Şimdi Ara

7.20 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda janna nerf yedi. Sterak bence bayağı op olmuş. O tenacy le birlikte İrelia gnar renekton darius yasuo gibi herolar için harika olacak. Brand in lane de dürtme potansiyelini arttırmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda eveleynn geliyor bayram gözlerrrr

şaka maka boş yama olmuş xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 10 Ekim 2017; 22:46:21 >
  • Sterak iyi gibi skarner viable olabilir artık.

• Karmaya buff gelicek diye seviniyordum buffcuk bile sayılmaz bu.
    Hypercarrylere hiç el atmamışlar kogmaw tristana pickliyorlar sürekli sıkıcı olmaya başladı.
  • USTALIK SUSTUR Şampiyon Ustalığı ifadeleri de ifade sistemine eklendiğinden, ifadeleri susturma seçeneği bu ifadeleri de susturacak. İfadelerin kullanımına dair kurallar ustalık ifadeleri için de geçerli olacak.

VoHiYo
  • ben streak'ı 4. veya 5. item olarak normalde de alıyordum şimdi 3'lüden sonra çıkacağım ilk item
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dir Ko Maar

USTALIK SUSTUR Şampiyon Ustalığı ifadeleri de ifade sistemine eklendiğinden, ifadeleri susturma seçeneği bu ifadeleri de susturacak. İfadelerin kullanımına dair kurallar ustalık ifadeleri için de geçerli olacak.

VoHiYo

Zaten ayarlardan susturulabiliyordu

• Benim gibi mobilden girenler için ön yükleme boyutu 137.4MB, sonraki asıl yükleme boyutu yaklaşık 1gb.
    Riot şeyini çıkarttı.
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin 1.37 gb mi indirecek toplam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AllahDiyenWifi kullanıcısına yanıt
    İstemci açıldıktan sonra sol üstte yazan 1100+mb dı. Eğer tamamını indiriyorsa toplamda tam 1gb falan yapar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.