Şimdi Ara

7.2 Balon Çıkmış :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Us forum yıkılıyor şuan ben böyle yıkılma daha önce görmedim.

Herşeyi time gated yapmışlar, broken shore hikayesi 20dk sonra kitleniyormuş. Bi sonraki haftaya yada güne kadar emin değilim
    Outworld daki moblar artık levelınız değil item levelınıza scale oluyormuş, yani bi mob kesmek bile zorlaşmış baya.
    Broken Shore da binaların kurulması 1-2haftayı buluyormuş. Ptr da daha hızlı dolan şey live da inanılmaz geç doluyormuş. Adamın teki gün sonunda bizde mage tower %3 diğer binalar %0 dı diyor.
    Invasionlar da 1 hafta sonra başlayacakmış lul

Kısaca 7.2 de gelen contentin çoğu henüz yapılmıyormuş çok time gated deniliyor. :( ben bugün mage tower kurulur sanıyordum bu ne lan 2 hafta ne

Edit: Ben sevdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 29 Mart 2017; 11:52:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam zaten bunların bi arası yok wod da content yoktu legion da da inanılmaz çok şey var ve çok zaman alan şeyler gerçekten birçok kişi bu çok zaman istediğimden bıraktı zaten benim gibi biz oyuncuların mi ayarı yok blizzardin mi ayarı yok bilemedim bana göre 7.2 de erken geldi

More RNG more TIME

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bem sevdim la patchi, forumd aağlayanlar kesin casual. Özellikle gear scale efsane olmuş, yaratıklara bi chaos strike atıyordum şimdi sanki 0 dan kasıyormuşum gibi zorluyor çok zevkli ben aşırı eğleniyorum şuan :D

• Bukadar vakit sömürme derdinde olmasa bilz daha fazla aktif oyuncusu olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • legion expansionu zaten beni hiç tatmin etmedi 3 aydır oynuyorum sıkılma bırakma noktasındayım.

gametime alıcam 6-7 gün sonra 1 ay daha şu çıkan patch ve gidişhata bakıcam olmazsa bırakıcam oyunu. kore oyunlarındaki grind'dan bıkıp wowa geldim burda tillahınla karşılaştım iyice soğudum artık

(not. yeni gelen içeriğe yarın başlayacağım bakalım nasıl olacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 29 Mart 2017; 12:32:38 >
  • hiç beğenmedim
  • Scale biraz fazla kaçtı galiba ayarlayacağız demişler.
  • baya raider, farmer olarak oynuyorum bu oyunu ancak bu kadar şeyle uğraşılmaz.
    daha nh de myth 4 boss kesebiliyoruz, üstüne ToS getirmişler.
    bence max. 1-2 haftaya raid gelir. özetle 7.2 benim için çöp.

elvui, wa2 profillerinin bozulmasından tut, 101 traitine kadar uğraşılmaz.
    oyun middle earth kafasından, sci-fi war mantığına dönmüş durumda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: madrush x

baya raider, farmer olarak oynuyorum bu oyunu ancak bu kadar şeyle uğraşılmaz.
    daha nh de myth 4 boss kesebiliyoruz, üstüne ToS getirmişler.
    bence max. 1-2 haftaya raid gelir. özetle 7.2 benim için çöp.

elvui, wa2 profillerinin bozulmasından tut, 101 traitine kadar uğraşılmaz.
    oyun middle earth kafasından, sci-fi war mantığına dönmüş durumda..

Tomb en az 3 ay gelmeyecek

• Raid'in gelmesine bir iki ay var daha.

Her ne kadar erken gelse de yine de iyi oldu gelmesi. Yeni dungeonlar falan bence iş çıktı bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben içeriğin yeterince dolu olmamasından yakınıyorum, milletin dediğine bak
    Gelen her şeyi sömüreceksiniz diye bir kaide de yok.
    Oyunun pve yapısı şuan gayet tatmin edici ilerliyor, lore olsun içerik olsun.
    WoD ile kıyaslayın bir de, garrison da summ beklemekten başka bir şey yapmadınız
  • Bence raid yapmaya gerek kalmamış bu patch. +10 o kadar basit ki 890 atıyor, titanforged olsa 910-920 herkes m+ ile gearlanacak zaten. 10 u çok rahat 3 yapabiliyorsunuz.

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Bonus set için değer + progress.
    Yalnız dahaca girme fırsatım olmadıda, bu eskiye göre 15 seviyesinde değilmiydi. Daha zor olacak söylentileri vardı.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Ya illa ki yapılır da demek istediğim yapmayan için bişey farketmicek artık.

+15 ile alakası yok cok basit

• çok hızlı olsa herşey = çok basit oldu vanilla nerde ahhh ahhh
    yavaş olsa herşey = niye yavaş oldu ki herşey daha hızlı olabilirdi

her 2 türlü de forum yıkılıyor nede olsa alıştık artık
  • classlar kötü dizayn edilmiş ve sıkıcı

classlar hala kötü dizayn edilmiş ve sıkıcı

classlar önümüzdeki expansiona kadar kötü dizayn edilmiş ve sıkıcı kalacak

classlar kötü ve sıkıcı
  • insanların mmo oyununda grindan şikayet ediyor olması da ayrı bir kafa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnscrutability -- 30 Mart 2017; 13:23:4 >
  • Cata remastered gelse bari ben Cata'yı çok sevmiştim. Rogue falan efsaneydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legion dan sıkılan insanlar ya hardcore takılıp oyunu ciddi anlamda bitiriyordur, yada casual ötesi bir oyun tarzına sahiptir. m+ bile yapamıyordur. dolayısı ile gear çok geride kalıyordur sıkılıyordur. ADamlar onca exp arasında hiç bukadar içerik sunmadılar. açıkçası 100 boost kullanarak main yapmış biri olarak. ben geçmiş exp. lara bakacak vakit bulamıyorum bile. Bu seferde millet bu paket altları öldürdü diyor. legion u main odaklı yapmış adamlar dünya kadarda içerik sunmuşlar .bunca şeye rağmen ,bana hitap etmedi dyip beğenmiyorsan saygı duyarım ama yukarıda saydıgım sebeplerden beğenmiyorsan b.k atmanında lüzumu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 31 Mart 2017; 16:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

Legion dan sıkılan insanlar ya hardcore takılıp oyunu ciddi anlamda bitiriyordur, yada casual ötesi bir oyun tarzına sahiptir. m+ bile yapamıyordur. dolayısı ile gear çok geride kalıyordur sıkılıyordur. ADamlar onca exp arasında hiç bukadar içerik sunmadılar. açıkçası 100 boost kullanarak main yapmış biri olarak. ben geçmiş exp. lara bakacak vakit bulamıyorum bile. Bu seferde millet bu paket altları öldürdü diyor. legion u main odaklı yapmış adamlar dünya kadarda içerik sunmuşlar .bunca şeye rağmen ,bana hitap etmedi dyip beğenmiyorsan saygı duyarım ama yukarıda saydıgım sebeplerden beğenmiyorsan b.k atmanında lüzumu yok

yahu siz içerik denen şeyi çok karıştırıyorsunuz içerik var içerik var

aynı şeyi ısıtıp farklı sosla vermekte içeriktir

yeni yemek yapmakta içeriktir

tamam artifact tuttu iyi güzelde sen daha hala niye artifact puanı kastırıyorsun

legendary sistemi güzelde 2 legendary sınırlamasıyla kim niye dps vermiyen legendaryleri kullansın ?Hala legendary ekliyorlar Bana 3 tane legendary düştü

ilki %70ms veren yüzük
    2. kalkan veren chest
    3.ünü hatırlamıyorum bile

şimdi ben bu 3ünü sırf 1 tane dps legendaryisine verebilirim çünkü ilvl ve stat dışında bi anlamı yok.

ve ilk 3 ayda günde 6-7 saat hardcore ozamanın 885 karakteri bugün nighthold heroice bile giremiyor ben şimdi gene günde 6-7 saat oynayıp 2 aysa sonra çöpleşmesinimi izliyim karakterin

pvpye değinmiyorum bile ilk seasonda glacial spike ile 1.5m 2m vura vura 2k rata çıktım polymorphu kullandığımı bile hatırlamıyorum okadar unbalanced ve sıkıcı kaldı oralar

Legionda sistemler güzel ama işleyiş kötü ve sen kötü olan işleyişi düzeltmek yerine üstlerine upgrade yapıyorsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.