Şimdi Ara

7+1 için logitech x530 5+1 + creative sbs 2. 00 yan olarak bağlasam ses de kalite kaybı olurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çözüldü arkadaşlar media player da ayarladım tüm uydulardan ses alabilirken, winamp 2+1 gibi görüyor , nerden ayarlanıyor bilen var mı?

cevap bekliyorum ? :( Winamp sorununu hallettim şimdi anakart p35c ds3r var 7+1 destekliyor. Logitech 5+1in mevcut sistemine (ön sağ sol, arka sağ sol, merkez, sub) ek orta yan uydu olarak creative sbs 2.0 ı taktım ses geliyor ama fazla kurcalamadım.
    Ses kalitesinde düşme yada ilerde herhangi bir problem olur mu? Amaç gerçek 3 boyutlu ses...
    ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 14 Ağustos 2007; 20:48:05 >

• surround edition yüklemen gerekiyor winamp
  • [Deleted by Admins]
  • Öyle değil arkadaşım. ctrl+p deyip Preference'yi aç. Veya;

Options>Preference>Output>DirectSoundOutput>Configure>Ses Kartını seç(Birincil Sürücü yerine)>Allow Hardware Acc.(İşaret koy)

Apply de. Hepsi bu kadar. Winamp'yi yeniden başlattığında 5+1 olarak dinleyebileceksin. Kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Öyle değil arkadaşım. ctrl+p deyip Preference'yi aç. Veya;

Options>Preference>Output>DirectSoundOutput>Configure>Ses Kartını seç(Birincil Sürücü yerine)>Allow Hardware Acc.(İşaret koy)

Apply de. Hepsi bu kadar. Winamp'yi yeniden başlattığında 5+1 olarak dinleyebileceksin. Kolay gelsin...

söze gerek yok

• quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

quote:

söze gerek yok

ayrıca winamp'ın sürümünü yükseltirsen daha iyi ses kalitesi alabilirsin..ayrıca DFX_Audio programını yüklersen çok daha iyi bir ses kalitesi alabilirsin..saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: imPsYcHo

quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

quote:

söze gerek yok

ayrıca winamp'ın sürümünü yükseltirsen daha iyi ses kalitesi alabilirsin..ayrıca DFX_Audio programını yüklersen çok daha iyi bir ses kalitesi alabilirsin..saygılar

sağol dostum tavsiyelerin için bu arada üste bir soru daha ekledim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.