Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
9
Favori
28.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bu tarifeye gecip torrent de hiz sinirlamasi yasayan varmi?

Ben o tarifede değilim, ama standart 100 GB AKK'lı 50Mbit bağlantı var. 5MB/sn hızlarını çok rahat görüyorum torrent'te.

Sizle ayni baglantiya sahip olupta torrent sorunu yasayan cok var. Ben de 25e 100 luk tarifeyi kullaniyorum ama sirf torrent yuzunden 50 lige gecmeye tirsiyorum cunku sorunu yasayanlarin hizlari hicbir sekilde duzelmiyor. Ondan sordum yani hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Bu tarife hala devam ediyor mu?

evet gunceldir

Binada superonline switch var.. Peki bu dsl hattı üzerinden mi geliyor? Yoksa direk sarı fiber kabloyla mı ? öyleyse modem yerini kafama göre değiştirmek zor olacak..
    Ayrıca tahaütlü falan en düşük fiyat kaça bağlatabiliyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

24 ay taahhüt verirseniz 12 ay ayda 59 TL sonraki 12 ay ayda 69 TL telefonu da superonline a geçirirseniz sabit ücret ödemezsiniz.Kaç TL'lik konuştuysanız sadece onu ödersiniz.Fiber altyapı gerektiriyor
  • Süper online ne zaman ttnet gibi heryere gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

turbo button cıktı cıkalı bunlara ihtiyac duymuyorum.

film oyun program vb download ihtiyaçlarımı biriktirip , 3-4 ayda bir 24 saatliğine 100mpbs satın alıyorum 5 tl ye.

Bence de Turbo buton çok mantıklı. Ben tablet kampanyası ile 150 GB kotalı tarife kullanıyorum. Tableti aldığım günün ertesi 350 TL ye satmıştım. Dolayısıyla aylık 15 tl gibi bir ucuzlama oldu. Sonuçta 54 TL ye 50 mbit 150 GB kota gayet iyi. Gece kuşunu tercih etmedim çünkü 100 GB gündüz için çok az.

Benim yurt dışında bir serverım var. Torrentleri oraya çekiyorum. Saniyede 40 MB ile indiriyor (**** ve iptorrents ten). Bende ara ara yüklü downloadları biriktirip sizin gibi turbo buton alıp serverımdan evdeki bilgisayara indiriyorum (Saniyede 10 mb ile).

• Ttnet 16 ultranet kullanıyorum ben.. Hız kota dılmadan 1.5 mbs , dolunca 350kbs malum.. Geçen sene binaya superonline kutusu geldi fakat baglatmadım çünkü ttnet resmi olmasa da kotayı esnek tutuyor gibi geliyor bana.. 75 gb kota ama 150 ye kadar hız düşmüyor:) babam ile abim superonline ı deneyelim diyorlar.. Şu 3 ay deneme kampanyasından yararlanalım dedim. Fakat ttnet i donduracağım 3 ay sonra karar duruma göre tercih yaparız.. Aynı ay için ikisine para vermemek için ne yapmak lazım ? Yani ttnet i hangi tarihte dondurursam o aya fatura kesilmez ? Fatura tarihi her ayın son günü sanırım.. Örneğin bugün dondurma talep etsem, kasım için tam fatura mı yoksa kullanıma nisbi fatura mı keserler ? Tavsiyesi olan ?

• fiber olsa neyse hala sadece sitelere var
  • gbriel G kullanıcısına yanıt
    Dostum yaptığın mantıklı ama yurtdışı Server da ek maliyet getirmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

film oyun program vb download ihtiyaçlarımı biriktirip , 3-4 ayda bir 24 saatliğine 100mpbs satın alıyorum 5 tl ye.

Bence de Turbo buton çok mantıklı. Ben tablet kampanyası ile 150 GB kotalı tarife kullanıyorum. Tableti aldığım günün ertesi 350 TL ye satmıştım. Dolayısıyla aylık 15 tl gibi bir ucuzlama oldu. Sonuçta 54 TL ye 50 mbit 150 GB kota gayet iyi. Gece kuşunu tercih etmedim çünkü 100 GB gündüz için çok az.

Benim yurt dışında bir serverım var. Torrentleri oraya çekiyorum. Saniyede 40 MB ile indiriyor (**** ve iptorrents ten). Bende ara ara yüklü downloadları biriktirip sizin gibi turbo buton alıp serverımdan evdeki bilgisayara indiriyorum (Saniyede 10 mb ile).

hocam cok iyi yapmışsın ya,
    ben 6 ay once 54 tl ye 24 ay taahutlu 50gb akk , 25mbit hıza girdim..

Sen bunu ne zaman yapmıstın?
    Asus tablet o fiyat ediyor mu?

• Arkadaşlar bizim binada superonline ın kutusu var, ancak başka bi işlem yapılıyor mu mesela her daireye hat çekilmesi gibi? Bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

quote:

quote:

2 ay civarı oldu bağlatalı. Tableti ilan verdiğimin ertesi günü sattım (sahibinden . com da).

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Dostum yaptığın mantıklı ama yurtdışı Server da ek maliyet getirmiyor mu?

Server ı çok amaçlı kullanıyorum. Yani sırf bu iş için almadım.
  • sonraki 12 ay 69 tl. ortalama 64tl yapar.
    hız 3mbite düşünce geceleri hız yükseliyor mu ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2 ay civarı oldu bağlatalı. Tableti ilan verdiğimin ertesi günü sattım (sahibinden . com da).

hocam şimdi hatırladım, şimdi ben ev degistirip fiber olmayan bi yere gecersem cezasını odemek zorudnayım taahhutun,, ee tablet hediyeli olursa tableti kaçtan sayacaklar kimbilir diye dusundumdu :/

su anki normal indirimli tarfeminki kaçtl acaba cezası bilimiyorum.

• Gece kuşu 100 gb yetmez arkadaşlar.Mantıklı kullansanız bile yetmiyor.59 tl ilk 12 ay 10 tl de extra 25 gb alsanız anca kurtarır ama ikinci yıl daha pahalıya gelir yani 79.şunu superonline en az 150 gb yapsa çok
    iyi olur.
  • hocam anlamadığım bir soru var, şimdi burda kampanya tarihi vermiş, bu kampanya tarihi kayıt olmak için verilen tarih mi yoksa o tarihler arasındamı bu 00:00 dan 6:00 a kadar akk sız kullanım olabilecek demekmi?
  • Şuan 25 mbit, 100 gb AKK ve ses paketini 59 liraya taahhütlü olarak kullanıyorum. Gece kuşu kampanyasına geçebilirmiyim acaba?

• quote:

Şuan 25 mbit, 100 gb AKK ve ses paketini 59 liraya taahhütlü olarak kullanıyorum. Gece kuşu kampanyasına geçebilirmiyim acaba?

geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Şuan 25 mbit, 100 gb AKK ve ses paketini 59 liraya taahhütlü olarak kullanıyorum. Gece kuşu kampanyasına geçebilirmiyim acaba?

geçebilirsiniz

O zaman demekki boşu boşuna 59 lira ödüyormuşum.. Teşekkür ederim

Edit: İlk 12 ay 59 lira demiş ama ya sonrası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 2 Aralık 2014; 2:34:43 >
  • quote:

24 Ay Taahhütlü + İkinci 12 Ay Fiyatı 69 TL
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.