Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
9
Favori
28.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

quote:

quote:

Bende 100 GB AKK olan 50Mb paket var. Web'den ve telefondan 70 GB kullandigimi soylemesine ve ozelikle indirmelerimi gecekusu saatlerinde yapmama ragmen AKK doldu diye mesaj geldi. Bu ay gene dolmus. Aradim, bizim sistemde 107 GB kullanmissiniz gorunuyor dediler. Onlarin sistemi niye Web'de ya da IOS aplikasyonunda gorunmuyor bilemiyorum. Ama 100 GB kullanmadigim kesin. Eskiden 8 GB kullanirdim dolmazdi. Gunduz zaten evde yokum. Sonucta Superonline da guvenilir degil. Benden uyarmasi. Ayrica 50Mb hizini goremiyorum cunku hiz karsi tarafin ya da genel hatlarin hiziyla sinirlaniyor.

https://webislem.superonline.net/bireysel/login.xhtml

Şuradan girip bakabiliyorsunuz

Benim kastettigim de bu. bu sayfadan bakiyorum. Ayrica iphone uygulamasindan bakiyorum. 70 GB tukettiniz diyor. Ama 100GB doldurdunuz diye mesaj geldi. Musteri hizmetlerini aradim 107 GB olmus dedi. Onun gordugu ile bizim bu siteden gordugumuz arasinda ucurum var. bu sabah baktim 103 GB gorunuyor. detay istedim. Dun her saat yaklasik 2GB download gorunuyor. Tum gun boyunca habire download yapmisim gibi. Halbuki dun evde dogumgunu kutladik. Kimse internete girmedi. Bilgisayar kapaliydi.

Hocam wifi şifrenizi değiştirebilirsiniz belki biri giriyodur şifrenizi çözüp *_! gibi ifadeler de olan şifre tipi WPA2 bir şifre belirleyin derim ben

Benim de aklima o geldi ama modemden MAC adresi kayitlarina baktim. Yabanci bir giris yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmeral

antalya nın merkezinde yaşıyorum bırakın fiberi,2 mbit internet hızını destekleyen altyapı yok.hayal satıyorlar.türk telekom u buradan nefretle eshefle kınıyorum..

Ben 23 mbit hız alıyorum. Gayette memnunum Türk Telekom'dan burada. 3 sene boyunca 2-3 kere sorun oldu. Onu da aynı gece maksimum 1 saat sürdü halletmeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

antalya nın merkezinde yaşıyorum bırakın fiberi,2 mbit internet hızını destekleyen altyapı yok.hayal satıyorlar.türk telekom u buradan nefretle eshefle kınıyorum..

Ben 23 mbit hız alıyorum. Gayette memnunum Türk Telekom'dan burada. 3 sene boyunca 2-3 kere sorun oldu. Onu da aynı gece maksimum 1 saat sürdü halletmeleri.

akk peki hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 23 Şubat 2014; 23:44:08 >

• quote:

quote:

quote:

akk peki hocam?

75 GB akk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

75 GB akk.

TTNET AKK engelleyici bir paket yok sanırım yukardaki gibi?
  • Özet bilgiler;

*Superonline Fiber altyapısı kendisine ait. TTnet ile alakası yok. Türkiye ye ilk fiberi döşeyen Superonline dır. İlk döşenen ilçelerden biri Ataşehir. 5-6 yıl olmuştur herhalde belki daha fazla.

*ADSL için ttnet altyapısı kullanır.

*Superonline fiberi genelde site bloklarına veya uzun binalı kalabalık olan mahallelere getirir. İstanbulda bile bir çok yerde yokken ist dışında oturanlar için pek iç açıcı değil durum. Altyapı döşeme maliyeti çok fazla, tek bir apartman dairesi için bunu yapmaları kar yerine zarar getiriyor. Örneğin 30 daireli bir apartmana fiber çekseler ve 30 dairenin tamamı fibere abone olsa bile maliyetini karşılamıyor.

* Taahhütsüz seçeneğide var ancak çok fazla fiyat, hem kurulum ücreti istiyorlar hemde 25mb 75gb kota için 69tl gibi bir fiyat çekiyorlar.

*Fiberde kota aşma gibi bir şey yok. Saniyelik olarak kontrol ediliyor. 100gb yi 1 mb geçtiğim anda anında cep telefonuna mesaj gelerek saniyesinde 3mbit hıza düşürülüyor. O konuda çok iyiler =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 23 Şubat 2014; 23:56:12 >

• quote:

quote:

75 GB akk.

TTNET AKK engelleyici bir paket yok sanırım yukardaki gibi?

Fiyatlandirma olarak bu civarlarda AKK olmayan tarife yoksanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

superonline kullanıyorum ..

fiber bizim binamızda'da yoktu ... gelmesi için belki 1 ay uğraştım
    gereken yerlere telefon mail dilekçe vs elimden geleni herşeyi yaptım ..

sonunda geldiler .. şuan ayda 55TL 25mb / 100gb kullanıyorum

hocam bu taahhütlü mü??

24 ay taahütlü,
    54 tl ye 25mbps AMA 50GB! kullanıyorum da yetmiyor 50GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

hocam bu taahhütlü mü??

24 ay taahütlü,

aynen şimdi tekrar baktım 50gb olmuş ..
    eskiden 100gb dı

50 gb dan sonra zaten
    Fiber İnternet paketinizin hız alanının aşımı durumunda download hızınız 3 Mbps, upload hızınız 1 Mbps olarak farklılaşmaktadır
    oluyor ... açıkçası şuan indirme işlerim pek olmadığı için yetiyor ..
    çok fazla indirme yapacak isem turbo buton'unu kullanırdım
    bu ara bizde ev telefonu yok sadece fiber var

• quote:

quote:

quote:

hocam bu taahhütlü mü??

24 ay taahütlü,

eskiden 100gb dı

50 gb dan sonra zaten
    Fiber İnternet paketinizin hız alanının aşımı durumunda download hızınız 3 Mbps, upload hızınız 1 Mbps olarak farklılaşmaktadır

hocam işte bulundugumuz stadnart tarifeye 24 at taahhüt verip indiri malıyoruz sanıyordum ben,
    meğer adil kullanım limiti de100den 50 ye iniyormuş, sonradan öğrendim.

taahütten ayrılmanın cezası neydi acaba

50 gb ama en kötü ihtimalle bikaç ayda bir turbo button alırız olur biter film indirmek için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bu taahhütlü mü??

24 ay taahütlü,

eskiden 100gb dı

50 gb dan sonra zaten

hocam işte bulundugumuz stadnart tarifeye 24 at taahhüt verip indiri malıyoruz sanıyordum ben,
    meğer adil kullanım limiti de100den 50 ye iniyormuş, sonradan öğrendim.

taahütten ayrılmanın cezası neydi acaba

50 gb ama en kötü ihtimalle bikaç ayda bir turbo button alırız olur biter film indirmek için.

taahütten ayrılmanın cezası: sanırsam modem, modem kurulum ücreti vs alırlar ..
    rahat bir 200tl fatura çıkartırlar

vallah bir kaç film için turbo butonunu almak değmez bence. ..
    zaten hızın 3mb düşüyor

bir filimi 45dk 1saatte rahat indirir ..

ha ama yok 15gb blu ray indireceksen turbo al derim

• fiber alt yapı bulunduğum apartmanda mevcut ama internetimin sınırsız olması lazım... ttnet net limitsiz kullanıyorum ama son zamanlarda hız berbat oldu..modeme ne resetler çektim hala adam edemedim son 9 ay ttnet taahhütüm var ,eskiden bu fiber altyapı sağlayan super online bize gelin taahhüt bedelinizi biz odeyelim gibi kampanyalar yapıyodu..şimdi böyle bi kampanya yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trailblazer -- 24 Şubat 2014; 11:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

fiber alt yapı bulunduğum apartmanda mevcut ama internetimin sınırsız olması lazım... ttnet net limitsiz kullanıyorum ama son zamanlarda hız berbat oldu..modeme ne resetler çektim hala adam edemedim son 9 ay ttnet taahhütüm var ,eskiden bu fiber altyapı sağlayan super online bize gelin taahhüt bedelinizi biz odeyelim gibi kampanyalar yapıyodu..şimdi böyle bi kampanya yok mu?

şansınızı kaybettiniz diyorlar şimdi,ünlü oldular ya
  • asksarabi kullanıcısına yanıt
    Maalesef bende benzer şeyler yaşadım. Şöyleki ilk tarifem 6gb 29 tl idi ama ne hikmetse her ay 7-8gb ve 35-45 tl fatura gelmeye başladı. Sonra kotayı 10 gb tarifeyi 39 tl yaptık. Bu sefer 12-13 gb 50-60 tl fatura gelmeğe başladı. Ne kadar kotayı artırsam ne hikmetse hep aşım oluyordu. Sonunda 49 TL den 10mb hız ve limitsizde birkaç yıl geçirdik. Birkaç ay önce 2 yılımızın dolduğunu söyleyip aynı fiyattan 20mb hız ve 100 dk konuşma verdiler kabul ettik. Tavsiyem kotasız limitsiz tarifeleri uygulayın.
  • Kartalinho K kullanıcısına yanıt
    Bir problem var. Bu ay ekstrem bir durum oldu. Bugun de 20GB birden artmis. Ayni musteri numarasini ikinci kisiye verdikleri oluyormus. Cift kullanimdan her iki tarafa iki kisinin toplam kullanim miktari yaziyormus.

• quote:

Bir problem var. Bu ay ekstrem bir durum oldu. Bugun de 20GB birden artmis. Ayni musteri numarasini ikinci kisiye verdikleri oluyormus. Cift kullanimdan her iki tarafa iki kisinin toplam kullanim miktari yaziyormus.

Şikayet var forumlar kendi iletişim mailleri eminseniz her yere yazın bu durumu ilgilenecek lerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    yok hocam benim bu 2. taahütüm, yani kurulum modem filan daha önceden bedavaya gelmişti zaten.

galiba 59 yerine 54 tl veriyorum diye aylık 5 tl yi geri isterler çıkarsam taahütten eğer. yanına birz da cezası olur sanırım.

benim indirdigim filmler 10gb civarı, bir kaç ay biriktirip sonra nete düşen filmleri turbolayabilirim belki.

hesapladım 24 saatte minimum 700 gb film indirebilirim :))
    70 tane film birikmez birkaç ayda., bu durumda blueray remux indirmek en güzeli. 30 gb civarı :D yine bildigin blueray goruntusu, riplenmemiş yani.
  • quote:

yok hocam benim bu 2. taahütüm, yani kurulum modem filan daha önceden bedavaya gelmişti zaten.

galiba 59 yerine 54 tl veriyorum diye aylık 5 tl yi geri isterler çıkarsam taahütten eğer. yanına birz da cezası olur sanırım.

benim indirdigim filmler 10gb civarı, bir kaç ay biriktirip sonra nete düşen filmleri turbolayabilirim belki.

hesapladım 24 saatte minimum 700 gb film indirebilirim :))
    70 tane film birikmez birkaç ayda., bu durumda blueray remux indirmek en güzeli. 30 gb civarı :D yine bildigin blueray goruntusu, riplenmemiş yani.

Hocam AKK'yı geçtiyseniz eğer bir yöntemim var ve işe yarıyor bende kesinlikle hızınız düşmüyor geri dönüş yapınız mutlaka
  • Kablonet daha iyi ve ucuz. AKK olmasa daha da güzel olacak süperonline'ı zam yaptığı için bıraktım. 4-5 defa aradılar AKK lı olarak verelim diye kabul etmedim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.