Şimdi Ara

7.1 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya su yasuo yüzünden oyun oynayamaz hale geldim her normal gamede karşıya geliyor nefret ediyorum ve hala nerflemediler hesabi elmas yaptiktan sonra yasuo nerflenene kadar girersem....
  • yasu dan nefret ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasuo'dan nefret edenler oyunu stratejik oynamayanlardır. İyi günler.
  • Ormanı batırdılar bu sezon ciddi ciddi. Kampların çıkma süresini uzat, verdiği deneyimi azalt, buffların özelliklerini düşür
  • quote:

Orijinalden alıntı: C10 Meteos

Ormanı batırdılar bu sezon ciddi ciddi. Kampların çıkma süresini uzat, verdiği deneyimi azalt, buffların özelliklerini düşür

Kardeş bot lanede 6 levelim bi shyvana geliyor 8 level. Şuan hızlı temizleyen jungle lar hem sürekli gank atıp hem de level de hiç geri kalmıyor. Bence iyi olmuş gibi exp düşürülmesi.

Genel olarak iyi yama. Camille, ryze lee, kennen ve syndra poppy merfleri çok mantıklı olmuş. Yasuo da nerflense yeter bana.

Bir de katarina belki
  • junglenın goldu-teker teker xpleri ve şimdide tekrar xpleri düşürülmüş oynamayalım isterseniz istedikleri şey heralde 2 buff alıp sadece gank atmamız
  • Başta aniviayı görünce aha dedim yaptıkları hatanın farkına vardılar buffladılar ama sonradan baktım ki saçma sapan bi buff.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Farmer junglerlar feral flare çıktığından beri dengesiz halde ancak adamların olayı sürekli kamp dönüp uygun pozisyon olursa gank atıp kill/asist çıkarmak. Bu yüzden de çoğu zaman solo lanerlara bile bir kaç level fark atıyorlar. Ancak ganker ve control junglerlar genelde solo lanelerden level olarak çok az geride kalırlar, botlaneden de bir kaç level önde olurlar. Oyunun normali budur. Ancak riotun bu sezon ormanda yaptığı değişiklikler tam bir fiyasko.
  • Arkadaşlar 7.1 geldi ama yeni gp kostumu ve digerleri gelmedi ne zaman gelecekler bilgisi olan var mı ?
  • 1 haftaya kalmaz çıkar.
  • eyv çok teşekkür ederim.
  • Şu kalistayı herkes oynamasın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFCTAVUGU

Şu kalistayı herkes oynamasın ya

Sorun da orda sanırım kalistayı kimse oynamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C10 Meteos

Ormanı batırdılar bu sezon ciddi ciddi. Kampların çıkma süresini uzat, verdiği deneyimi azalt, buffların özelliklerini düşür

Diamond eloda her maç ormancıların mücadelesi şeklinde geçiyor. Hep çok yüksek kdalarla gidiyor level olarak yüksekte oluyor her iki ormancı da. Nerfler yerinde geldi bana.
  • ADC'ler zayıfmış, ilerleyen yamalarda güçlerine tekrar kavuşacaklarmış
    Sanırım artık 20.dakika da aa ile 1k vurmaya başlayacak adcler.
    League of ADC...

Yasuoya, katarinaya lb'ye ve birçok tanka nerf yok.
    Adclerin bazıları buff bile almış bırakın nerfi.
  • Dravena gelen buffın Lucian buffından fazla olması. Daha kötü durumda olan şampiyona daha az buff vermek de tam bunlara göre bir iş. Bu arada yine bir şampiyona true damage verdiler. Şu oyunda true damage kadar toxic bir özellik yok hala birçok şampiyona sırayla eklemeye devam ediyorlar. Talon güçsüz değildi ama bütün assassinlerin turnuvalarda oynanmasını istiyorlar galiba. Ryze nerf mantıklı. Lee Sin de öyle. Lee Sin oyundan düşmüyordu ulti hasarıyla. Kennen Shen'in yaşadığı duruma düştü. Ağır vurdular. Karma'dan da bıkmışlar. Kalista buff mı değil mi belli değil. Camille nerfleri gülünç 2-3 katını hak ediyor nerdeyse. 80% değil de 50% ban oranına sahip olur. Anivia çok çok küçük buff almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 11 Ocak 2017; 15:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Orijinalden alıntı: KFCTAVUGU

Şu kalistayı herkes oynamasın ya

Sorun da orda sanırım kalistayı kimse oynamıyor.

Haklısın,ilk çıktığından beri oynuyorum.

En iyi oynadığım hero kendisi ama uzunca süredir gelen vuruyor giden vuruyor, çok güçsüz.

Buff aldıktan sonra da denedim, çok rahat bir şekilde minyon kesebiliyorsunuz.

• Abi napıyor bu adamlar yama notu şaka gibi sadece 1-2 değişiklik yerinde olmuş
  • bu ne çöp yamadır arkadaş sıkıntı çıkaran heroların çoğuna dokunulmamış olmadık hero'ları bufflamışlar olamdıkları nerflemişler. shy'ı nerflemeleri çook saçma olmuş tamam level'de fark atıyor ama mantıklı bir insan zaten bu hero'nun olayının o olduğunu bilir. şu an tamamen çöp oldu ne gap closer'ı var ne cc si var ne hızlı orman dönmesi kaldı. RIP shyvana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black milk -- 13 Ocak 2017; 20:2:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.