Şimdi Ara

7+1 için logitech x530 5+1 + creative sbs 2. 00 yan olarak bağlasam ses de kalite kaybı olurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 7+1 için logitech x530 5+1 + creative sbs 2. 00 yan olarak bağlasam ses de kalite kaybı olurmu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    266 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    çözüldü arkadaşlar media player da ayarladım tüm uydulardan ses alabilirken, winamp 2+1 gibi görüyor , nerden ayarlanıyor bilen var mı?

cevap bekliyorum ? :( Winamp sorununu hallettim şimdi anakart p35c ds3r var 7+1 destekliyor. Logitech 5+1in mevcut sistemine (ön sağ sol, arka sağ sol, merkez, sub) ek orta yan uydu olarak creative sbs 2.0 ı taktım ses geliyor ama fazla kurcalamadım.
    Ses kalitesinde düşme yada ilerde herhangi bir problem olur mu? Amaç gerçek 3 boyutlu ses...
    ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 14 Ağustos 2007; 20:48:05 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    surround edition yüklemen gerekiyor winamp
    |
    |
  • Yarbay
    14849 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Öyle değil arkadaşım. ctrl+p deyip Preference'yi aç. Veya;

Options>Preference>Output>DirectSoundOutput>Configure>Ses Kartını seç(Birincil Sürücü yerine)>Allow Hardware Acc.(İşaret koy)

Apply de. Hepsi bu kadar. Winamp'yi yeniden başlattığında 5+1 olarak dinleyebileceksin. Kolay gelsin...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Options>Preference>Output>DirectSoundOutput>Configure>Ses Kartını seç(Birincil Sürücü yerine)>Allow Hardware Acc.(İşaret koy)

Apply de. Hepsi bu kadar. Winamp'yi yeniden başlattığında 5+1 olarak dinleyebileceksin. Kolay gelsin...

söze gerek yok
    |
    |

• Yüzbaşı
    974 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

quote:

söze gerek yok

ayrıca winamp'ın sürümünü yükseltirsen daha iyi ses kalitesi alabilirsin..ayrıca DFX_Audio programını yüklersen çok daha iyi bir ses kalitesi alabilirsin..saygılar
    |
    |

• Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: imPsYcHo

quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

quote:

söze gerek yok

ayrıca winamp'ın sürümünü yükseltirsen daha iyi ses kalitesi alabilirsin..ayrıca DFX_Audio programını yüklersen çok daha iyi bir ses kalitesi alabilirsin..saygılar

sağol dostum tavsiyelerin için bu arada üste bir soru daha ekledim
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.