Şimdi Ara

699 Dolarlık iPhone 11 nasıl 8-9.000 TL ye satılıyor ? Delirtmeyin adamı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
46.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
223 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görülmüş bişey mi ön sipariş sonrası %50 daha ucuza satmak?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Daha önceleri hepsiburada yapıyordu bu tarz hareketler ön sipariş bitsin sonra normal satışlar başlayacak 15 gün içinde normala dönecek

Yani apple storeye girdiğinde gördüğün satış fiyatları olacak
    ön sipariş olmayacak normal satışa geçince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş ülkenin durumu batık. Açık söylüyorum bu ülkenin en az 30-40 senesi var düzeltilebilmesi için. Ekonomik kriz uzunca bir süredir devam etmesine rağmen durumu idare etmelerinin tek sebebi ne olursa olsun yükün acımasızca vatandaşa fatura edilmesindendir.

• 1000tl vergi koy dedikten sonrasını okumadım. 1000tl vergi mi olur ? aldığın her şeyin fiyatı kadar vergi ödüyorsun. 5560sa 2 ile çarp 11120 oluyor fiyatı işte
  • Kulak arkası çoktan bitti arkadaşlar neyr şaşırıyorsunuz ki?

• İyi oldu.

Fakirsin sen napıcan iPhone u git gm8 al vestel al

Kendinize gelin hepiniz ortadoğulu fakirlersiniz bende öyle.

Vestel almaya gidiyorum ben

• konu yine ağlama duvarına dönmüş. kardeşim sen güzel mi güzel bir ülkede yaşıyomusun? yaşıyosun hemde paşalar gibi.. ozaman bedelini de ödeyeceksin. o telefon en az 10K TL olmalıydı 8K olacaksa yine iyi.
  • Hayatı üretip geliştirmeye dayalı olmak yerine din, karı kız, futbol ve siyasete dayalı eğitimi eksik bir toplum olduğumuz sürece başta kim olursa olsun suçlu hepimiz olmuş olacağız .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alma kardeş , alanlar sağolsun sarayda lokum dağıtılmasına katkıda bulunuyor
  • almayın, aldırtmayın, birlik olun, boykot edin !
  • Devlet bizi dolandırıyor abi bu kadar net

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Halam geldi yurtdisina alisveris yapıyoruz makarna alicaz 2 dolar mi ne 10 tl den fazla diyor almıyor xd para benim param tl hesabi yapip elimiz bos ciktik marketten

• Apple dolar kuru 6.5 - 7'den baz alıyor

• atesapo A kullanıcısına yanıt
    Yok ben o kismi anladim, arkadasin tepkisi zaten fiyatlarin anlasilmaz bicimde o derece ucuk rakamlarda satilacak olmasina.

Sadece cihazlarimi bugune kadar hep yurtdisindan alan birisi olarak msj icinde de arka arkaya “vergi” muhabbeti girince bi an ona takildim. hani yarin bir gun harc+bilmem ne boku yurtdisi vergisi cikarirlar falan belli olmaz bunlara o acidan sordum :)

• 3.dünya ülkesinde yaşıyorsun.Bu fiyatı sorgulamaya bile hakkın yok.20K dan aşşağı fiyat olmasına şükret.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.