Şimdi Ara

6n POLO yardım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ailemize 2. araç olacak olan 6n kasa bir polo almayı düşünüyoruz.ancak Polo hakkında fazla bilgi sahibi olmadığım için aklımda soru işaretleri kaldı.Sıralamak gerekirse;

1-Motor olarak aee yada afh motor olarak geçen motolar söz konusu tutulanı hangisi yada hangisi alınmalı?(1.4 16v sportline 101 psi;1.6 8v 75 psi)

2-97 model ile 98 model arasında göğüs ve göstergelerde fark var deniyor.Nedir? ve hangisi tercih edilmelidir?

3-Şanzuman olarak otomatik düşünüyoruz ama keskin değiliz manuelde olabilir.Kronik şanzuman sorunları veya alırken dikkat etmemiz gereken noktalar var mı?

4-Aracı Lpg dönüşümü yaptırmak veya dönüşümlü bir araç alacağımızda hangi motor daha uyumludur.Birde birkaç konuda lpg tavsiyeleri verilmiş kırmızı enjektör siyah enjektör atiker brc taviyeleri dolaşmakta.Karar vermede zorlanıyorum.

5-Sitelerde birde 1.6 sportline classic diye geçen bir model var.Hakkında bir bilginiz varmı?

Sonuç olarak kafam fazlasıyla karışmış durumda.Yardımcı olursanız çok sevinirim.İlginiz için şimdiden teşekkürler...

NOT:Şuanda 2004 1.9 Tdi Highline Tiptronik Passat kulanıyoruz.Araçlara ve Volkswagen'e çok uzak değilim

• up!
  • up!
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_E_J_i

Arkadaşlar merhaba ailemize 2. araç olacak olan 6n kasa bir polo almayı düşünüyoruz.ancak Polo hakkında fazla bilgi sahibi olmadığım için aklımda soru işaretleri kaldı.Sıralamak gerekirse;

1-Motor olarak aee yada afh motor olarak geçen motolar söz konusu tutulanı hangisi yada hangisi alınmalı?(1.4 16v sportline 101 psi;1.6 8v 75 psi)

2-97 model ile 98 model arasında göğüs ve göstergelerde fark var deniyor.Nedir? ve hangisi tercih edilmelidir?

3-Şanzuman olarak otomatik düşünüyoruz ama keskin değiliz manuelde olabilir.Kronik şanzuman sorunları veya alırken dikkat etmemiz gereken noktalar var mı?

4-Aracı Lpg dönüşümü yaptırmak veya dönüşümlü bir araç alacağımızda hangi motor daha uyumludur.Birde birkaç konuda lpg tavsiyeleri verilmiş kırmızı enjektör siyah enjektör atiker brc taviyeleri dolaşmakta.Karar vermede zorlanıyorum.

5-Sitelerde birde 1.6 sportline classic diye geçen bir model var.Hakkında bir bilginiz varmı?

Sonuç olarak kafam fazlasıyla karışmış durumda.Yardımcı olursanız çok sevinirim.İlginiz için şimdiden teşekkürler...

NOT:Şuanda 2004 1.9 Tdi Highline Tiptronik Passat kulanıyoruz.Araçlara ve Volkswagen'e çok uzak değilim

Polo classic lerde tutulan aft motorlardır 100 beygir olanları

97-98 arasında benim bildiğim gösterge farklılığı yok yanlızca 2000 modeller ve sonrasında dürbün göğüslük olanları var.

şanzuman konusunda bilgim yok

yukarıdan aşağıya hightline, comfortline, trendline, sportline şeklinde olmalı donanımları gerçi trendline sportline arasında tam emin değilim ama.

Bende 100 beygir comfortline modeli var ve lpg konusunda sıkıntım yok. tavsiye ederim aft motorlu olanlarını.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.