Şimdi Ara

6GB 1000DK 1000SMS *29 TL* - TurkTelekom (Faturalı) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
24
Favori
27.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her şeyi boşverin 4.5g hızları ne alemde? Hız olmadıktan sonra kota sınırsız olsa ne farkeder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Her şeyi boşverin 4.5g hızları ne alemde? Hız olmadıktan sonra kota sınırsız olsa ne farkeder?

Hiz testi bunu veriyor . Eşimin hattı vodafone bende vodafonedan gectim vodafone aynı konumda bunun yarısı hızı veremedi. 1 aydır test ediyorum türk telekoma guvenmediginden faturasiz hatta geçmiştim bugun faturaliya gectim ve vodafonedan gectigime pişman etmedi. Cekim problemi de yaşamadım
    Bu mesaja eklenen görseller:

6GB 1000DK 1000SMS *29 TL* - TurkTelekom (Faturalı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan70

quote:

Her şeyi boşverin 4.5g hızları ne alemde? Hız olmadıktan sonra kota sınırsız olsa ne farkeder?

Hiz testi bunu veriyor . Eşimin hattı vodafone bende vodafonedan gectim vodafone aynı konumda bunun yarısı hızı veremedi. 1 aydır test ediyorum türk telekoma guvenmediginden faturasiz hatta geçmiştim bugun faturaliya gectim ve vodafonedan gectigime pişman etmedi. Cekim problemi de yaşamadım
    Bu mesaja eklenen görseller:

6GB 1000DK 1000SMS *29 TL* - TurkTelekom (Faturalı)

Hız iyiymiş gerçekten. Ben 1 yıldır turkcelldeyim. Daha güzel turkcell paketlerini bekliyorum ama tt nin de paketleri çok iyi. Lakin 1 yıl önce turkcelle geçme amacın tt nin her yerde çekmemesiydi.Şimdi tam güvenemiyorum acaba Kırıkkalede durum nasıldır diye? Eğer bu hızları verirse 1 saniye düşünmem.

• buda araplara mı satılmıştı
  • az önce aradım.... 6 gb 100/100 için 49 tl dediler... %30 indiriminiz var dediler.... ancak iki fatura sonra geçebilirsiniz dediler...

yani ilk iki ay 49 tl sonra 32 tl e 6 gb 1000+1000.....

napsam acaba konturluye geçirme talebinde mi bulunsam daha düşerler mi fiyatları?

bu 22 tl 24 tl gibi rakamları nasıl alacaz?
  • Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/faturalida-4gb-6gb-tarifeleri.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/faturalida-4gb-6gb-tarifeleri.aspx

Hocam eşim turkcell hazırkart kullanıyor. Numarasını taşıyarak bu verdiğin linkteki tarifeye geçebiliyor mu?
  • Turkcell deki taahhütüm bu ay sona erdi. 4-6gb internet 500-1000dk komuşma süresi olan tarife lazım arkadaşlar hangi operatör hangi tarife tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende telefonla aradım öyle indirimli tarifeleri yok dediklerine göre

en uygun olanı 1000 1000 7 gb 39 tl diyor oda 12 ay taahhütlü bunun içinde bi tanıdığın ttnet yada ev hattını referans göstereceksin.

hattım vodafone da acaba numara taşıdıktan sonra mı teklif ediyorlar..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Banada 6 gb olan tarife için 31 TL dediler okey verdim. Sonra baktım 38 TL görünüyor aradım anlattım durumumu ses kaydını dinleyelim dediler. 1 gün sonra aradılar özür dileyip 28 TL ye indirelim dediler. Şimdi bakıyorum online işlemlerden 21 lira faturam. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

Hocam eşim turkcell hazırkart kullanıyor. Numarasını taşıyarak bu verdiğin linkteki tarifeye geçebiliyor mu?

Gecemiyorsunuz malesef hocam ama woops tarifeleri var cok arastirmadim ama bir bakin isterseniz 26 yas alti birisinin tc no sunu tanimlatabilirsiniz

Evet hocam maalesef olmuyormuş.

• az önce mh ile görüştüm. türktelekomda 2 yıllık taahhütüm nisan sonunda dolmuştu. 1-2 tane farklı tarifeleri söylediler. beğenmediğimi numaramı taşıyacağımı söyledim. daha sonra bir arkadaşımdan Yeni yıl 8gb tarifesini duyduğumu söyledim. bu tarife için 49tl gibi bir fiyat verdi. sonra sizin için 27,40TL ye düşüyoruz 12 ay taahhütünüze dedi. çok sıkmadan zorlamadan operatör değişikliği yapmadan tarifeye geçti. bilgilerinize,
  • az önce aradım kamu megadayım bir üst paketi 1000 sms 1000 dk konuşma 8gb interneti 46 dan itelemeye kalktılar tutturabildiklerine kabul etmedim tabiiki bayanlarla anlaşmak zor zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10urz

az önce mh ile görüştüm. türktelekomda 2 yıllık taahhütüm nisan sonunda dolmuştu. 1-2 tane farklı tarifeleri söylediler. beğenmediğimi numaramı taşıyacağımı söyledim. daha sonra bir arkadaşımdan Yeni yıl 8gb tarifesini duyduğumu söyledim. bu tarife için 49tl gibi bir fiyat verdi. sonra sizin için 27,40TL ye düşüyoruz 12 ay taahhütünüze dedi. çok sıkmadan zorlamadan operatör değişikliği yapmadan tarifeye geçti. bilgilerinize,

Ben aradım şimdi her hatta tanımlayamıyoruz sistem atıyor falan dedi.

• knight0fheaven kullanıcısına yanıt
    ben direk kendim aradım, hatta 49TL tekliften sonra sesi kapatarak - büyük ihtimalle supervisoru ile görüşerek - indirimli olarak 27,40TL sunabileceğini söyledi. Deneyin tekrar şansınızı bence. Sonuçta 2 yıllık tt kullanıcısıyım, büyük bir geçmişimiz yok.
  • faturalı Avea kullanıcısı idim,taahüt 2-3 Mayıs da bitti sanırım.Burada görüp Yeniyıl8GB mesajını attım, ondan sonra yaklaşık 24 saat sonra taahüt mesajı geldi yani "soz" yazıp sms atılan ,
    onu da yaptım 20 lr indirim *12 ay dedi. Ama asıl ücretin kaç lr olduğuna dair bir bilgi gelmedi. Sonra bi ilahi güç geldi,arayım da sorayım dedim M.temsilcisine benim tarifem ücretim ne görünüyor dedim
    "69 tl" dedi taahüt verirseniz ayda 10 Lr düşer dedi. Ama bir tutarsızlık var gelen sms aylık 20 lr indirimden bahsediyor,bakalım görecez ne gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paardon

Yeni Yıl 8GB tarifesi için mesaj attım, direk hoşgeldiniz dedi.
    Hali hazırda Avea faturalıydım(woops), Prime'a aldı beni 49 TL'ye 8GB 1000 DAKİKA 1000 SMS.
    .

Hocam sen 49. tl bilgisini nerden aldın/gördün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

quote:

Orijinalden alıntı: paardon

Yeni Yıl 8GB tarifesi için mesaj attım, direk hoşgeldiniz dedi.
    Hali hazırda Avea faturalıydım(woops), Prime'a aldı beni 49 TL'ye 8GB 1000 DAKİKA 1000 SMS.
    .

Hocam sen 49. tl bilgisini nerden aldın/gördün?

Bu şekilde sitesinde de belirtiliyor hocam. Yalnız ben ultra filan yazıp yollamadım hiç bir yere.

düzeltme: Yanlış görsel atmışım özür diliyorum. Bana gelen mesajlarda vardı sanırım tam hatırlamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paardon -- 7 Mayıs 2016; 8:52:35 >

• bu 1000dk 1000sms 6 gb 30 tl 12 ay tahahütlü

ilk 3 ay cayması bedava internet aşımı olmayan kampanyaya geçmeyi düşünüyorum

başka ek ücret var mı bunda yoksa sadece 30 tl mi ? geçeyim mi sizce faturasızdan geçiyorum

şuan woops 750dk 5000sms 4 gb 25 tl veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

bu 1000dk 1000sms 6 gb 30 tl 12 ay tahahütlü

ilk 3 ay cayması bedava internet aşımı olmayan kampanyaya geçmeyi düşünüyorum

başka ek ücret var mı bunda yoksa sadece 30 tl mi ? geçeyim mi sizce faturasızdan geçiyorum

şuan woops 750dk 5000sms 4 gb 25 tl veriyorum

Başka ek bir ücreti yok hocam. Ben 1 ay önce falan geçtim fatura beklediğim gibi geldi.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.