Şimdi Ara

6s leke sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Giriş
    2547 Mesaj
    10 aylık iPhone 6s'im herhangi bir düşmeyle yahut çarpmayla karşı karşıya kalmasa da dış yüzeyde lekeler oluştu. Servis bu durumu kabul eder mi? Farkını verip 7'ye geçmek makul geliyor bu halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adieu -- 25 Şubat 2017; 11:22:00 >

|
    |

Yüklemiştim hocam çıkmamış tekrar attım, olmazsa yükleyip link atayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kenbu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2547 Mesaj

Herhalde şimdi oldu.

|
    |

• Yarbay
    2884 Mesaj
    İŞİMDEN DOLAYI GEÇ cEVAP VEREBİLİYORUM BUNUN İÇİN ÖZÜR DİLERİM birde yazım hatalarım için AMA FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMDA GAYET BILGILI onlarda yardımöcı olacaklardır HERNEYSE CIHAZIN KASAsının etrafında daha önceden veya sonradan darbe yok ise ezik vb bu soyulmalardan dolayı değişim isitye bilirsiniz ama ezik var ise darbe vb nedemek istediğimi anlatabılıyorum umarım bu darbelerı öne sürerek soyulmaları buna bağlıyabilirler butür soyulmalar çogunlukla kılıf kullanılarımdan kaynaklanıyor bırde boya hatasından konu ile alaksı yok ama bazı araçların tamponlarındada butur boya atması oluyor cihazınızn modeli ile alakalı internette butür sikayetleer var ise bunlarıda çıktı alarak şikayetinzle beraber sunabilirsiniz ücretli baska modele atlama olayını ülkemize gelmesını bende beklıyorum yurt dışında yaptıklarını arkadaşlarımdan duymuştum yardımcı oldum umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 25 Şubat 2017; 11:52:6 >

Teşekkür ederim. Kasada darbe izi yok zaten hiç darbe alacak durum olmadı ne yere düştü Ne sert zemine atıldı, anahtarla aynı cepte bile hiç bulunmadı. Bu lekeler çıkana kadar da kılıf kullanamadım hiç lekelerden sonra kılıf aldım.

|
    |
    kenbu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Adieu

Teşekkür ederim. Kasada darbe izi yok zaten hiç darbe alacak durum olmadı ne yere düştü Ne sert zemine atıldı, anahtarla aynı cepte bile hiç bulunmadı. Bu lekeler çıkana kadar da kılıf kullanamadım hiç lekelerden sonra kılıf aldım.

güzel birde araştırma yap varmı aynı sorunla karşılaşan başka kullanıcılar ama servisle bağlantıya geç arastırmandan sonra
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

MUHAMMED ALİ
    THE GREATEST OF ALL TIME
  • Binbaşı
    1266 Mesaj
    aynı sorun bende de var 6s space grey kullanıyorum kılıf vs kullanmadığım halde oldu yakında garantiye göndermeyi düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kılıf takmadan nasıl kaynaklanıyor o bana da açıklarsanız memnun olurum. Telefonu hiç kılıflı kullanmadım. İlk defa 1 hafta önce kılıf aldım, lekeler 3-4 aydır var en az.

|
    |
    .AlemdaR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
4,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.