Şimdi Ara

6s mi... p9 mu...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • soru başlıkta... cevaplar sizde beyler...

• Bence p9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tereddütsüz p9
  • Yurtdisindaydim ve p9 plus ile 6s aynı fiyatti. 6s in tasarımı, rengi, duruşu beni cezbetse de pil kapasitesi, apple in sınırlamaları, hafıza kartı takilamamasi vb sebepler beni suan androidde alınabilecek en güzel telefonlardan biri olan p9 plusa yöneltti. Pişman değilim :)

• 6sten p9'a geçmiş 6 aydır kullanan birisi olarak hiç tartışmasız p9. iyi ki geçmişim
  • bu arada 6s forumunda son konular batarya üzerine dönüyor... iphone için kötü bir imaj olsa da servis hizmetiyle bu açığı kapatıyor gibi... ne dersiniz...?
  • hangisi hoşuna gittiyse onu al ben ikisini de kullandım şuanda p9 var. kesinlikle p9 çok önde. oyun hariç. oyun oynayan biri değilsen ben gibi p9 daha çok memnun edecektir. ios iPhone bitti artık eskisi gibi heveslenilecek bir telefon değil o yüzden bende bıraktım Android'e geçtim ve p9 alarak tam nokta atışı yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 18 Aralık 2016; 23:02:13 >
  • oyun meraklısı değilim... oyun oynamıyorum haliyle.... güniçi, telefonu uzun kullanmak için akla karayı seçiyoruz resmen.... ayrıca artık herkeste iphone var... biraz farklı takılmak lazım... p9'a şimdilik daha yakınım...
  • serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    p9 batarya olarak daha iyi artık boynumda şarj aletiyle dolaşmıyorum 6steki gibi. ayrıca hızı stabilite akıcılığı da on basar.
    Android eski android değil. ios da eski ios değil şartlar değişti özellikle Android alacaksan Huawei'ye bakacaksın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.