Şimdi Ara

6ay kapalıyız... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
13
Favori
9.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayni cihazdan kullanıyorum. Dilerseniz yaptigim testleri ve goruslerimi paylasabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba

daha önceden sadece çok kısa bir süre için kullandım orjinal note 3 ü bunu belirtmiştim...

bu sahip olduğum ilk android tlefon o yüzden antutuyu tam oalrak silemedim nereden silineceğini bulamadım

bana linkverirseniz playsotreden orjinalini indirip test ederim

metintekin: simkartı kestim biçtim sonunda uydurdum telefona :D yapılandırma mesajları falan geldi yani sorun yok ;)
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Tekrar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Antutu için pm atıcam
  • izmirde nerde yerınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitaloguz
    izmirde nerde yerınız
    Pm gönderdim
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Mesajı aldım

Telefonda bulunan antutuyu program kaldırıcı bir program ile kaldırdım

playsotreden tekrar indirdim

test sırasında pil düzeyi %30du internet açıkdı birde güncelleme yapıyordu

16317 puan aldı
    google nexus 4 ile kafa kafaya bir skormuş

kafasında soru işaretleri kalan var ise tam sarjda tekrar bir deneme yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 22 Mart 2014; 11:38:53 >
  • İlan düzenlendi. Yeni cihazların detayları eklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

İlan düzenlendi. Yeni cihazların detayları eklendi

Aksesuarları da eklemen güzel olmuş, hayırlı satışlar...

• Usta 5S cihazların da bu şekilde fotoğrafını paylaşır mısın, kutu vs?
  • Şehr-i Hüzün kullanıcısına yanıt
    Tabi paylaşırım hocam. Bugün siyah ve Gold renk sattım ikiside çok güzel cihazlar adamlar yapmış harbiden

Detaylı resimleri daha sonra ilk mesaja ekliycem

• BLACK 5S
     6ay kapalıyız... 6ay kapalıyız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 24 Mart 2014; 23:04:53 >

• GOLD 5S
     6ay kapalıyız... 6ay kapalıyız...

• pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmarali -- 27 Mart 2014; 12:48:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlan ve Başlık düzenlendi
    Satışlar Devam ediyor
  • MT6582 NOTE 3 İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZ

Bu cihazı almayı düşünüp de kafasında soru işaretleri olanlar için biraz açıklama yapmak istiyorum.

Öncelikle bu cihaz şu an türkiye de satılan replikalar arasında en iyi cihaz. Takılma ,kasma olur mu, şunu açar mı bunu açar mı diye kafaya takmaya gerek yok. Cihaz performans olarak beklediğinizib üzerinde olacaktır. Android 4.4 yazar fakat 4.2.1 dir.

Ekran parlaklığı ve netliği harika. Dış sesi diğer kötü replika note 3 ler gibi az değil. Olması gerektiği gibi. Kamera tüm repliakalarda olduğu gibi en zayıf halka. Gün ışığında tatmin edici sonuç verir. Flaş ışığı led ama çok güçlü değil. Videosu ise fotoğraf çekimine göre çok daha iyi geldi bana. Sesler net. İşlemcinin etkisiyle video kayıtları akıcı.

Malzeme kalitesi standart. Ne çok iyi ne çok kötü. Kaldı ki orijinal samsungların kasa kalitesi de çok iyi değil. Bununla ilgili sıkıntı yaşamazsınız. Flip cover kılıfla kullanmak daha iyi olur.

Cihazın üzerinde gelen pil ucuz bir pil. kesinlikle değiştirmenizi öneririm ki satıcı arkadaş onu da temin ediyor. Şu işlemlerle şu kadar gidiyor diyemem. Ölçmedim ki hığamna

Sonuç olarak bu telefon alınır mı ? Alınır. 500 tl ye Türkiye de hangi telefonları alabiliyorsunuz bir bakın.

Herkese iyi akşamlar

• note3 5.7'' olan modelden kullanıyorum,swiewli slim armor kılıf taktım süper oldu(swiew özellği çalışıyor),gerçek antutu skoru 16838,XİAOMİ HONGMİ RED RİCE cihazın skoru 15239 siz karar verin,enginer moddan ahize,hoperlör,microfon sesleri açılıyor ve on numara oluyor,elimde discovery i de vardı,sattım bunu kullanıyorum hiçpişman da değilim,parasının hakkını verir,yakın zamanda arkadaştan birtane siyah modelden almayı planlıyorum,extra bataryayı takın devam edin diyorum
  • garuda kullanıcısına yanıt
    senin soruna ben cevap vereyim,ben ufak bir araştırmayla uyuşan 4 tane rom buldum,droid toolsla root layıp,cwm den açarak mevcut romun yedeğini alarakta istediğin zaman yedeği geri yüklersin,mis gibi geçinir gidersiniz @garuda
  • Saolun güzel yorumlar için arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 17 Nisan 2014; 11:32:32 >
  • 5,7" olan replikadan 1 adette ben aldım, yorumlarımı paylaşayım :

Öncelikle satıcı arkadaş ilgili ve dürüst, telefon ise fiyatına göre iyi.

Ekran parlaklığı gayet iyi, görüş açıları güzel, renk kalitesi orta şekerli, menü akıcılığı gayet tatminkar,
    Wifi ve 3g çekim kalitesi çok güzel, ses seviyesi yüksek ama ses kalitesi orta,
    Sensörler gayet iyi çalışıyor, kalemi ve dokunmatiği de sorunsuz ve hassas,
    Telefondaki en zayıf taraf kamerası, gece ya da az ışıklı ortamda kötü çekiyor, ön kamerası da kötü, gündüz daha denemedik,
    Malzeme kalitesi orta, yazılımsal olarak da ufak tefek 1-2 bug dışında iyi,
    Yeni alındığı için batarya durumu, stabilitesi hakkında yorum yapamayacağım,
    Yalnız çok çabuk ısındığını farkettim umarım sıkıntı yaratmaz.

Telefonu eşim için aldım, bundan önce ekranı kırılan ve tamir ettiğim ZOPO C2'mi kullanıyordu.Büyük ekranlı telefon istediği için bunu aldım, yoksa ZOPO'dan daha iyi olduğunu söyleyemem.
    ZOPO'ya göre artısı büyük ekranı ve gsm çekim kuvveti; eksileri ise kamerası, malzeme kalitesi.

Fazla para vermek istemiyor ve geniş ekranlı telefon kullanmak istiyorsanız ve fotoğraf sizin için çok da önemli değilse tavsiye ederim bu fiyata alınabilecek çoğu telefondan iyi.

• Saolun yorumunuz için hocam. Tekrar hayırlı olsun

Satışlar Devam Etmektedir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.