Şimdi Ara

7.14 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dianada ikinci olarak e mi w mu fullenir acaba w gibi ama e cok iyi olmus
  • Garen e'si zaten tonla hasar çıkartıyordu.
    Garen'in ihtiyacı olan hasar değildi.

Cho gath buffı da resmen zorla metaya sokma çalışması. Her 3 yamada bir buff veriyorlar herhalde.
  • Fioraya iyi vurmuşlar. Caitin hala nerflenmesi lazım bence. Ya da kapanları kırılabilir olmalı.
  • yeni konu açmıyım oyunda sıkıntısı olan varmı benden baska yeni patchi atmadı, bazen id şifre kısmında çevrimdışısın diyo bazen giriş yapabiliyorum ama play butonu kafasına göre siyah oluyo sonra geri geliyo falan.
  • Nashor + Hextech + off tank top Diana muazzam olur savaş şevkiyle beraber. 2. bir Tank Ekko vakası olacak
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    aynısı oluyor. panolarda geçici bir çözüm yazmışlar dosyalardan bi satırı siliyorsun falan
  • kardeşim diana fena olmuşsun hannyy xd
  • thresh oyun modu cidden sıkıcı yahu düzgün oyun modu getirseler de dereceli atmadığımız zaman keyif alarak oynasak
  • Tumerity kullanıcısına yanıt
    Savaş sevki ne alaka yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlara yapılan değişiklik kısmında yok ama alt kısımlarda yazıyor Ivern w yeteneği kullanım menzili 1600 den 800 e düşürülmüş...pek oynamasam da bence büyük nerf
  • Oh be çivili mükemmel olmuş. Takımdakilere anlatamıyordum morello celladın çağrısı çıkın diye. Soraka'ya celladın çağrısı aldığımı bilirim.. Güzel oldu.
  • oyunun içine nasıl edilir>7.14 yaması...
    yeni drakthar sıçıp bırakıyor. ne kendimi, ne adc'mi koruyabiliyoru.
    teşekkürler valla.
  • Norain kullanıcısına yanıt
    Adc main olarak diğer patch e kadar oyunu bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    emeklerimize yazık.. adam, adc lucian'a drakhtar ilk item aldı ve feedledi..
  • düşük eloda çok sıkıntı olacağını sanmıyorum karşınızda smurf biri olmadığı sürece ama yüksek eloda bot lanede oynanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Adc main olarak diğer patch e kadar oyunu bıraktım.

Aram harici oynamıyorum bende bide girip kayn support oynuyorum zırh deşme kasıyorum.
  • kim akıl ettiyse şu buff'a si.... gitsin... bu ne lan!!!!!
  • 17.07.2017 Denge Güncellemesi

Draktharr'ın Gece Kılıcı

Gece Kılıcı'nı daha iyi bir yatırım haline getirmeye çalışırken biraz aşırıya kaçtığımızı fark ettik. Görünmez Avcı'nın verdiği hasar miktarını biraz dizginlemenin, bu eşyayı kullananlarının oyunun orta safhalarında sürdüğü sefayı bir miktar kısıtlamaya yönelik hızlı bir çözüm olacağına inanıyoruz. 7.15 Yaması'nda daha fazla değişikliğin gelmesi de muhtemel.
    GÖRÜNMEZ AVCI HASARI 1-18. seviyelerde 105-360 ⇒ 1-18. seviyelerde 55-360
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.