Şimdi Ara

6s leke sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 aylık iPhone 6s'im herhangi bir düşmeyle yahut çarpmayla karşı karşıya kalmasa da dış yüzeyde lekeler oluştu. Servis bu durumu kabul eder mi? Farkını verip 7'ye geçmek makul geliyor bu halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adieu -- 25 Şubat 2017; 11:22:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• CİHAZIN EKRAN GÖRÜNÜTSÜNÜ KOYMA ŞANSINIZ VARMI DAHA İYİ YORUMLARIZ ARKADAŞLARIMLA BERABER
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Yüklemiştim hocam çıkmamış tekrar attım, olmazsa yükleyip link atayım.
     6s leke sorunu 6s leke sorunu

•  6s leke sorunu

6s leke sorunu

Herhalde şimdi oldu.

• İŞİMDEN DOLAYI GEÇ cEVAP VEREBİLİYORUM BUNUN İÇİN ÖZÜR DİLERİM birde yazım hatalarım için AMA FORUMDAKİ ARKADAŞLARIMDA GAYET BILGILI onlarda yardımöcı olacaklardır HERNEYSE CIHAZIN KASAsının etrafında daha önceden veya sonradan darbe yok ise ezik vb bu soyulmalardan dolayı değişim isitye bilirsiniz ama ezik var ise darbe vb nedemek istediğimi anlatabılıyorum umarım bu darbelerı öne sürerek soyulmaları buna bağlıyabilirler butür soyulmalar çogunlukla kılıf kullanılarımdan kaynaklanıyor bırde boya hatasından konu ile alaksı yok ama bazı araçların tamponlarındada butur boya atması oluyor cihazınızn modeli ile alakalı internette butür sikayetleer var ise bunlarıda çıktı alarak şikayetinzle beraber sunabilirsiniz ücretli baska modele atlama olayını ülkemize gelmesını bende beklıyorum yurt dışında yaptıklarını arkadaşlarımdan duymuştum yardımcı oldum umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 25 Şubat 2017; 11:52:6 >
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Kasada darbe izi yok zaten hiç darbe alacak durum olmadı ne yere düştü Ne sert zemine atıldı, anahtarla aynı cepte bile hiç bulunmadı. Bu lekeler çıkana kadar da kılıf kullanamadım hiç lekelerden sonra kılıf aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Teşekkür ederim. Kasada darbe izi yok zaten hiç darbe alacak durum olmadı ne yere düştü Ne sert zemine atıldı, anahtarla aynı cepte bile hiç bulunmadı. Bu lekeler çıkana kadar da kılıf kullanamadım hiç lekelerden sonra kılıf aldım.

güzel birde araştırma yap varmı aynı sorunla karşılaşan başka kullanıcılar ama servisle bağlantıya geç arastırmandan sonra
  • Değişim olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu izlerin beyazı benim telefonumda da var maalesef, ucuz telefon kılıfından kaynaklanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende de var 6s space grey kullanıyorum kılıf vs kullanmadığım halde oldu yakında garantiye göndermeyi düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf takmadan nasıl kaynaklanıyor o bana da açıklarsanız memnun olurum. Telefonu hiç kılıflı kullanmadım. İlk defa 1 hafta önce kılıf aldım, lekeler 3-4 aydır var en az.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.