Şimdi Ara

7.16 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rasgele Ultra Rekabet Faktörü (RURF) 11 Ağustos 2017 saat 12.00'dan 24 Ağustos 2017 11.59'a kadar (yanlış duymadınız) yeniden devrede. yuh yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

Rasgele Ultra Rekabet Faktörü (RURF) 11 Ağustos 2017 saat 12.00'dan 24 Ağustos 2017 11.59'a kadar (yanlış duymadınız) yeniden devrede. yuh yani

benim için güzel bi doğum günü hediyesi tam gününde başlıyor
  • Rasgele urf kötü olmuş.
  • Rastgele URF nedir ya? Saçma sapan oyun modları geliyor.
  • şu lanet zırh deşme metası gitmedigi sürece geri dönmem 3 maç ragequit attım bidakine banı çakarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

Rasgele Ultra Rekabet Faktörü (RURF) 11 Ağustos 2017 saat 12.00'dan 24 Ağustos 2017 11.59'a kadar (yanlış duymadınız) yeniden devrede. yuh yani

URF veya RURF kalıcı mod olarak kalsa güzel olurdu
  • Orianna ve tali ye cok gereken bi nerf tü

Tebrikler rito sevdim bu sefer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayn'i nerflemek icin ne kadar daha bekleyecekler acaba.

Caitlyn'e de zaten cok vurmuslardi bu oldurucu darbe oldu galiba xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grell. -- 9 Ağustos 2017; 1:9:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Caitlyn nerf.
    Ori nerfte yerinde olmuş gerçekten çok güçlüydü.
  • nerf'lerin hepsi yerinde bir karar olmuş.. ohh Vi buff dadından yinmez gerçi ultisini hasar vermek değilde aradan birini ayıklamak için kullanıyorduk isabet olmuş..
  • Ori nerf süper.
    Cait tam anlamıyla bitmiş durumda seçildiği çok az görülür muhtemelen artık.
  • Şu control magelere ayar oluyom zati. Ori iyice zıvanadan çıktıydı pek de güzel bir nerf olmuş.
  • Abi o degilde bu patch dışı bir sey söyleyeceğim.Galio bayagi dustu be abi taban hasar olarak,eskiden kurtlara oyun basi e atip dusen kurtlara q arti pasif vurup hepsini kestigimi biliyorum belki buyuk kurta bir iki hit vuruyodum.Şuan ne bileyim bir seyler eksik eski gücü yok yeni rework zamanlari.Vurdun mu öldürüyorsun Rito.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grell.

Kayn'i nerflemek icin ne kadar daha bekleyecekler acaba.

Caitlyn'e de zaten cok vurmuslardi bu oldurucu darbe oldu galiba xD

Kayn balanced.

• Grell. kullanıcısına yanıt
    Kaynda sıkıntı yok bence itemler sıkıntılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drakhtara lanet gitsin kim kassa tekliyor oyundan soğudum

• Sion sağlam buff almış ve lanet lulu polymorph bug ını düzeltmişler. Gerçi sorun sionda değil lulu da. Fiora nın w sunuda bozuyor polymorph. Oturup diğer durdurulamaz ultilere de işliyor mu bakamadım.

• Fizze nerf gelecegine buff gelmis saka gibi. lanet olasi hamsiyi her oyunda banlicam cop heronun hasari inanilmaz
  • O değil de PBE'de daha korkunç şeyler oluyor. Vayne ve Zed buff. Özellikle Vayne çok kötü görünüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.