Şimdi Ara

7.5 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vinsmoke Sanji kullanıcısına yanıt
    sekme açık 1 saattir.
  • her hafta oyun güncelleniyor galiba
  • 7.5 Yama Notları

ŞAKA YAPANNNNNNNNNNN
  • Dönüş Animasyonları olayı iyi olmuş beni bile sıkıyordu o boş boş durmaları
  • bitkinlik yerine tutuştur mu alacağız?
  • Lb'ye ne vurmuşla la abov

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizz ultisi artık tuttuğu rakibe yapışmıyorsa fizz bildiğin çöpe dönmüş olabilir. Ben yazılanları totomdan anlıyor da olabilirim.
  • lb olması gerekene dönmüş, güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linns Judy

Fizz ultisi artık tuttuğu rakibe yapışmıyorsa fizz bildiğin çöpe dönmüş olabilir. Ben yazılanları totomdan anlıyor da olabilirim.

2. seçenek
  • Lb w vurmuyor artık sanırım iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Lb w vurmuyor artık sanırım iyi olmuş

Zaten hasarı pasifi vuruyor oyun sonunda çoğu zaman w kullanmaya gerek bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linns Judy

Fizz ultisi artık tuttuğu rakibe yapışmıyorsa fizz bildiğin çöpe dönmüş olabilir. Ben yazılanları totomdan anlıyor da olabilirim.

Hiç bir yere tutturamadığı zaman boş dururken üstünden geçtiğimizde yapışıyordu artık yapışmıyor

Edit: ne zaman yüklenecek bu yama? sırf şu lucianı daha akıcı oynamak için bi indirip bakabilirim tekrar oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 7 Mart 2017; 23:48:55 >
  • LB'yi silseniz daha az koyardı. Bune?
  • Adclere hiçbir buff gelmemiş, lucianın cast time ları 0,5 sn azaltılmış sadece. Onun dışında adclerin kullandığı iki kabiliyet de nerflenmiş. Bloodlust çok hızlı yüklenmiyorsa can çalma çoğu zaman full canken falan denk gelecektir. Eskisinden çok daha kötü olmuş. Bufflayacaz diyip diyip nerflemeleri çok acayip.

Tek iyi şey botrk olmuş, bi çok adcye alınabilir bt yerine artık bence. Ama ona da buff denmez.

• Jax ve Aatrox sahalara dönüyor.
  • Lb hala op.

• 1 levelde lb w ile yildirim patlatinca vurdugu anormal hasar gitmis en cok ona sevindim. Lbnin meselesi pasifi oldugu icin w den hasar cikmiyor artik. Minyon temizlemeyi de geri getirmisler onla dengelenmis. Hala ustunuze atlayan bir lb zinciri tutturdugu an ölmeye hazir olun. Benim bekledigim nerf pasifineydi veya enin zincir mesafesiydi. O e bi kere yakaladiktan sonra cok uzak bir mesafeye kadar takip ediyor.

• Ben uzun zamandan beri bir skille (Leblanc W) bu kadar fazla dmg nerfi geldiğini görmemiştim. Yarısından fazlası gitmiş ya la.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.