Şimdi Ara

7.10 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okumaktan sıkıldım

• eşya setleri ve 10 ban sistemi sezon bilmem ne yamasında gelir artık..
  • dk 15'te sur vermek :D
  • Norain kullanıcısına yanıt
    Eşya seti 7.11 de geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece profesyonel areada fast clean yapıyor diye soloqda 48.50 winratesi olan gravesi nerflemenin hiçbir mantığı yok
  • Abi şaka gibi ya hangi heroyu oynamaya başlasam saçma birşey yapıyorlar. On-hit ww oynardım değişti, vlad değişti seju değişti.. Rammus alıp adc tekleyemeyecek miyim artık?
  • Su ozel 6 tane rastgele kostum indirimi veren sey tekrar gelior guzel. Gecen sene baya karliydim kod adi skinleriyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efeakx

sadece profesyonel areada fast clean yapıyor diye soloqda 48.50 winratesi olan gravesi nerflemenin hiçbir mantığı yok

yok mu. cidden bunları yazıyor musunuz. ivern-graves-lee dışında pick mi kaldı ormanda. luluyu bronzda bile ban-pick yapıyorlar artık. fizz çok mu güçsüz. maokai e atarak apc adc yarı can siliyor. yama gayet yerinde olmuş. xayah rakan ikilisi hala terör estirebilir botta. onlara da bir dengeleme gelebilir.tuhaf şekilde kassadin parlatılıyor gereği olmadığı halde.
  • Edit: yanlış alarm aram için geçerliymiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 17 Mayıs 2017; 5:38:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

sadece profesyonel areada fast clean yapıyor diye soloqda 48.50 winratesi olan gravesi nerflemenin hiçbir mantığı yok

yok mu. cidden bunları yazıyor musunuz. ivern-graves-lee dışında pick mi kaldı ormanda. luluyu bronzda bile ban-pick yapıyorlar artık. fizz çok mu güçsüz. maokai e atarak apc adc yarı can siliyor. yama gayet yerinde olmuş. xayah rakan ikilisi hala terör estirebilir botta. onlara da bir dengeleme gelebilir.tuhaf şekilde kassadin parlatılıyor gereği olmadığı halde.

yanlış düşünüyorsun soloqda graves lethality dalgasından sonra hiçbir zaman op olmadı,soloqda junglea gelen xp nerflerinden sonra ganker herolar önce çıktı lee-elise-evelyn-ivern vb,graves istedigi kadar jungle temizlesin earlyde 3 kill almış leeye hiçbir şekilde level farkı atamıyor,+adam lanelerini öne geçiriyor. ivern hem jungleı temizleyip hem sürekli gank atan bir hero zaten bu yüzden 57 winratesi var+peelliyor sürekli. graves latede 1-2 tane front varsa enemyde hiçbir şekilde işe yaramıyor rakip cait-luciye falan hiçbir şekilde erişemiyor zaten.heronun olayı early de bir şekilde snowballa bağlarsa ki bağlaması imkansız gibi birşey taşıyordu,şuan resmen onu da kaldırdılar bu yüzden 48 winratede sürünüyor.sen hala gelip gravese güçlü diyebiliyorsan jungle hakkında en ufak bir fikrin olduğunu düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Abi şaka gibi ya hangi heroyu oynamaya başlasam saçma birşey yapıyorlar. On-hit ww oynardım değişti, vlad değişti seju değişti.. Rammus alıp adc tekleyemeyecek miyim artık?

Rammus her türlü çok daha op

• Biolystick kullanıcısına yanıt
    Hocam dedikleriniz Aram için geçerli değil mi?

• Lelouch V kullanıcısına yanıt
    evet aramdaymış dikkat etmemişim gecenin köründe bakınca böyle oluyor demekki :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

yanlış düşünüyorsun soloqda graves lethality dalgasından sonra hiçbir zaman op olmadı,soloqda junglea gelen xp nerflerinden sonra ganker herolar önce çıktı lee-elise-evelyn-ivern vb,graves istedigi kadar jungle temizlesin earlyde 3 kill almış leeye hiçbir şekilde level farkı atamıyor,+adam lanelerini öne geçiriyor. ivern hem jungleı temizleyip hem sürekli gank atan bir hero zaten bu yüzden 57 winratesi var+peelliyor sürekli. graves latede 1-2 tane front varsa enemyde hiçbir şekilde işe yaramıyor rakip cait-luciye falan hiçbir şekilde erişemiyor zaten.heronun olayı early de bir şekilde snowballa bağlarsa ki bağlaması imkansız gibi birşey taşıyordu,şuan resmen onu da kaldırdılar bu yüzden 48 winratede sürünüyor.sen hala gelip gravese güçlü diyebiliyorsan jungle hakkında en ufak bir fikrin olduğunu düşünmüyorum

Mid lane oyuncusuyum dogrudur lakin ormanla en cok etkilesime giren koridoruz. Bu saydigim 3lu acik birakilmiyor kalirsa da pickleniyor. Orman temizleme hizina falan dikkat etmedim. Ama lee sin bile etkisizlesirken gecen her saniyede graves saglamlasiyor. Hala snowballi cok kuvvetli hala soloqta teror estiriyor. Herkes kendi oyununa bakiyor. Bana ormanda en cok cektiren 3 hero da nerflenmis. Reksai gragas goremez olduk. Nidale eveleyn alinirdi. Elise her mac populerdi simdi azalmis. Ormana bu 3 hero tekel kuracagina digerlerine de sans taninmali. Nerflenen herolar yerine ormanda daha guclu kim var cidden merak ediyorum.

• Şu luluyu öldürsünler kan alsınlar ya

Ayrıca rakan q menzili niye artmış ki bari can yenilemesini düşürselerdi...
  • Bu yamadan mıdır nedir bilemiyorum ama mesela bi oyun bittikten sonra oyun sonu ekranına geçmesi çok uzun sürüyor. Sizde de var mı aynı durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Bu yamadan mıdır nedir bilemiyorum ama mesela bi oyun bittikten sonra oyun sonu ekranına geçmesi çok uzun sürüyor. Sizde de var mı aynı durum

Bende de aynı sorun mevcut hocam nedense bu aralar başladı nedenini anlayamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.