Şimdi Ara

7.1 DESTEKLE ALAKALI SORUMM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dostlar , bu aralar eski kulaklığımın mic'i olmaması yüzünden yeni kulaklık arayışına girdim eski kulaklığım philipsin dj 70 80TL lik basit bir ürünü emektar 3 yıl iyi dayandı hala da dayanıyor Sorum şu olacak nette araştırma yaptım bütçe aralığımda Hyperx Cloud 2, Logitech G430,Logitech G633,Logitech G930 ürünleri ile karşılaştım şöyle bir durum var CS GO oyuncusuyum ve ses kasıyorum haliyle 7.1 özelliği ses kasmada çok yardımcıymış şimdi asıl sorum şu ben zaten elimdeki 70 80 TL lik ürünüm ile mükemmel güzel derecede ses kasabiliyorum fakat benim bilgisayarım Lenovo z500 notebook ve bilgisayarımda Dolby Digital Plus desteği var Lenovonun çoğu bilgisayarında olduğu gibi . Bu kulaklıkların hepsi bildiğiniz üzere Sanal 7.1 yanlış bilmiyorsam ve hepsinin kendine özel yazılımı var yani bu yazılım sayesinde bu özelliği sağlıyorlar. Şimdi benim alacağım üründe ben kulaklığın kendi programını kullandığım zaman görseldeki Dolby Digital Plus uygulama mı kullanmamam mı gerekiyor ? Ve benim dolby digital plus programında görselde gördüğünüz Surround Sanallaştırıcı aslında bu kulaklılarda ki sanal 7.1 işini mi yapıyor eğerki yapıyorsa benim sanal 7.1 sanal destekli kulaklık almama gerek var mı normal gene bir tane stereo kulaklık alsam ve kendi bilgisayarımda ki programı kullansam yeter mi kafam çok karışık 7.1 DESTEKLE ALAKALI SORUMM VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekrema -- 28 Ocak 2017; 18:12:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.