Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
9
Favori
28.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

fiber alt yapı bulunduğum apartmanda mevcut ama internetimin sınırsız olması lazım... ttnet net limitsiz kullanıyorum ama son zamanlarda hız berbat oldu..modeme ne resetler çektim hala adam edemedim son 9 ay ttnet taahhütüm var ,eskiden bu fiber altyapı sağlayan super online bize gelin taahhüt bedelinizi biz odeyelim gibi kampanyalar yapıyodu..şimdi böyle bi kampanya yok mu?

şansınızı kaybettiniz diyorlar şimdi,ünlü oldular ya

cevabın için çok teşekkür ederim:) olsun o zaman napalım başa gelen çekilir... peki bana önerebileceğin en ucuz sınırsız fiber internet hangisi? cezamı ödeyip ona geçmek istiyorum da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Kablonet daha iyi ve ucuz. AKK olmasa daha da güzel olacak süperonline'ı zam yaptığı için bıraktım. 4-5 defa aradılar AKK lı olarak verelim diye kabul etmedim...

hocam kablonun hangi tarifesindesiniz?

Ping time olarak kötü diye biliyorum ben kabloneti, fibere göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Kablonet daha iyi ve ucuz. AKK olmasa daha da güzel olacak süperonline'ı zam yaptığı için bıraktım. 4-5 defa aradılar AKK lı olarak verelim diye kabul etmedim...

hocam kablonun hangi tarifesindesiniz?

Ping time olarak kötü diye biliyorum ben kabloneti, fibere göre.

20 mb 100 GB kotalı tarifedeyim. Ben genel olarak memnunum. Çok aşırı kasmıyorum zaten.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Peki mtu değiştiği sırada webde gezilebiliyormu yada online oyun kesiliyormu... muhtemelen kesiliyor ama bunu yapan modemlerde vardır belki?
  • Netten superonline in fiber altyapisini ogrenme sanmisiz varmi?? Yoksa musteri temsilcisini mi aramak gerek ? Bilen varsa Istanbul Fatih ilcesi de var mi altyapi ? Umutlu degilim ama umut fakirin ekmegindir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccguven

Peki mtu değiştiği sırada webde gezilebiliyormu yada online oyun kesiliyormu... muhtemelen kesiliyor ama bunu yapan modemlerde vardır belki?

Kesilmiyor bende hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKK'siz yazısını AKP'siz diye okudum. Ne alaka diye düşünüyordum.
  • Ttnet'ten hiç memnun değilim çünkü verdikleri hız 5 mbit ve çok pahalı, Ankara Emek'e fiber gelse bir gün durmam hemen geçerim.
  • İki sene oldu fiberleri döşeyeli hala hat bağlayacaklar. İş çıkmaz bu superonlinedan.
  • Günceldir
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    aynen yenikent'teyim ben de, binada superonline kutusuna, kablosuna kadar var arıyorum bizim o bölgede fiber altyapımız yok diyorlar. nası iş anlamadım.
  • arkadaşlar acaba

Net fiyat Tek Fiyat paketinde aşağıdaki mi mantıklı fiyat olarak uygun bana şuanda 20mbit 100gb akk deyim çünkü

50 Mbps 150 AKK Limitsiz = 79 TL

Yoksa

Gece Kuşu

50 Mbps** Limitsiz 100 GB = 79 TL

Gece 00:00 ile sabah 06:00 arası indirimlerin kotadan düşmemesi

Sizce hangisi mantıklıdır genel olarak 100 ı dolduruyorum ay sonu bazen 3-4 gün yetmediği oluyor hatta.
  • Blade__ B kullanıcısına yanıt
    Gece kuşu çok daha avatajlı. Bu saatler arasında indirme yapma imkanınız varsa ya da bilgisayarı açık bırakabilecek durumdaysanız, gece kuşu sayesinde 150 gb' ın çok üzerinde dosya indirebilirsiniz.
  • 1 mb hizmet aliyorum. Santrale uzaksin diyor baska birsey demiyor musteri hizmetleri.
    Ayni binada tt net stabil. ..
    O zaman bina içi kablolar sorunlu diyor. ..
    2 sene taahhüt verdik Allah belasını versin superonline nin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koalaxy

Gece kuşu çok daha avatajlı. Bu saatler arasında indirme yapma imkanınız varsa ya da bilgisayarı açık bırakabilecek durumdaysanız, gece kuşu sayesinde 150 gb' ın çok üzerinde dosya indirebilirsiniz.

150gb? 00.00-06-00 arasında 6 saat var saniyede 6 mb ile indirme yapsanız (ki üzerine çok rahat çıkar) ki 126 GB 6 saatteki sürekli indirme hızınızdır.30 günde sadece gece indirme yapsanız toplamda 3.7 TB indirme yapmış olursunuz
  •  ^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu

Uydunet 50mbps 200 gb kota sonrası 3mbit sınırsız. Aylık 89 TL taahhüt yok. Kesinti yok, sürekli stabil hız. Teşekkürler Türksat 4 yıldır internet adına hiçbir sorunum yok.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de bana göre en iyi ISS superonline
    Forumda 2 hafta önce açtığım altyapının bulunduğu yerlerle ilgili bir konu vardı;
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89256251&p=1#89916448

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabit numara yoksa ?
  • TTNET AKK 'dan kurtulmak isteyen varsa mesaj atabilir ispat:

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

TTNET AKK 'dan kurtulmak isteyen varsa mesaj atabilir ispat:

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu

Superonline da işe yarıyor mu?

Edit:Superonline 50mbit tabletli paketindeyim 50 mbit in yanına yaklaşamıyorum 35mbit 30-20 felan oluyor kaç gün şikayet ettim iplemediler bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsliyim -- 30 Mart 2014; 16:00:39 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.