Şimdi Ara

6999 TL HUAWEI MateBook D16/Ryzen 5 4600H/512GB NVMe/16.1 IPS/1.74kg/15 Dk Şarj 2 Saat Kullan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
8
Favori
25.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1800 daha konulup 8800e base macbook air m1 almaya değer mi eğitim kampayasından yoksa 8gb ramli huawei d16 mı 7000e mantıklı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mechanical01

Bilgisi olan var mı?

Alıntıları Göster

Kardeşime world ile aldık ve 4 taksitten fazla yapmadı. Laptopu hemen kargoya verdiler, gayet kaliteli ve hızlı bir laptop. Windowsunda hata vardı, denetim masası ayarlar falan girmiyordu, backup yaptık düzelmedi ve ben formatlayıp yeniden kurdum. Hiç fan sesi duymadım, çok şık çantası ve mouse var.

• Perşembe gece sipariş verdim bu sabah teslim edildi ilk izlenim oldukça iyi karanlık odada ışık sızması tespit etmedim gece daha iyi test ederim. Ölü piksel çıkmadı, parmak izi çok hızlı, biraz zorladım fan sesi çok değil. Uzun kullanım sonrası güncelleme yapacağım benim için tek eksisi küçük ekran oldu masaüstü 32 den geçince ufak oluyor :D Alacak arkadaşları bilgilendirmek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: hidensa

Hocam iyi olur çünkü alacak kişiler için akıllarında soru işareti kalmaz..

Biraz geç oldu ama iş yoğunluğundan dolayı vakit bulamadım. Matebook 14 ışık sızması.

6999 TL HUAWEI MateBook D16/Ryzen 5 4600H/512GB NVMe/16.1 IPS/1.74kg/15 Dk Şarj 2 Saat Kullan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DreDre

1800 daha konulup 8800e base macbook air m1 almaya değer mi eğitim kampayasından yoksa 8gb ramli huawei d16 mı 7000e mantıklı olur

Ben de bu konuyu merak ediyorum. Air ve d16 arasında kaldım. M1 e windows kurulabilse onu alırdım aslında ama kullandığım biçok program m1 e uyumlu değil henüz. D16 yı görebileceğimiz bir mağaza fln var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamarak

Ben de bu konuyu merak ediyorum. Air ve d16 arasında kaldım. M1 e windows kurulabilse onu alırdım aslında ama kullandığım biçok program m1 e uyumlu değil henüz. D16 yı görebileceğimiz bir mağaza fln var mı?

Alıntıları Göster

Mediamarkt ta gördüm diye hatırlıyorum. D14 ve d16 vardı galiba

• VgrooveR kullanıcısına yanıt

Fotoğrafta daha çok gösteriyor nedense hocam. Sanırsam rahatsız edecek kadar yok.

• marakku kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun. Yüksek ihtimal ben bunu alacağım. Hocam ışık süzmesi için akşam bilgi verirseniz çok sevinirim. Hocam internette video falan izlerken fan durumu nasıl . Sessiz ortamda fan rahatsız ediyor mu ?

• hidensa H kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marakku -- 28 Mart 2021; 22:41:57 >
  • Ekran boyutu önemli değilse alınır tabii ki. Ram konusu hiç problem değil çünkü macOS'un swap bellek özelliği çok iyi çalışıyor ve hiç ram sıkıntısı çekilmiyor. Tek sorun 256gb olur ama o da harici ssdyle falan çözülür.

• marakku kullanıcısına yanıt

Hocam benim için sessiz ortamda ses çıkartmamasıydı dediğinize göre fan yok gibi bir şey . Hocam bir soru daha sorsam :) İps ekran olduğu için ışık süzmesi mevcut mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: marakku

.

Batarya performansı nasıl? Kaç saat youtube götürür? Gözlemleyebildinizmi?

• işlemcinin net benchmarkını bulamadım. 4000h yazıyor ama ryzende çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: marakku

.

Unutmuştum yorumları, sayende hatırladım 2 tarafa da yorumları yaptım 6999 TL HUAWEI MateBook D16/Ryzen 5 4600H/512GB NVMe/16.1 IPS/1.74kg/15 Dk Şarj 2 Saat Kullan 

İnşallah şarj ve kulaklığa stoklar tükendi demezler 6999 TL HUAWEI MateBook D16/Ryzen 5 4600H/512GB NVMe/16.1 IPS/1.74kg/15 Dk Şarj 2 Saat Kullan 

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    6 götürür parlaklığa bağlı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Utanmazalar birebir alıp logosunu yapıştırıp satışa sunucaklar emek hırsızı vizyonsuz çinliler. Apple a devam..

• 16 gb mı 8 gb mı derken 16 kalmamış :D

• Linkte işlemci için 4000h diyor 4600'dür değil mi, öyle bir işlemci görmedim çünkü. Şu an stokta yok gerçi ama 16 inç ile şu an stokta olan 14 inç arasında ekran dışında fark var mıdır, hala macbook pro (2013) kullanıyorum geçiş yapmayı düşünüyorum windowsa.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.