Şimdi Ara

.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchimondeTR -- 25 Nisan 2017; 11:3:8 >

• Konu güncelll
  • Konu güncel up
  • Konu güncel key fiyatları 7.70 e düşmüştür
  • 7.70 den key satabilirim kardeşim ilgileniyorsan hala eğer envanter linkim burada :http://steamcommunity.com/id/alperdeniz/inventory/
  • Mesaj attım
  • Konu güncel
  • 100 key alındı konu güncel adet 7.7 den
  • Konu güncel
  • Key 7.65 güncel fiyat
  • 150 key daha alınmıştır konu güncel yokmu bıçak satan arkadaşlar
  • kimden alıyorsun keyleri, 2 kere alındı yazmışsın daha konuna 1 kişi bile girip ben sattım referansım güvenilir kişi falan yazmamış, dikkat edilmesi gereken şahıslardan bence bu arkadaş.
  • Tanımadıgın insanlar hakkında böyle yorumlar yazma bence bir saga sola sor araştır enginerr ile sadece 2 k alışverişim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

kimden alıyorsun keyleri, 2 kere alındı yazmışsın daha konuna 1 kişi bile girip ben sattım referansım güvenilir kişi falan yazmamış, dikkat edilmesi gereken şahıslardan bence bu arkadaş.

Dolandiricidir 150₺ mi alip telefona ve watzap a engel koymustur simdide konularini silmektedir kesinlikle uzak durun
  • quote:

kimden alıyorsun keyleri, 2 kere alındı yazmışsın daha konuna 1 kişi bile girip ben sattım referansım güvenilir kişi falan yazmamış, dikkat edilmesi gereken şahıslardan bence bu arkadaş.

ey gidi zamanında söyledik biz bu lafı, adam key sattım diyor kime sattığı belli değil sırf yalandan yetişen alıyor havası yaratmak için şu kadar daha sattım yazmadıysa ne olayım, kimden ne çaldıysan haram olsun o paraları nasıl yiyeceksin acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwert7610

quote:

Dolandiricidir 150₺ mi alip telefona ve watzap a engel koymustur simdide konularini silmektedir kesinlikle uzak durun

konusunu açtın mı bilmiyorum konusunu aç ve ss leri falan at, peşini bırakma emniyete gidip şikayette bulun elindeki konuşma belgeleriyle beraber
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwert7610

quote:

konusunu açtın mı bilmiyorum konusunu aç ve ss leri falan at, peşini bırakma emniyete gidip şikayette bulun elindeki konuşma belgeleriyle beraber

açtım hocam konusunu bütün bilgileri mevcut bugun savcılığa gidip suç duyurusunda bulunucam

• qwert7610 kullanıcısına yanıt
    Ulan bu herif banada gelip skinlerimi almak icin yazmıstı. Yok engineer ile alışverişim oldu forumun yetkili kişileri benim arkadaşım bynogamede calıstım cart curt :D yalan dolan zaten forumdada eskide degil inanmicaksınız abi şu gibi zekasız insanlara haram olur insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWyatt

Ulan bu herif banada gelip skinlerimi almak icin yazmıstı. Yok engineer ile alışverişim oldu forumun yetkili kişileri benim arkadaşım bynogamede calıstım cart curt :D yalan dolan zaten forumdada eskide degil inanmicaksınız abi şu gibi zekasız insanlara haram olur insallah

Aynen hocam haram zikkim olsun bide Allah utandirmasin deyip duruyor mesajlarinda ins daha fazla kisiyi dolandirmamistir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.