Şimdi Ara

7.12 Veletlerin kabsu : Voice chat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/developer-corner/o7mhNeqf-patch-712-introducing-in-game-voice-chat?show=new

link buydu tam konuyu açacaktım ıçurmuşlar.Sonunda voice chat geliyo,sonunda.

Edit : şimdi aaraştırınca gördümredditte tüm rioterler eski bi rioter trollemek için yaptı diyor.İlginç şeyler oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Cavill -- 20 Mayıs 2017; 16:33:58 >

• Birazcık mağara. 1 haftadır falan dönüyor bu muhabbet.
  • Cs 1.6 gibi olur millet birbirine küfür etmek için kullanır. Chat yetmedi şimdi sesli küfür sistemi geliyor.

Zaten konuşan ts3,skype..vb konuşuyor buna ne gerek var, veletlerin olduğu bir platformda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın eski rioter olduğu ve trollemek için yapması beni benden aldı silmişler bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Birazcık mağara. 1 haftadır falan dönüyor bu muhabbet.

Post 5 saat önce paylaşıldı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Cs 1.6 gibi olur millet birbirine küfür etmek için kullanır. Chat yetmedi şimdi sesli küfür sistemi geliyor.

Zaten konuşan ts3,skype..vb konuşuyor buna ne gerek var, veletlerin olduğu bir platformda

Tecrube ile sabit medeni cesaretleri voice chatde kufur etmeye yetmiyor. Zaten cogu odalarinda gizli gizli ders calisiyorum ayagina oynadigi icin sesleri cikmiyor TR bebelerinin CSGo da.

Voice chat de kufrun uzmani Rus bebeleri, o korkunc sesleri su an bile kulagimda cinliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Birazcık mağara. 1 haftadır falan dönüyor bu muhabbet.

Post 5 saat önce paylaşıldı ?

Koreli rioterlar açıklama yaptı önceden.
  • Korktunuz mu bizden hayırdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Cs 1.6 gibi olur millet birbirine küfür etmek için kullanır. Chat yetmedi şimdi sesli küfür sistemi geliyor.

Tecrube ile sabit medeni cesaretleri voice chatde kufur etmeye yetmiyor. Zaten cogu odalarinda gizli gizli ders calisiyorum ayagina oynadigi icin sesleri cikmiyor TR bebelerinin CSGo da.

Voice chat de kufrun uzmani Rus bebeleri, o korkunc sesleri su an bile kulagimda cinliyor.

katılıyorum kesinlikle voice chattan küfür etmeye yemezler.Dün bi tanesi feedliyodu benden skype falan istedi,peşini bırakmak istemeddim verdim ondan istedim çocuk arkadaşlıktan çıkarıp blokladı beni :D

• CS 1.6 ya dönücek sanırım. Herkes ses kalınlaştırma programı açıcak oyuna girmeden önce 12 yaşındaki bebenin sesi 30 yaşında gibi çıkıcak
  • Tr için belki kötü olacak ama west için gayet güzel olabilir. Ben hem İngilizce gelişsin hem biraz daha kaliteli diye westte oynuyorum. Yani istemediğini susturma özelliği vs de olur büyük ihtimal, çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antifa_ultra

Tr için belki kötü olacak ama west için gayet güzel olabilir. Ben hem İngilizce gelişsin hem biraz daha kaliteli diye westte oynuyorum. Yani istemediğini susturma özelliği vs de olur büyük ihtimal, çok güzel olur

Asıl en kanser west olur.Cyka blyatlar kurwalar cavalholar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

CS 1.6 ya dönücek sanırım. Herkes ses kalınlaştırma programı açıcak oyuna girmeden önce 12 yaşındaki bebenin sesi 30 yaşında gibi çıkıcak

ahaha eski gunler geldi aklima

• Voice mute da gelir bence yahu. Bu kadar karamsar olmayın. 7 yaşında olsun isterse takımdaşınız. Mantıklı şeyler söylediğinde, bu sistemi amacına uygun kullandığında yaşının ne önemi var.
  • Rankeda gelsin zaten eloya göre geliyor adamlar.Lakin notmal oyuna gelmemesi taraftariyim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 21 Mayıs 2017; 15:40:28 >

• Gayet güzel olacak, heyecanla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendâry

Gayet güzel olacak, heyecanla bekliyoruz.

Troll çıktı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.