Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
9
Favori
28.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

24 Ay Taahhütlü + İkinci 12 Ay Fiyatı 69 TL

hocam birde bana cevap verirseniz sevinirim.

" anlamadığım bir soru var, şimdi burda kampanya tarihi vermiş, bu kampanya tarihi kayıt olmak için verilen tarih mi yoksa o tarihler arasındamı bu 00:00 dan 6:00 a kadar akk sız kullanım olabilecek demekmi?"
  • üye olma tarihi kampanya 24 ay boyunca fiyat değişmeden devam edecek
  • altyapı olsa
  • Bu turbobuton olayı baya iyi ayın 15 inde alıyorum sözde 1 gün geçerli ama unutuyorlar mı ne oluyorsa ay sknuna kadar 15 gün hızı 100 mbit kaliyor saniyede 10 mbit download yapiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

üye olma tarihi kampanya 24 ay boyunca fiyat değişmeden devam edecek

teşekkürler. hocam peki bilgin varmı nasıl bağlanacak, bizim apartmanda var zaten fiber, daha önceden süperonlinın 50 mbit ücretsiz denemesini kullanmıştım, şimdi kampanyaya katıldık diyelim dairenin içine kabloyu apartmanın koridorundanmı sokacaklar duvarı delip? önceki sefer öyle yapmışlardı, şimdi bi üst kata taşındık bizimkiler duvar deldirmek istemiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Bu turbobuton olayı baya iyi ayın 15 inde alıyorum sözde 1 gün geçerli ama unutuyorlar mı ne oluyorsa ay sknuna kadar 15 gün hızı 100 mbit kaliyor saniyede 10 mbit download yapiyorum.

Gece kuşu tarifesindeyken mi böyle hocam turbo buton bug'ı? Hoş gerçi 50 mbit ile yetinmeyip hızımı 100 yapsam da biraz açgözlülük oluyo

• yil 2015 olmus avrupagin gobeginde istanbulun en kalabalik ilcesinde halen fiber yok

https://www.youtube.com/watch?v=noCnsf5B2S8#t=135

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 2 Aralık 2014; 18:19:53 >
  • Arkadaşlar oturduğunuz semt elveriyorsa direk geçin bu kampanyayla, diğer internet sağlayıcılara hiç bulaşmayın.

1.5 senedir kullanıyorum, hiç problem yaşamadım

Bir de bayramlarda falan AKK dolmasına rağmen hızı 100 mbps'ye çıkarıyorlar, internette sömürmedik şey bırakmıyoruz
  • gece kuşu akk 50 ye düşürmüş ?

şunu sabit 60 lira yap 150 gb kota ver gecede izin ver downloadları atalım idm ye ne istiyorsun daha
  • arkadaşlar gece kuşu paketi 24 ay taahhütlü ve ev telefonu taşıma sabit 59 mu oluyor ? bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

gece kuşu akk 50 ye düşürmüş ?

şunu sabit 60 lira yap 150 gb kota ver gecede izin ver downloadları atalım idm ye ne istiyorsun daha

Superonline.net te halen akk 100 gb yazıyor

• Merhaba ;

Bulunduğum binada TTnet fiber internet altyapısı var . Superonlineın bu tarifesi icin başvurdum aradılar. "Binanızda ttnet fiber olabilir fakat biz fiber sağlayamıyoruz" dediler.

Bu normal midir ? Hepsi Türk Telekom altyapısı kullanmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithril12345

Merhaba ;

Bulunduğum binada TTnet fiber internet altyapısı var . Superonlineın bu tarifesi icin başvurdum aradılar. "Binanızda ttnet fiber olabilir fakat biz fiber sağlayamıyoruz" dediler.

Kendi altyapısını kullanıyor superonline. O yüzden bu kadar iyi fiyatlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

quote:

Merhaba ;

Garip sorgulama ekranında fiber altyapısı bulunmaktadır yazıyor ve hemen yanımızdaki(bitişiğimizdeki) site de listelerinde görünüyor.
    Bizimki ise 90 daireli bir site, neden altyapısını kurmamışlar acaba...

Ayın 31 i son gün olarak göründüğünden sanırım kurmak isteselerde yetişmez zaten.
    Bu tarifeyi istememin iki nedeni vardı . Birincisi tabiki gece kuşu olayı . İkincisi ise Turbo özelliğini kullanabilmekti.
    Bu ikisine alternatif türk telekom altyapısı kullanan başka servis sağlayıcı önerebilirmisiniz.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba ;

Garip sorgulama ekranında fiber altyapısı bulunmaktadır yazıyor ve hemen yanımızdaki(bitişiğimizdeki) site de listelerinde görünüyor.

Ayın 31 i son gün olarak göründüğünden sanırım kurmak isteselerde yetişmez zaten.
    Bu tarifeyi istememin iki nedeni vardı . Birincisi tabiki gece kuşu olayı . İkincisi ise Turbo özelliğini kullanabilmekti.
    Bu ikisine alternatif türk telekom altyapısı kullanan başka servis sağlayıcı önerebilirmisiniz.

Hocam türktelekom altyapısı olanlar zaten çakma türk telekom olmak dışında birşey yapamıyor. siteniz büyükse başvurun gelip döşesinler. apartmandan 4-5 kişi üye olacağının garantisini verse bile döşüyorlar altyapıyı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba ;

Hocam türktelekom altyapısı olanlar zaten çakma türk telekom olmak dışında birşey yapamıyor. siteniz büyükse başvurun gelip döşesinler. apartmandan 4-5 kişi üye olacağının garantisini verse bile döşüyorlar altyapıyı.

İlginiz iiçin teşekkürler Müşteri hizmetleriyle bir konuşayım

• selamlar,

Gecekuşu kampanyasına geçmeyi planlıyorum. Kampanya ile ilgili bir kaç sorum olacaktı. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi?

1) Yazılanlardan anladığı kadarıyla gece 00' dan önce başlayıp 00'dan sonra devam eden indirmeler kotaya giriyor. Yani 00-06 arası indirmelerin kotaya yansımaması için mutlaka downlada 00' dan sonra başlamak gerekiyor.

2) 00' dan sonra başlayıp sabah 06' yı geçtikten sonra hala devam eden downloadlar kotaya yansıyor mu? Kotaya yansımaması için mutlaka 06'dan önce download' ı bitirmemiz mi gerekiyor?

3) Torrent uygulamalarında zamanlayıcı olduğu için 00-06 arasını ayarlamak kolay gözüküyor. Playstation gibi zamanlayıcının olmadığu cihazlar için 00-06 arasını ayarlamanın bir yolu var mıdır?

4) Torrent'le yapılan indirimelerde gece 5 mbit' i görebiliyor musunuz? Geceleri hız düşmesi gibi bir durum var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. Evet kendiniz cevaplamışsınız.
    2. Yansıyor. Cevabını zaten vermişsiniz.
    3. Torrent kullanmıyorum. PS im yok bu konuda birşey diyemeyeceğim.
    4. Torrent kullanmadığım için bu konudada birşey diyemeyeceğim ancak normal indirmelerde hız full oluyor bazen 2 -3 e kadar kısmen yavaş olsada ondan sonra full oluyor. Ziyadesiyle yetiyor. Bir süre sonra indirecek birşey kalmıyor :))). IDM ile gayet güzel iş akışı yaratıyorum, saat 00:15 te başlatıyor 05:45 te sonlandırıyorum böylece kotama girmiyor. Ancak diğer saatler içerisinde 100 gb doldurmamak gerek aksi taktirde 3 mbps geçersin. Ama genelde yetiyor, problem olmadı henüz downloadçular için güzel tarife tavsiye ederim😃😃😃

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnetten geçenlerin taahhüt bedellerini ödüyordu süperonline. Hala devam ediyor mu acaba .
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.