey gidi günler
  • Ev arkadaşım oraya düştü çok şikayet ederdi. Forumdan bi arkadaşımda orada yapmış ardından Mardin'e düşmüş. Foça için söylediği cümle aklımdan çıkmıyor. "Buradan sağlam çıkan adam Vietnam'dan bile sağlam çıkar".

Umarım kolay bi askerlik geçirirsin...
  • valla arkadaşının dediği şey doğru oradan sağlam çıkmak zor bende bedenen kalıcı bir şeyler bırakmasada psikolojik olarak bıraktı

sivildede spor yapan birisi olduğum için eğitimlerde pek zorlandığım söylenemez 12-13 nizami barfiks çekiyorum şu anda bel vurdurunca 15+ gidiyo

intikallerde tüm gece yürümemize rağmen pek yorulmazdım ama intikale çıkınca leş gibi olduğumuz için gitmeyi pek istemezdim 5 intikalin ancak birinden yırtabildim

bu arada o intikallerde silahını çaldıran vsvs yüznden ceza alanların nasıl cezalandırıldıklarını bir bilseniz o komutanlardada çok manyak ceza fantazileri var yani değil 40 yıl 400 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek ceza yöntemleri var

kartalkayada manyak bir yer oraya çıkmak ap ayrı bir zevk

neyse arkadaşlar yeni foçaya düşecek olursanız spor la aranız iyise pek korkmayın ama değilse aranızı bir an önce düzeltin
  • arkadaşım bende askerliğimi orada yaptım hemde seninle aynı tabur ve aynı bölükte btr bölüğü 11. bölük. Bilirim zorluğunu neyseki oradan meslekçi seçilip kuşadasında muhabereci oldum sonra :D Allah kolaylık versin sana.
  • bu arada arkadaşlar yeri değil ama belki bilen vardır ps3 kırıldımı
  • kırılmadı ,,tek sorun bumu askerde??
  • 9.ncu bölüktede ben acemilğimi yapmıştım, sene 97 de polat tepeydi herhalde oraya tastan karakol yapmıştık o zamanlar
  • Oradan eski foçaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirarca

kırılmadı ,,tek sorun bumu askerde??

yoo tek sorun o değil de merak ettim o kadar takip ettiğim bir konu ve dönünce ps3 almam %100 gibi bir şey bir mani olmazsa tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufukuzman

9.ncu bölüktede ben acemilğimi yapmıştım, sene 97 de polat tepeydi herhalde oraya tastan karakol yapmıştık o zamanlar

şu an 9. bölük c timlerinin sizin zamanınızda öyle değildi sanırım

bu arada koruma olmasaydım c timine girecektim alay iştimada c timine girecekler ayrılsın denildiğinde hemen atladım tabi komutan oradan bi fırladı ne c timi lan sen korumasın otur oturduğun yerde ........ dedi döt oldum kaldım

bu arada polat tepeyi unutmak ne mümkün yemin töreninden önce 3-4 salak yüzünden sırtta çanta elde silah polat tepenin en üstünden aşağı yola kadar sürünmüştük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 4 Ağustos 2008; 23:08:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.