Şimdi Ara

6s'de takılı olmadığı halde kulaklık görüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

telefon son günlerde bunu daha çok yapmaya başladı kulaklığı jaktan çıkarıyorum fakat telefon hala kulaklık varmış gibi görüyor ve hoparlörden ses vermiyor müzik dinlemek istesem.. dün de earpods um bozuldu 3,5 sene sonra, bunlar üst üste gelince üzüldüm biraz.. çözüm önerisi olan var mı kulaklık taktığımda ses veriyor gayet düzgün ama çıkardığımı anlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi ara benimde başıma gelmişti kürdanla felan o girişi temizleyin iyice sonra telefonu kapatıp açıp bi kaç kere takıp takıp cıkarın kulaklıgı düzelmişti bende yada hard reeset atıp deneyin kulaklık girişinde kir oldugu zaman yapıyor genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melisa0733

bi ara benimde başıma gelmişti kürdanla felan o girişi temizleyin iyice sonra telefonu kapatıp açıp bi kaç kere takıp takıp cıkarın kulaklıgı düzelmişti bende yada hard reeset atıp deneyin kulaklık girişinde kir oldugu zaman yapıyor genelde

arkadaşımın dediğini yapıp kontrol ediniz kullaklık girişini temizlemeniz cihazı normal moda alcaktır kullaklık takıp çıkarınız aynı zamanda çok fazla basstırmyın ve yoğun sıvı türü şeyler kullanmayınız
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    temizliyorum aklıma geldikçe ama kir çıkmadı.. kapatıp açtım öyle geçti ama tekrar olduğunda tek çözüm kapatıp açmak mı olur bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shake06

temizliyorum aklıma geldikçe ama kir çıkmadı.. kapatıp açtım öyle geçti ama tekrar olduğunda tek çözüm kapatıp açmak mı olur bilmiyorum

KİR ÇIKMAMASI NORMAL AMA İÇERDE TORTU OLABİLİR BUNDAN DOLAYI DÜZELDİYSE SEVİNDİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.