Şimdi Ara

7.4 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankaine kurban senin,senden hızlısı mezarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katarina ve Jhin e gelen nerfler ne öylr allahım olamaz artı çöpler

• 7.5 için kindred buffları bekliyorum
  • cho çok garip olacak.
  • Kara balta noldu şimdi tam anlamadim hala zede jayce alinir mi

• Kapanlar ve totem geliştirmesi güzel olmuş bence aram yada sihirdarda yanlışıkla basılmaz artık umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin bu nerfler ile beraber inanılmaz bir meta değişikliği olur. İnsanlarla dalga geçmeyi bıraksalar iyi olacak. Jhin resmen Lucian v2.0 durumunda. Ağır nerf lazım Lucianın aldığı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 22 Şubat 2017; 22:49:52 >
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    tek oynanan adcler jhin ve varus hocam bırakın biraz kalsınlar öyle
  • Zamanında Lucian için bizde öyle diyorduk ama aşırı vurdular. Herkes diyordu Lucian eğlenceli bu yüzden oynanıyor diye nedense o zaman bu söylenenlere inanmayanlar şuan aynı şeyi Jhin için söylüyorlar. Yok eğlenceliymiş de, yok insanlar seviyormuş da, yok şampiyonun tanıtımı falan iyiymiş de. Bunlar hep bahane. Bir şampiyon op ise oynanır değilse oynanmaz. 3 ay önce Lucian 40% pick oranına sahipken şuan 10% sebep ne? Sebep basit, nerfler.

Aynısı Jhin için yapılmalı. Adcler oynanmasın demiyorum gitsinler Tristana'yı, Kalista'yı, Urgot'u, Kog'mawı (rework geri alındığından beri çöp) hatta Twitch'i bufflasınlar kimsenin itirazı yok ama Jhin çıktığından beri metadan düşürülmedi. Sonra çifte standart var dediğimiz zaman insanlar deliriyor.
  • Son zamanlarda neyi amaçlıyor bu şirkey gerçekten anlamıyorum. 7 den 70 e gerek pro camiyası gerek high elo soloq oyuncuları gerek lcs oyuncuları hepsi katarinanın op olduğunu BAĞIRA BAĞIRA vurguluyor, gelen nerf'e bakın. bir de dalga geçmişler.anlayamıyorum.
  • Nerede oğlum adc buffları? Warlords nerflenmiş buff falan göremedim ben mi kaçırdım?

• Adc leri kaldirsinlar bizde rahat edelim

• Adc siz bir yama daha Adc mainlere üzülüyorum.

• Cass f+u bitirmişler.
  • Katarina hala skin satıyor herhalde nerf yememiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Zamanında Lucian için bizde öyle diyorduk ama aşırı vurdular. Herkes diyordu Lucian eğlenceli bu yüzden oynanıyor diye nedense o zaman bu söylenenlere inanmayanlar şuan aynı şeyi Jhin için söylüyorlar. Yok eğlenceliymiş de, yok insanlar seviyormuş da, yok şampiyonun tanıtımı falan iyiymiş de. Bunlar hep bahane. Bir şampiyon op ise oynanır değilse oynanmaz. 3 ay önce Lucian 40% pick oranına sahipken şuan 10% sebep ne? Sebep basit, nerfler.

Aynısı Jhin için yapılmalı. Adcler oynanmasın demiyorum gitsinler Tristana'yı, Kalista'yı, Urgot'u, Kog'mawı (rework geri alındığından beri çöp) hatta Twitch'i bufflasınlar kimsenin itirazı yok ama Jhin çıktığından beri metadan düşürülmedi. Sonra çifte standart var dediğimiz zaman insanlar deliriyor.

bu dediğin üzerine bir konu açacağım smurfde adc oynuyorum ama denildiği kadar güçsüz değil tamam tek yiyorsun ama skille yakalanırsan tek yiyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu yamada tek beğendiğim şey anivianın yeni skini oldu. Nerfler falan çöp. Kata nerfü ne öyle dalga geçer gibi.
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Hangi adc için bahsettin bilmiyorum (Lucianı varsayıyorum). Senin kendi seviyen hangi küme? Oraya veya 1-2 altına kadar zaten herhangi bir şampiyonla çok rahat çıkarsın bunun önemi yok. Bizim bahsettiğimiz şampiyonların viable olması. Yani maksimum çıkabildiğin yere kadar sorunsuz çıkarsın ama sonrası? Kastettiğim yer bura. Şuan Dia 2 ve üstünde Jhin ya da Varus seçilirse hiçkimse şaşırmaz, ya da absürt seçim olarak nitelendirmez fakat aynı şeyleri Lucian için söyleyebilir misin? Sanmıyorum. 0-2 gittiğinde bile başlayacaklar Lucian in 2K17 LUL safsatalarına, ya da neden Lucian seçtin tarzı sorular yöneltecekler. Artık oyun buraya doğru gitmeye başladı. Meta şampiyonlarını seçmediğin an ya suçlanıyorsun ya da oyunu kaybetmekle baş başa kalıyorsun.
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Trde varus o kadar çok secilmiyor jhin her oyun var ama o dogru. Şuan caitlyn sivir lucian ashede gayet viable ve seçiliyor kimseninde neden aldın diye suçladığı yok. Kendi elomada o hesapta mainim olan sup ile çıkamadım dolayısıyla adc ye yoneldim ve iyi sonuçlar alınca doğru oynama tekniklerini maini adc olan arkadaşlara yarar sağlaması için paylastim.

Konuyla alakalı olduğu için yazıyorum warlorda gelen nerf ve fervora gelen buff ile daha çok fervorlu lucian görebileceğimiz anlamına geliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.